Sign in to follow this  
Followers 0
blindius

Fantasy Premier League - Mod Standard

56 posts in this topic

@Adrian: da, sunt de acord cu tine, mai ales ca si eu il am pe Lukaku. La ora actuala mi se pare mult peste Torres.

E drept ca spaniolul a castigat multe la viata lui si inca mai are un cuvant de spus, mie insa mi se pare bagat strict pentru a-l bucura pe patron. Un fel de Cristea, doar la nivel de "pila" , ma refer.

In presezon Torres s-a reunit tarziu cu echipa, astia de la Cupa Confed. au avut vacanta prelungita. In orice caz, ramane un mister si pentru ce l-au luat anul trecut pe Demba Ba, omu' chiar ar putea fi de folos [ sper ca nu cu Villa ]

Eu sper ca da.

Oricum, nici eu nu inteleg de ce l-au luat avand in vedere ca acum l-au pastrat pe Lukaku si au 3 jucatori care se bat pe acelasi post. Iar aia mai buni stau pe bara.

O duc cam prost se pare in clasament pana acum :thumbdown: ... dar am revenit si pot sa am grija de echipa asa ca "lasati-ma sa ma pregatesc pentru Sampion Lig" :D

Cum vi se pare pana acum concursul ? :)

Ce sa zic , nu-mi merge prea bine. Nu ma asteptam ca Bryan Ruiz sa faca tusa la Fulham. Si nici Soldado sau Sturridge nu marcheaza la foc automat.

Eu ma lupt pentru evitarea retrogradarii in fantasychampionship.

Am inceput slab, nu renunt pana in ultima etapa.

@gio-stgloria: ce zici, ca nu marcheaza Soldado si Sturridge? pai au marcat in ambele etape, seems ok! Naiba, mie nu mi-a marcat nici un atacant!!! :)

Cred ca folosesc wildcard-ul.

Stii cum e , chiar daca au inscris cate un gol pe etapa voiam mai mult :D.

Catelele mele joaca neasteptat de bine.

Mi-am activat wildcard-ul, am investit zeci de milioane de lire in atacanti care chiar sper sa marcheze.

Practic, Altidore, Anelka si Cisse au fost pe la echipa ca Bibiskov si Pedriel pe la Steaua.

Macar pe Adrian sa il intrec si eu in etapa asta. :naughty:

L-am luat pe Campbell de la Cardiff, la revedere Ruiz. :cursing:

Chiriches este cotat la 5.5, cine se risca?

Eto'o 9m, Lukaku a trecut la Everton si redevine interesant, mai ales ca are si pretul scazut, 7.4 m

Chiriches este cotat la 5.5, cine se risca?

Eto'o 9m, Lukaku a trecut la Everton si redevine interesant, mai ales ca are si pretul scazut, 7.4 m

Eu :D. Avand in vedere ca Whittaker,fundasul de rezerva, e titular de cand a inceput sezonul , a fost o miscare foarte inspirata sa-l iau costand si doar 4.0.

Ma indoiesc ca va intra cu Norwich, dar sa speram ca o va face.

Nu il luati pe Chiriches din etapa aceasta!

Pe joc l-au lasat "albastru", dar jucatorul inca nu a primit permisul de munca.

@INsTIGaToR: exista si fantasy europa league? :D

Giroud in mare forma, sper sa il tina inca 30 de etape!

Multi accidentati in gameweek-ul acesta.

Sa-l frec pe Wilshere, nu produce nimic. Numai cate 1 punct, 2. La fel si Mirallas. Etapa asta noroc cu Zabaleta si Benteke ca au facut ceva. Am vrut si eu sa-l iau pe Giroud azi si cand am dat click mi-am dat seama ca facusem deja o modiciare. Ghinion.:)

@INsTIGaToR: exista si fantasy europa league? :D

Da, si UCL si EL. Aceleasi reguli, singurele diferente sunt ca poti sa iei maxim 2 jucatori de la o echipa si nu ai vicecapitan.

Intra pe UEFA.com

Poate o punem de o Liga si acolo :))

Edited by iNsTiGaToR

Cine nu s-a prins pana acum , Ramsey e in super forma. Daca il jucam pe el de la inceputul sezonului si nu pe wilshere probabil eram pe primul loc. :D Si ca sa ma laud, Oscar mi-a facut 22 de pct fiind si capitan.

Am facut inspirat schimbul Wilshere/Ramsey inainte de etapa asta. Am nimerit-o si cu Dejan Louvren. Azi am intrat insa cu tancul in echipa si am facut 3 transferuri, aruncand la gunoi niste puncte.

Mi-am facut placerea, Rooney + RVP in atac :D

INsTIGaToR: ai prins bine cu Baines la capitanie!

Da, oscilam intre Baines si Coleman. Amandoi au jucat bine in ultimele 3 etape si a fost destul de grreu sa aleg :))

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0