Virgil

Steaua - Viitorul 2-5 (1-4)

283 posts in this topic

Si Doru Bratu are mult bun simt si caracter :D

:))))))

cel mai mare caracter are futemas pe el

javra rapidista ce e. de Doru Blatu vorbeam.

Edited by stelist24/24

Reghe tocma' l-a intrebat pe Doru Bratu daca e tampit. Nu s-a aratat la TV ce a raspuns fundasul care va face furori in Champions League la anul.

Reghe tocma' l-a intrebat pe Doru Bratu daca e tampit. Nu s-a aratat la TV ce a raspuns fundasul care va face furori in Champions League la anul.

O fi dand din cap afirmativ.

Tot se plangeau unii ca nu joaca Steaua ca in trecut... am inceput macar sa vindem meciuri ca inainte de 89 :D

Ba', macar daca fac blaturi de-astea nesimtite...sa se chinuie naibii sa nu fie asa evidente. :)) E amuzant.

Ba, sunt eu handicapat??? Galeria stelista si Gigi se bucura cand inscrie Viitorul si Hagi nu se manifesta in niciun fel? Chiar in halul asta am ajuns? Chiar asa, pe fata?

asta nu e blat. e parodie. nimic nu s-a schimbat in Romania

E interesul nostru sa castige Viitorul.

Pai sa castige, dar pe bune, e blat ordinar.

O noua dovada ca la Steaua singurul care gandeste e Mache. Si stim cu totii cu ce cap gandeste ala.

Pot intelege sa "dai" meciul Viitorului. Nu o sa fiu ipocrit si o sa spun ca e chiar o idee buna sa ajuti o echipa care are ca scop promovarea tinerilor. Dar de aici pana la umilirea Stelei e cale lunga.

Daca suspendatul voia sa-i dea o mana de ajutor lui Hagi putea sa o faca introducand in teren doar tineri. Nu era nici o problema. Ca nu zice in regulament ca n-ai voie sa joci doar cu juniori.

Jucam doar cu oameni de sub 20 de ani si gata. Daca Viitorul batea, nu era nici o problema. Macar s-ar fi jucat pe bune.

Da' asa?

Jenant! Mizeria aia din loja a facut din nou Steaua de rahat. Intr-o competitie corecta, pentru un astfel de meci Steaua ar fi fost depunctata sau retrogradata. Asta e pedeapsa pentru blaturi!

Ce e prostia asta cu ajutatul? Daca Viitorul merita sa ramana in Liga I, ramane pe munca ei. Nu cu blaturi penibile... Reintroducem iar satelitii comunisti?

E de rasul gainilor ce se intampla!

p.s. cum scap de grupul inactivilor?))

cate a facut Hagi pentru Steaua daca nici acuma nu putem sa-l ajutam cand putem atunci cand ? hai ca iar delirati.

Ce e prostia asta cu ajutatul? Daca Viitorul merita sa ramana in Liga I, ramane pe munca ei. Nu cu blaturi penibile... Reintroducem iar satelitii comunisti?

Eu unul prefer sa vad in Liga 1 o echipa care promoveaza tinerii ROMANI, nu brazilieni,portughezi,argentinieni,congolezi sau mai stiu eu ce.

Bine.. modul in care echipa asta ramane in prima Liga este absolut penibil. La pauza vor intra probabil Rusescu si Popa si se va termina 3-4. S-a ''gasit'' vinovatul, si anume Doru Bratu. Si de aici totul este foarte simplu .

cum sa-l ajuti pe Hagi ASA, ba? @SteauaToronto esti idiot? suntem penibili. circ ordinar.

Edited by i0nutz83

E absolut magnific cum se bucura aia la golurile oaspetilor iar primitivul din loja se ca.ca pe el de ras ca e 4-1. Ce mizerie, ce jeg, ce reflectie splendida a clubului nostru drag! Ca-n oglinda!

O MARE MU.IE si o flegma-ntre ochi tuturor partizanilor acestui circ ieftin.

BAI VOI SUNTETI NEBUNI? CUM PLM SA DAI MECIUL? CHIAR DACA E MARELE REGE! NU POTI SA DAI UN MECI SI GATA. ESTI Steaua NU CFR! LUPTI CA SA CASTIGI!

cate a facut Hagi pentru Steaua daca nici acuma nu putem sa-l ajutam cand putem atunci cand ? hai ca iar delirati.

Tu cred ca si daca vine jegul la tine acasa si isi da pantalonii jos si urineaza pe tine o sa gasesti un motiv ca sa-l ierti si sa-l ignori.

Asta este, diferenta de mentalitate. Unii oameni se nasc invingatori, au mentalitati sanatoase. Altii se nasc in genunchi, beau, se lasa calcati in picioare.

O sa fie ca iNsTiGaToR. Castiga Viitorul la un gol..