Virgil

Steaua - Concordia Chiajna 4-0 (3-0)

39 posts in this topic

Vineri, 14 februarie 2014, de la ora 20:30, pe stadionul Steaua,

Steaua - Concordia

Meci transmis de Digi Sport 1.

Edited by Virgil

Noroc ca amble restante sunt acasa. pfiuu

Da !

Vineri, 14 februarie 2014, de la ora 21:00, pe stadionul Steaua (Ghencea) !

Da !

Vineri, 14 februarie 2014, de la ora 21:00, pe stadionul Steaua (Ghencea) !

vii la meci? :))

Au programat meciul pe 14 februarie cu siguranta poti veni la meci cu fumeia ta :)

Au programat meciul pe 14 februarie cu siguranta poti veni la meci cu fumeia ta :)

N-am luat-o in viata mea la meci si nici n-o sa o iau. N-are ce sa caute acolo. I-am explicat frumos ca nu are de ce sa vina: nu intelege fenomenul, nu canta, pentru ea sunt vreo 4 ore pierdute + ca ii sparg telefonul in cap daca vine sa faca poze, sa dea check-in si sa stea pe Facebook. Totdeauna am mers cu 1-2 prieteni care vin indiferent de vreme, pozitia din clasament sau stadionul pe care se joaca (cand ne permite timpul/serviciul, desigur).

Singurul meci la care va participa ea pe 14 februarie va fi cel de acasa, cand va trebui sa ma incalzeasca si pe mine dupa atata stat in frig. :bananadance:

Edited by eMagic

Bai baieti, nu fiti ma obraznici :P

Oricum, ora meciului e prea tarzie, ca de obicei. Se plang ca nu vine lumea in Ghencea... dar poate ca sunt multi pustani de 15-18 ani care n-au bani de taxi sa strabata ei orasul pana in Titan (dau un exemplu) daca se termina meciul de la 11 in sus.

sigur meciul e la ora 21:00 ? eu am citit pe undeva,nu mai retin exact unde,scria ca meciul cu concordia este de la ora 16:00 iar cel cu "u" de la 18 ?!

Edited by alex_serban

sigur meciul e la ora 21:00 ? eu am citit pe undeva,nu mai retin exact unde,scria ca meciul cu concordia este de la ora 16:00 iar cel cu "u" de la 18 ?!

Ora 16 si 18??Pai vin si pe jos daca e la ora aia :)) ,dar nu cred ce naiba e ultima etapa sa fie puse la ora asta? :))

Uita-te pe site-ul oficial: http://www.steauafc.com/ro/

Urmatorul meci e la 21:00.

Acum vad ca Dolce trasmite meciul cu Chiajna si meciul va fi de la 19:30!

http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-in...a-Steaua-29676/

Conform Digisport.ro "pe 14 februarie, de la ora 20:30, Steaua va juca restanța din etapa a 3-a cu Concordia Chiajna. Pe 18 februarie, de la ora 18:15, echipa campioană va juca cealaltă restanță, din etapa a 14-a, cu Universitatea Cluj"

A expirat suspendare pentru Peluza Sud sau e tot inchisa pentru acest meci ?

A expirat suspendare pentru Peluza Sud sau e tot inchisa pentru acest meci ?

E tot inchisa din cate stiu eu.

din ce am vazut eu de pe biletesteaua.ro la meciul cu concordia se pot cumpara bilete in Peluza Sud si la meciul cu u Cluj nu se pot cumpara bilete la SUD...