Virgil

Vardar - Steaua 1-2 (1-1)

38 posts in this topic

apparte are ceva dreptate! nu am inteles de ce l-a scos pe federico, chiar s-a miscat bine! incepuse sa se "simte bine" si foarfeca aia a fost ceva de vis! acum vorbesc serios! n-am mai vazut de mult asa detasare la un varf al Stelei! eu il lasam si in a 2-a repriza, macar pana in minutul 60! oricum, felicitari echipei si staff-ului! fara nn, baga-i-as **** in gat de oligofren ce e !

Incintator..toti excelenti cu exceptia lui Lato care are voie sa prinda un meci mai slab, Georgiesvki care are radarul afectat dar se repara si asta...toti cu exceptia lui Nikolic care este cap de linie indifferent de unde il gaseste mingea. I-o dai lui Nikolic ori o arunci afara tot aia e...numai lepra de Reghe nu vede. Exact Tanase 2...au astia darul sa iti omoare faza ceva de speriat. Tatu macar mai si calca pe minge si mai rideam putin dar ratatii astia de Tanase si Nikolic sunt tristi frate...tristi rau de tot. Reghe FMM ca l-ai bagat pe Nikolic pe teren in loc sa il bagi in masa. Vezi ba ca se prinde lumea ca Radut este peste Tanase...repede trimite=l la echipa a doua si sa il ia si pe Parvulescu cu el ca si ala este peste Tanase al matii...si Stanciu, asa cu sutul ala schilod al lui...fitiar Tanase al dreaq cu Nikolic in brate si cu Tatu intre ei, toti trei posta pe nevasta-ta FMM Reghe ca distrugi jucatorii buni numai sa iti faci ambitie cu lepre ce nici la Dinamo nu ar avea loc...nu iti este rusine...crezi ca victoriile ne orbesc...huo matii Reghe...huo matii de fiecare data cind joci cu Tatu ori Tanase ori Nikolic!

pentru empyro. Ce am zis de italian mah? doar am zis sa asteptam cieva meciuri si probabil va fi bun ca avem nevoie de un frigider sa trintim in capul apararii adverse...Nu am criticat italianul ieri si laudat astazi. Ar trebui sa sti ca cine injura pe becali, pe Meme, si pe tanase, are integritate...

Edited by apparte99

@apparte99 & empyro: Este a o caracteristica specifica romanilor de a exagera la infinit lucrurile. Daca pana acum cateva zile Piovaccari era petarda (in conditiile in care avea cateva antrenamente cu echipa), acum este zeu. Dupa doar un meci (foarte bun, de altfel). Asa suntem noi, facem din tantar armasar.

Reghecampf poate fi admonestat pentru anumite lucruri (colaborarea cu Jiji, scandalul pariurilor, consoarta lui, etc), dar in nici un caz nu poate fi injurat pentru jocul echipei. In conditiile in care acelasi lot (in proportie de 70%) juca catastrofal cu alti antrenori. CATASTROFAL ! Nu stiu cum a reusit sa puna echipa asta pe picioare, dar a facut-o. Probabil are si un staff tehnic numeros si profesionist.

Incintator..toti excelenti cu exceptia lui Lato care are voie sa prinda un meci mai slab, Georgiesvki care are radarul afectat dar se repara si asta...toti cu exceptia lui Nikolic care este cap de linie indifferent de unde il gaseste mingea. I-o dai lui Nikolic ori o arunci afara tot aia e...numai lepra de Reghe nu vede. Exact Tanase 2...au astia darul sa iti omoare faza ceva de speriat. Tatu macar mai si calca pe minge si mai rideam putin dar ratatii astia de Tanase si Nikolic sunt tristi frate...tristi rau de tot. Reghe FMM ca l-ai bagat pe Nikolic pe teren in loc sa il bagi in masa. Vezi ba ca se prinde lumea ca Radut este peste Tanase...repede trimite=l la echipa a doua si sa il ia si pe Parvulescu cu el ca si ala este peste Tanase al matii...si Stanciu, asa cu sutul ala schilod al lui...fitiar Tanase al dreaq cu Nikolic in brate si cu Tatu intre ei, toti trei posta pe nevasta-ta FMM Reghe ca distrugi jucatorii buni numai sa iti faci ambitie cu lepre ce nici la Dinamo nu ar avea loc...nu iti este rusine...crezi ca victoriile ne orbesc...huo matii Reghe...huo matii de fiecare data cind joci cu Tatu ori Tanase ori Nikolic!

pentru empyro. Ce am zis de italian mah? doar am zis sa asteptam cieva meciuri si probabil va fi bun ca avem nevoie de un frigider sa trintim in capul apararii adverse...Nu am criticat italianul ieri si laudat astazi. Ar trebui sa sti ca cine injura pe becali, pe Meme, si pe tanase, are integritate...

Opreste-te din a incerca sa te dai destept.Invata intai sa scrii corect...pentru ca acel " Incintator " al tau este "Incantator"..Si 2: Acu', Reghe e o lepra ? Ca pana acu era bun...gata, nu a facut schimbarea dorita si imediat sari cu gura...

Opreste-te din a incerca sa te dai destept.Invata intai sa scrii corect...pentru ca acel " Incintator " al tau este "Incantator"..Si 2: Acu', Reghe e o lepra ? Ca pana acu era bun...gata, nu a facut schimbarea dorita si imediat sari cu gura...

Sincer noi aici ne facem doar o impresie, adevarata realitate o stie doare Reghe si noi speculam/ discutam " analizam" ceea ce vedem :)

La noi, numai suveran nu este antrenorul...

Cred ca zicea la o echipa normala de fotbal, insa stau si ma gandesc daca am fi fani a lui Man.City in Anglia, oare cat conteaza ceea ce am crede noi suporterii cand patronii au miliardele de pe pamant si nu depind de cateva zeci de milioane de euro din bilete(nu spun ca nu sunt important si aia pentru Man.City) insa sa privim per ansamblu, acum inteleg ca si in Anglia alte sunt regulile si altfel este si civilizatia, dar parca asta e frumusetea lui Steaua! :bananadance: :bananadance: :bananadance:

Voi vorbiti despre Piovaccari ca a facut un meci foarte bun si ca de ce l-a scos?

Pai prin minutul 40 nu mai putea sa alerge si sa dea o pasa. V-a luat ochii cu foarfeca aceea?! pai nu a fost nici jumatate de foarfeca din Chiriches si Gardos, astia fiind fundasi centrali.

Vardar Skopje a fost o echipa slaba rau de tot, umila, atat de slabi erau. Nu erau respectuosi, pur si simplu se stiau deja invinsi.

Cred ca Nikolic este c*%$t pe el dupa golul lui Piovaccari. Practic, un ratangiu iesit din forma, platit mai bine, a dat la fel de multe goluri ca el.

Dupa Rusescu, potopul!

Voi vorbiti despre Piovaccari ca a facut un meci foarte bun si ca de ce l-a scos?

Pai prin minutul 40 nu mai putea sa alerge si sa dea o pasa. V-a luat ochii cu foarfeca aceea?! pai nu a fost nici jumatate de foarfeca din Chiriches si Gardos, astia fiind fundasi centrali.

Vardar Skopje a fost o echipa slaba rau de tot, umila, atat de slabi erau. Nu erau respectuosi, pur si simplu se stiau deja invinsi.

Cred ca Nikolic este c*%$t pe el dupa golul lui Piovaccari. Practic, un ratangiu iesit din forma, platit mai bine, a dat la fel de multe goluri ca el.

Dupa Rusescu, potopul!

Daca dupa 3 luni joaca la fel sunt de acord cu tine, pana atunci vreau sa-mi fac o impresie mai amantuntita.

Dupa trei luni putem rata toate obiectivele, daca nu ma insel. La data aceea probabil ca toti ar fi blamati.

Este exclusiv vina conducerii pentru faptul ca jucatorul nu este pregatit, tot vina lor este si ca pana acum jucatorul rateaza mai mult decat inscrie, acest lucru fiind in situatii iminente pentru a marca, din careul de 16 metri.

Dupa trei luni putem rata toate obiectivele, daca nu ma insel. La data aceea probabil ca toti ar fi blamati.

Este exclusiv vina conducerii pentru faptul ca jucatorul nu este pregatit, tot vina lor este si ca pana acum jucatorul rateaza mai mult decat inscrie, acest lucru fiind in situatii iminente pentru a marca, din careul de 16 metri.

Adica sa inteleg ca Steaua sa in Piova? nu ai observat pana acum ca Reghe chiar stie cum sa joace cu ce are la lot? nu ai observat ca se foloseste de toate armele disponibile pana il aduce la 90 % pe Piova.

@Korado: pai de ce avem atacanti, nu sa marcheze?!

Pana acum Steaua a jucat impotriva unor formatii care nu se ridica la jumatate din nivelul adus de Reghecampf si Neubert. Petrolul putea fi un adversar serios, dar a fost doar o umbra a formatiei din returul sezonului trecut. La cat de slabi au fost adversarii, atacantii au marcat prea putin.

Batem pasul pe loc cu discutia, nu va renunta unul din noi la punctul de vedere. Iti respect decizia, dar sa nu ramai dezamagit cu rabdarea aceasta. De prea multe ori ne-am entuziasmat si ne-am multumit cu ce ni s-a dat in loc sa avem pretentii pentru ceva mai bun.