Lari

Transferuri in Vara lui 2013

157 posts in this topic

E greu sa spui ca nu iti place jocul echipei atunci cand intr-un meci decisiv de calificare avem 2-0 dupa primele 10 minute(de mentionat ca nu au fost goluri norocoase), iar statistica de la final ne arata ca am avut mult mai multe ocazii de gol si suturi pe poarta decat polonezii. Sa nu mai spunem ca meciurile din fazele eliminatorii nu se compara cu cele din grupe..

In alta ordine de idei, a trecut aproape o luna si atacantul ala promis de MM nici acum nu a ajuns dimpotriva am mai pierdut unu, chiar doi daca il socotim pe Mihai Costea. Suntem interesati de Wesley pentru ca se spune ca pe postul de mijlocas ofensiv este nevoie de un jucator cu experienta; atunci de ce a mai fost adus Cristea.

3r3dj4.jpg

Perioada de transferuri a luat sfarsit. Steaua nu mai are satelit ca sa poata sa se foloseasca de prelungirea pentru ligile inferioare. Cred ca echipa va mai putea aduce doar jucatori liberi.

deci pana acum, 2 jucatori abia, din cei 5-6 anuntati ca siguri: Varela si Neagu.

daca pentru postul fundas central ne trebuia un om obligatoriu, se parca ca pt varf si mijlocas dreapta va trebui sa ne descurcam cu ce avem. noroc ca nu l`a dat afara pe costea

bine macar ca locuitorul din jilava are cum bani cash sa mai cumpere un teren in pipera, sau o oaie, sa lase zestre la fete.

ma intreb cum accepta reghe conditiile astea...

Edited by Dj

cica kapetanos ar fi semnat. si Cluj ia 500k eur pe el. mostra de management prost: il dai gratis (acum 2 ani) iar acum dai destul de mult, zic eu pe el, sa`l aduci inapoi.

chiar nu inteleg transferul asta....

chiar nu inteleg transferul asta....

Impresarul e anamaria Prodan. Una, n-o cunosc...