Virgil

Steaua - Petrolul 3-0 (3-0)

167 posts in this topic

BILETELE PENTRU SUPER CUPA, DE VINERI LA CASELE DIN Ghencea!

FC Steaua anunta ca, incepand de vineri, ora 11:00, vor fi puse in vanzare, la casele de bilete de la Stadionul Steaua,biletele destinate suporterilor nostri la Super Cupa Romaniei, de pe 10 iulie, ora 20:45.

Programul caselor de bilete este urmatorul:

VINERI 11:00 - 18:30

SAMBATA 11:00 - 16:00

DUMINICA INCHIS

LUNI 11:00 - 18:30

Preturile biletelor destinate suporterilor Stelei sunt urmatoarele:

Peluza Sud

Inelul 3 - 20 LEI

Inelul 2 - 30 LEI

Inelul 1 - 30 LEI

TRIBUNA A II-A

Inelul 3 - 40 LEI

Inelul 2 - 60 LEI

Inelul 1 - 60 LEI

TRIBUNA I

Inelul 3 - 50 LEI

Inelul 2 - 150 LEI

BILETELE PENTRU SUPER CUPA, DE VINERI LA CASELE DIN Ghencea!

FC Steaua anunta ca, incepand de vineri, ora 11:00, vor fi puse in vanzare, la casele de bilete de la Stadionul Steaua,biletele destinate suporterilor nostri la Super Cupa Romaniei, de pe 10 iulie, ora 20:45.

Programul caselor de bilete este urmatorul:

VINERI 11:00 - 18:30

SAMBATA 11:00 - 16:00

DUMINICA INCHIS

LUNI 11:00 - 18:30

Preturile biletelor destinate suporterilor Stelei sunt urmatoarele:

Peluza Sud

Inelul 3 - 20 LEI

Inelul 2 - 30 LEI

Inelul 1 - 30 LEI

TRIBUNA A II-A

Inelul 3 - 40 LEI

Inelul 2 - 60 LEI

Inelul 1 - 60 LEI

TRIBUNA I

Inelul 3 - 50 LEI

Inelul 2 - 150 LEI

Eu ajung de-abia luni. **** ! :(

Se pare ca gaozarii nu prea se inghesuie la meci. http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-in...upercupa-22601/

Pai nici noi nu prea ne-am inghesuit cat timp au fost biletele vandute online, eu sper sa se vanda macar la inelul 1 toate biletele si acolo sa fie nucleul important. Putem sa facem show, peluzele vor sta impreuna acum, daca chiar iubim acest club si ne pasa atat de mult, renuntam la toate orgoliile timp de 90 sau +120 minute si cantam cu totii la unison.

eu nu inteleg de ce nu cumparati bilete la inelul 3 si veniti la 1 pe urma :))) asa am facut mereu, mai bei 3 beri :))

eu nu inteleg de ce nu cumparati bilete la inelul 3 si veniti la 1 pe urma :))) asa am facut mereu, mai bei 3 beri :))

Stil german :):steag_sah_mic:

Stil german :):steag_sah_mic:

Asa fac si eu din sezonul trecut incoace, imi iau la inelul 3 si stau jos. Like a baws. Am fost sambata sa imi iau bilet, era pustiu in Ghencea, mai erau doar 2 persoane care isi luau la tribuna a 2a. Mai sunt mii de bilete la peluza.

@kaycee: tare independenti si rupti de club sunt... NOT ! SAu ca sa il parafrez pe baiatul din filmulet, rupti dă club.

Edited by SuperstaR18

Stiti cumva daca pot cumpara si marti bilete?

Marti se iau de la Arena Nationala. Poftim:

- pentru suporterii Stelei: Peluza Sud (dinspre bd. Basarabia) in intregime, plus sectoarele 109, 110, 319-323 din Tribuna Est; clubul Steaua a scos deja aceste bilete la vanzare on-line, urmand să le vandă și la Arena Naționala la casa din str. Pierre de Coubertin luni (08.07) și marți (09.07), intre orele 11.00-20.00. În ziua meciului, fanii steliști iși mai pot procura bilete in sectoarele alocate lor doar de la un ghișeu deschis special la casele din bd. Basarabia, intre orele 11.00-20.45.

Deci iti poti lua si miercuri, daca nu ai cand in alta zi.

Sursa: http://www.FRF.ro/sectiune/stiri/articol/p...i-timisoreana-0

eu nu inteleg de ce nu cumparati bilete la inelul 3 si veniti la 1 pe urma :)) ) asa am facut mereu, mai bei 3 beri :))

prietene daca ar face toti ca tine ar fi inelul 3 gol...si gandeste-te la o coregrafie cum te-ai descurca?

Inteligent ce pot sa spun.. :spank:

prietene daca ar face toti ca tine ar fi inelul 3 gol...si gandeste-te la o coregrafie cum te-ai descurca?

Inteligent ce pot sa spun.. :spank:

daca , dar nu toti sunt inteligenti ca mine.

Sper sa avem un meci bun, atmosfera sa fie pe masura in tribune iar la final sa cantam fericiti cu fotbalisti! fular-campionii

Probleme la Petrolul.

Detinatoarea Cupei Romaniei risca sa nu se poata baza pe golgheterul echipei din sezonului trecut, Jeremy Bokila in meciul cu Steaua. Congolezul nu a facut deplasarea alaturi de colegii sai la Bucuresti si sansele sale sa evolueze in partida ce va fi transmisa in direct de Pro TV par mici in acest moment.

Problemele lui Bokila nu sunt de natura medicala. Surse apropiate clubului prahovean sustin ca intre varful de 24 de ani si conducerea clubului au aparut disensiuni cauzate de o situatie de incertitudine in ceea ce priveste contractul jucatorului care a marcat 16 goluri pentru Petrolul in sezonul trecut al Ligii 1.

sursa: prosport.ro

Sigur ca lipsa lui Bokila de pe teren, avantajeaza Steaua.

Avem si noi coregrafie maine, stie cineva?

Daca ar fi dupa mine, m-as interesa sa stiu sigur daca a plecat Bokila de la gazari cu 1 zi inainte de "marele meci", sa pot face o coregrafie misto care ar implica botul ploiestenilor si madularul africanului. Intelegeti voi la ce ma refer.:)

Wahahaha, deci spuma renumitei galerii ploiestene face conferinta de presa pentru a-si mobiliza cetatenii sa vina la meci fiind panicati ca or sa fie extrem de putini si or sa se faca de ras, adica 1300 de oameni impartiti pe 3 inele.

P.S. : Pronostic diseara - bate Steaua cu 2:1, cota 8.25.

Vad ca nimeni are curaj sa vina cu un pronostic, eu zic victorie Steaua ( cu ambele echipe sa marcehze )! :hai_steaua:

Edited by Korado

"Colonel Nicolae Popescu, seful ISU Prahova: "Un barbat in varsta de 35 de ani a cazut din tren intre localitatile Tinosu si Crivina. Echipajul SMURD venit la fata locului nu a putut decat sa constate decesul. Trupul va fi dus la IML Ploiesti. La fata locului se afla Politia, SMURD si o persoana din galeria Petrolului, ramasa pentru a da declaratii". Potrivit martorilor oculari, decedatul prezenta un traumatism cranio-cerebral sever." - prosport

Inca un motiv pentru care nu mi-e dor de deplasarile in masa din anii '90. Tragic, rusinos si penibil in acelasi timp !

Bautura , imbulzeala si prostia (e suficient sa te uiti la fetele "conducerii" galeriei gazarilor) fac victime. Si accidentele au vinovati, dar probabil nu se va face o analiza completa..

Edited by Empyro

Ba da da-o-n **** ma-si ca nu se poate asa ceva! Ma uit si eu la supercupa si cand sunt prezentate echipele, ce sa vad?! Toti jucatorii aliniati frumos, unu' langa altu', mai putin Dodel si Nikolici. Ei doi erau separatisti! Superb!

Terenul e execrabil.

Separatistii au marcat. Nu prea e ziua ta, Adriene! :rolleyes:

Edited by Alexandru H.

Mi s-a parut mie sau a fost aratat un banner cu Steaua Libera la T2?