Sign in to follow this  
Followers 0
i0nutz83

CUPA fcsteaua.ro - prima editie!

90 posts in this topic

In paralel cu campionatul, incepand de miercuri va incepe prima editie a cupei fcsteaua.ro. Cele 32 de echipe participante (16 din div. A + 16 din div. B) se vor intalni in 16 meciuri tur-retur.

Iata programul acestei competitii, cu precizarea ca la tragerea la sorti care se va desfasura maine, 25 aprilie, ora 10.00, nu vor exista capi de serie.

SAISPREZECIMI: miercuri 26.04 - vineri 28.04

OPTIMI: miercuri 3.05 - vineri 5.05

SFERTURI: miercuri 10.05 - vineri 12.05

SEMIFINALE: miercuri 17.05 - joi 18.05

FINALA: miercuri, 24.05.

Jocurile se vor desfasura tur- retur (cate 90 de minute, evident), in intervalul stabilit. Daca dupa 180 de minute scorul este egal, se va disputa un meci decisiv, in care vor fi permise prelungiri si lovituri de la 11m pentru departajare. In cupa, alegerea echipelor este libera, nefiind obligatoriu sa se joace cu echipele anuntate pentru campionat.

Mult succes!

Mersi mult pt aceasta competitie chiar vroiam sa propun asa ceva si poate chiar un fel de finala intre alte campionate oficiale dupa alte site-uri (poate chiar pgl) Oricum creste nivelul competitiei

SAISPREZECIMI:

1.severe_ro - stress2500 5-7, 4-3

2.caloicairoh - big_aly_for_ever 0-3,0-3

3.ionescusrn - marinescu_dani2005 3-1, 5-0

4.clas_mail - dasnoop_2003 0-6,

5.hurricane_msg - stan_andrei2 6-0, 2-3

6.brun3tt - omul_anonim 1-6, 0-5

7.mihai1411- aditza_stelistu 4-2, 5-1

8.savubogdanus - adelp1er0 2-1, 4-4

9.power_steaua_6 - costy_a1 6-3, 3-1

10.pariuriromania - julica_maniaku 1-2, 1-6

11.kamaciuki - jok3r_sarbu 5-3, 4-3

12.i0nutz83 - juventus014ever 6-0, 5-0

13.andrey_gogo - alin_greavu2002 3-4, 3-4

14.ady_adinho - dogu_91 1-0, 4-1

15.antonio_bytzu - andrei_marius06 4-1, 2-1

16.danutz12345 - heruand20 5-3, 9-3

Optimi: castigator 1- castigator 2, 3-4, etc..

O intrebare am !! aici postam rezultatele nu??

O intrebare am !! aici postam rezultatele nu??

Da.

Savubgdanus - Din pacate miercuri trebuie sa plec la tara ( unde nu pot juca meciurile) si ma intorc sambata dupa-amiaza. Ionutz daca imi poti amana si mie meciurile plssss. Joc sambata seara cum am ajuns akasa. E prima oara cand iti cer si nu o sa se mai intample. Mersi

Am si eu o intrebare . Conteaza golul din deplasare ? De ex daca in tur este 1-0 si in retur 2-1 cel cu gol in deplasare merge mai departe sau se intra in prelungiri !

alingreavu2002 - andrei_gogo (4-3 in tur, si 4-3 in retur) 8-6 :)

bafta la promovare macar Andrei :D

Mare ghinion am avut:( am condus cu 2-o da nu-i nimik meci frumos :D asta ii fotbalul!! Ms oricum Alin

ionutz yo am meci cu chips_ct ..pe baiatu asta nu l-am mai vazut pe mess demult timp , yo am jucat in B si am demult id lui..si vad ca nici macar nu sia ales echipa ..asa ca dak nu dau de el ce sa intampla? :?

Meci tur antonio_bytzu - andrei_marius06 = 4 - 1

Meci retur joi de la ora 21:00 in direct pe TVR 1 in avampremiera meciului Middlesbrough - Steaua

Forzza Steaua

Am si eu o intrebare . Conteaza golul din deplasare ? De ex daca in tur este 1-0 si in retur 2-1 cel cu gol in deplasare merge mai departe sau se intra in prelungiri !

Jocurile se vor desfasura tur- retur (cate 90 de minute, evident), in intervalul stabilit. Daca dupa 180 de minute scorul este egal, se va disputa un meci decisiv, in care vor fi permise prelungiri si lovituri de la 11m pentru departajare.

E limpede, nu? Nu conteaza golurile din deplasare..

*i0nutz83 - juventus014 6-0, 5-0.

pariuriromania - julica_maniaku 2-8 (1-2 in tur , 1-6 in retur) 8)

Meci tur antonio_bytzu - andrei_marius06 = 4 - 1

Meci retur joi de la ora 21:00 in direct pe TVR 1 in avampremiera meciului Middlesbrough - Steaua  

FORZA Steaua

meci retur :

andrei_marius06 - antonio_bytzu = 1 - 2

ionutz yo plec la munte sambata si stau pana marti asa ca cer sa mi se amane partidele dak nu reusesc sa le joc in seara asta

Doamne...pai n-ai avut ma timp de miercuri pana azi sa joci 20 de minute maxim?

ionutz yo plec la munte  sambata si stau pana marti asa ca cer sa mi se amane partidele daca nu reusesc sa le joc in seara asta

Nu se amana ABSOLUT NIMIC. De marti de cand au fost postate, ai avut tot timpul sa le joci. Sanatate!

cu cine vrei sa joc ionutze?

cu chips_ct care lai inlocuit ca na dat nici un semn de viata sau cu loversed care acum am vb cu el si mia zis ca sa retras..si mai aveam prima etapa cu alin_greavu2002 care omu e din america si mia zis sa intru ieri la 9 seara(pt mine)si na intrat? zi si mie cu care din astia vrei sa joc

Sign in to follow this  
Followers 0