Sign in to follow this  
Followers 0
Virgil

Chelsea - Steaua 3-1 (1-1)

149 posts in this topic

Dupa mult timp in care nu am postat niciun comentariu pe acest site si m-am rezumat doar sa "va citesc", imi iau libertatea sa spun cateva cuvinte. Le spun acum la infrangere, asa mi se pare normal.

In primul rand vreau sa multumesc echipei Steaua Bucuresti pentru un traseu european frumos. Pentru ca a luptat demn si a stat in picioare pana la sfarsit. Jucatorii astia chiar merita respectul suporterilor, impreuna cu Reghe. Apoi, respect pentru suporterii nostri senzationali de pe Stamford. Chapeau.

Sunt mandru ca sunt stelist si asa voi fi mereu.

Imi permit totodata sa salut si sa felicit o serie de useri ai site-ului pentru echilibru, devotament si eleganta: Virgil, Soldatino, SSK, Axl, Dantes, Aziddo, Lari si altii. (ordinea este pur aleatorie). Scuze multora dintre voi care meritati aceleasi felicitari dar nu-mi amintesc toate nick-urile voastre acum

Ma retrag si astept pietrele vechilor "prieteni". Dar refuz sa cred ca un stelist adevarat se poate bucura de infrangerea din seara asta.

LUPTA Steaua!

Jur ca nu e nimic planificat dar in seara asta zic si eu la revedere.

Ne vom revedea. Candva. Undeva.

Forza Steaua!

Mi-a fost frica sa nu luam gol la inceput de repriza a doua . Din pacate s-a intamplat .

Nu critic arbitrajul , dar daca nu ma insel la golul 2 a fost fault pentru Steaua si nu s-a dat . Imediat Chelsea a primit o lovitura libera si a marcat.

A fost un arbitraj in stilul celui de la meciul cu Stuttgart . Sincer , cand am vazut ca e arbitru francez , ma gandeam ca o sa fie mai mult decat 5% acordat gazdelor .

Steaua dupa parerea mea a jucat de la egal la egal cu Chelsea in prima repriza .

Ba chiar pot sa spun ca am fost peste ei in prima repriza . Steaua a dominat Chelsea pe Stamford Bridge in prima repriza . Nu e la indemana oricarei echipa treaba asta . Asta arata ca Steaua este o echipa mare , daca mai era nevoie sa demonstreze cu ceva ...

Dupa golul 2 din pacate nu am reusit sa ne cream aproape nicio faza . In afara de sutul lui Latovlevici n-am avut nimic dupa golul 2 .

Ma intreb cum era sa inscrie Rusescu la 0-0 ? Sau cum era sa marcheze Chipciu sau Bourceanu la 1-1 ? Se califica Steaua ? Eu cred ca da . In astfel de meciuri ai nevoie si de sansa. Chelsea a meritat victoria ,dar a beneficiat si de mai mult noroc .

Adica , sa fim seriosi , pana la golul 3 orice faza a avut Chelsea s-a transformat in gol .

Nu avem ce sa le reprosam jucatorilor , sunt de inteles acele greseli cand joci cu o echipa mare ca Chelsea si cu o asemenea presiune pe umerii tai . Pacat , nu credeam ca vom pierde aceasta calificare .

Multumim lui Dumnezeu ca ne-am calificat cu Ajax si i-am batut pe englezi acasa .

Pana la urma 1-0 cu Chelsea , campioana Europei , e un rezultat foarte mare .

Daca treceam de Chelsea sunt convins ca ne opream in finala. Poate am fi castigat si trofeul .

Ah, sa nu uitam de senzationala atmosfera facuta de suporterii stelisti pe un asemenea stadion .

Adriane , tu nu gandesti . In primul rand nu ar trebui sa se iasa la Universitate dupa calificarea in 16-mi pentru ca Steaua e obisnuita cu astfel de performante . In optimi da .

Si tu ceri acum sa se iasa la Universitate ?

Adriane , punem de un protest ? hahaha :))))

- 17:00 (ora Romaniei) - aterizarea delegatiei Steaua la Bucuresti - Aeroportul International "Henri Coand��'"

Cu totii la aeroport maine sa-i asteptam pe baieti si sa le multumim pentru frumosul parcurs in Europa din acest an .

Bucuresti , Steaua Bucuresti ! :steag_cruce_invers:

Nu e noroc, e vorba de valoare.

Diferenta dintre un jucator de 5 milioane si unul de 60 este ca ala de 60 de milioane, in situatii 1 la 1, cum a avut Rusescu, iti dau gol in 8 din 10 cazuri, daca nu chiar mai mult. Vezi dubla chefere-inter pentru un exemplu foarte bun si recent. Cheferistii nu au jucat rau dar Inter cum i-a prins cu o ocazie cum le-a tras-o pe cand "ai nostri" au ratat cu seninatate.

Si pe bune, Steaua numai nenoroc nu a avut in aceasta dubla mansa.

In tur, in afara de penalty(pe care destui arbitri rauvoitori puteau sa nu-l dea) si faza lui Gardos pe final, ocazii nu prea am avut. Pe Stamford Bridge golul nostru a venit dintr-o balbaiala a lor la un corner, in rest doar suturi anemice de la distanta, pe cand ei ne-au dominat total in a doua repriza. Daca ar fi sa judec cele 4 reprize, se poate spune ca doua au fost cam la egalitate(primele 2 din Bucuresti, chiar daca noi am marcat), una a fost dominata per total de noi(dar steril) - prima de pe Stamford Bridge si una absolut total de Chelsea - a doua de pe SB unde noi nici nu am existat.

Culmea, mancatorul de rahat Mironica a spus un lucru adevarat si normal in seara asta. Noi tot ne asteptam la minuni pe banda rulanta in loc sa vedem ca firescul s-a intamplat astazi: o echipa de multimilionari a eliminat o echipa cu buget minuscul din Estul Europei. Asta se intampla in 90 de cazuri din 100, nu invers, oricat am dori acest lucru. Steaua a realizat deja o minune cu Ajax si era foarte greu sa o realizeze si cu Chelsea, care oricat de slaba o fi acum, e totusi campioana CL.

Noi tragem de niste jucatori care alaltaieri erau pe la Chiajna sa fie la acelasi nivel sau chiar sa bata pe unii care acum cateva luni scoteau Barcelona din Europa. Poate in anumite momente ale jocului reusesc sa fie pe acolo dar per total valoarea isi spune de obicei cuvantul.

Ca sa ne mai descretim fruntile, vorba unui prieten - abia la final am observat ca MATA si TATU au fost pe teren... :)

Parerea mea e ca Steaua in aceasta dubla mansa s-a ridicat la nivelul lui Chelsea .

Si daca s-ar mai juca returul inca o data cred ca de data asta am reusi sa ne calificam .

Vreau sa zic ca din 3, luam si noi cel putin una la cum am jucat .

Cred ca meritam mai mult . Pana la urma diferenta a fost facuta de un gol .

Si sunt convins ca daca am fi jucat turul la ei si returul la noi ne-am calificat.

Asta e , totusi am jucat cu detinatoarea trofeului UEFA Champions League pe care i-am batut in tur cu 1-0 . Steaua Bucuresti !

Steaua a jucat mai mult decat onorabil in fata campioanei europei, baietii astia merita toate felicitarile, in special reghe impreuna cu tot stafful tehnic. Totusi senzatia mea a fost ca arbitrul ne-a cam ciupit putin atunci cand a avut ocazia, sau a fost doar o impresie a mea. Daca aveti alta parere va rog sa ma contraziceti.

PS Acum se vor vedea suporterii de carton si suporterii adevarati ai Stelei, din pacate avem prea multi suporteri de rezultat.

becali_catuse_iisus.jpg

becali_catuse_iisus.jpg

Io-s de acord cu Marius. Tanase e folosit unde/cum nu trebuie.

Asa e, Tanase ar fost mai bun la popice.

Edited by pcsbb

Oricum o dam, Steaua nu cred ca putea mai mult aseara. Doar daca Chelsea manifesta un mare dezinteres fata de meci, ori nu a fost cazul. S-a vazut in teren o alta echipa, care probabil la Bucuresti astepta mai mult meciul cu United in Cupa. Degeaba atunci unora nu le-a convenit asta, nu s-a minimalizat atunci succesul Stelei, dar s-a vazut aseara alta atitudine din partea englezilor.

Ce sa spui, cand doar Hazard costa mai mult decat tot lotul Stelei...Se mai intampla si minuni, dar nu tot timpul. Parcurs de apreciat pentru Steaua, eu unul nu credeam ca scoate Ajax-ul.

Bravo jucatorilor, au luptat atat si cum au putut ei. Sunt cativa baieti acolo de calitate pentru ce fotbal avem noi. S-a vazut insa si aseara ca Tanase e cam in plus sau in minus, depinde cum o dai, a cata oara?

In rest , aceleasi trairi care merg inspre indiferenta, adica nu sunt trist. Asta e, cum mai spuneam, nu mi-am impus asta, asa simt acum datorita indivizilor carora nu vreau sa le pomenesc numele, sa stie ei care. :)

Daca ar constientiza cat mai multi suporteri asta, ca ei ne fac rau chiar si acum cat sunt rezultate, ca totul va fi la fel cand acestea nu vor mai fi...

O mica mentiune pentru niste mari suporteri Craiova si banerele si gestul facut aseara pe Stamford. Saracii de ei...

Sa mai spun de amaratii cu dinamu? Care isi traiesc viata de suporter doar hranindu-se cu insuccesele Stelei? Mi-e si mila de ei, cat de mici sunt. Ma si amuza pe de alta parte prostia lor.

Imi pare rau ca nu s-a vazut diferenta intre noi si ei. Daca ar fi fost 4 0 si ne-ar fi calarti ca Barca pe Milan, da, dar asa ramane gustul amar ca ne-au dat gol numai pe greseli personale.

Minge pierduta la mijloc, contra-atac si gol cu bulan

Minge aruncata aiurea de Szukala, parca nu mancase deloc saptamana asta asa de stors de vlaga a fost aseara, Rapa a trebuit sa faulteze si a iesit golul. Szukala l-a marcat pe Terry de l-a last liber cu 4 5 metri sa dea cum vrea el. Pacat.

Nu ne-au dat un gol in urma unei faze create de ei, plecand din juamatatea lor, numai pe greselile noastre. Pacat.

Plus, ca la noi Latovlevici, Szukala, Chipciu au fost mult sub nivelul lor, iar Tanase (ca de obicei, meciul cu Ajax a fost MAREA EXCEPTIE,), la el e normalitate. Din pacate cum spunea Adrian mai sus asta strica toata munca echipei cu pasele lui date fara cap in cele mai nasoale momente, adica isi pune adversarul pe contra-atac, plus driblingurile lui executate cu viteza melcului care pun echipa proprie in pericol. Pe ce considerende o juca asta titular????? L.E. Tocmai am vazut rezumatul: La golul lui Terry Tanase care a fost cel mai apropae de locul de unde a dat cu capul, state si se uita, daca macar incerca sa-l incurce nu ar mai fi dat asa bine cu capul, dar el s-a uitat........

Steaua asta nu are forta de atac pe ultimii 30-20 de metri. Construieste foarte frumos, foarte bine, isi bag adversarul in corzi dar nu poate sa-i dea lovitura de gratie, pe ultimii metri cand trebuie finalizat tot ce se construieste se rupe firul. Iar aici ne lovim DE MAREA PROBLEMA pe care multi, din pacate o ignora sau au ajuns sa o ignore din diferite motive. Pai cine trebuia sa intareasca echipa??????? Ghici ciuperca ce-i?

Imi pare rau pentru echipa dar daca se trecea mai departe castiga iar ala.

Cum frate sa se salute cu antrenorul adversar unul care nu are treaba cu banca tehnica?

Ala a ganditit ca de obicei: Lasa ca face Reghe din rahat bici, si mai scot ceva de pe spatele echipei pe care nici nu o detin, o parazitez, scot bani de pe spatele ei, ce fotbal, ce repect pentru glorii, suporteri, etc..

In conditiile astea ar fi fost mincinos sa-i eliminam pe englezoi desi am fost la acelasi nivel cu ei, si asta numai datorita lui Reghe care face treaba chiar si in conditiile astea total anormale.

Si ma intreb inca o data: Cum ar fi fost DACA Reghe ar fi fost antrenorul Stelei curate nu Stelei parazitate?????

Edited by greenyes

Chelsea a jucat cu cei mai buni jucatori ai sai. Chelsea a fost mai buna si mai puternica fizic si mental. E adevarat ca si arbitrul a facut parte din joc, de partea lui Chelsea.

Nu ma asteptam ca Steaua sa castige, dar nici sa cada aproape total in repriza a doua. Psihic si chiar fizic.

Valoarea si-a spus cuvantul. Chelsea putea sa castige la 5-6 goluri diferenta. Daca nu a fost asa inseamna ca Cineva, acolo sus Ne iubeste.

Sa-mi fie cu iertare, dar atacul Stelei a fost inexistent. E posibil sa pierzi mingi in apropierea careului de 16m advers asa cum au pierdut Chipciu, Rusescu si indeosebi Tanase? Atacul nu a fost sustinut. Golul Stelei a fost intamplator. Chiar ma mira cum Chiriches a reusit golul acela, intr-un careu intesat de albastri. Chiriches cred ca e singurul jucator peste media jucatorilor de la Steaua. Cred ca ar merita 6 mil euro pentru un transfer in strainatate. Niciun banut mai mult. Pentru ca vine dintr-o tara din lumea a doua a fotbalului.

Steaua nu ne mai incanta cu ce joaca. Nu de acum. Ce juca inainte de vacanta de iarna a fost altceva. Spre deosebire de Chelsea, echipa ros-albastra a avut putine jocuri oficiale in picioare.

Steaua are 25 de jucatori dintre care doar primii 11 sunt mai rasariti. O demonstreaza faptul ca am jucat cu aceiasi jucatori ambele jocuri cu Chelsea. Chelsea are un lot de 40 de jucatori pe care ii tot invarte in functie de importanta meciurilor.

In meciul de la Bucuresti Chelsea a venit fara cativa valorosi, pentru ca la Londra sa inteleaga ca trebuie sa foloseasca cel mai bun lot.

Ar mai fi multe de spus, dar spun doar ca am inceput sa ma tem ca Steaua ar putea pierde campionatul. Meciul de la Piatra Neamt m-a pus pe ganduri. Cum sa incasezi trei goluri de la Ceahlaul? E utopic...

Edited by Virgil

Nu putem sa dam vina pe arbitraj atata timp cat unii de la noi au facut un joc de toata jena.

Nu au fost faze judecate gresit de brigada de arbitri astfel incat sa spui ca Steaua a pierdut pe mana arbitrilor.

Una peste alta, felicitari celor care au inteles ca trebuie sa joace la randament maxim si au si reusit,bile negre celorlalti....se stiu ei care.

@ Virgile,

Si cine trebuia sa intareasca echipa??????????????????????????????????????????????????????????????

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Edited by greenyes

Jur ca nu e nimic planificat dar in seara asta zic si eu la revedere.

Ne vom revedea. Candva. Undeva.

Forza Steaua!

Sincer, imi pare rau. Foarte rau. Erai printre putinii care ramasese din vechea garda. Ce o sa mai fie site-ul asta fara tine. Tu asigurai partea tehnica, plateai serverul si faceai multe alte lucruri. Regret, dar stiu ca trebuia sa te opresti la un moment dat. Daca ai ramane un simplu utilizator, asa cum am ramas si eu, m-as bucura. Desi stiu ca fara tine la "butoanele" site-ului, se va alege praful.

Toate au un inceput si un sfarsit. Inceputul l-am prins si a fost unul frumos. Pacat ca intre timp, mai ales dupa constituirea AISS-ului si dupa marea revolta impotriva ciobanului, parerile s-au divizat. Intre a iubi Steaua si a-l injura pe creditor si a fi impotriva Stelei. Acest lucru a atras dupa el pierderea unui mare numar de iubitori ai acestui site. Incet-incet va veni si sfarsitul. Voi fi prezent pana la "moartea" lui. Nu stiu cand se va intampla, dar stiu ca mult timp dupa aceea voi incerca zilnic de multe ori sa ma loghez, pana cand voi intelege ca nu a fost o gluma.

Iti multumesc pentru tot ce ai facut. Pentru orele, zilele, lunile, anii din viata ta, daruiti acestui site. Iti doresc sa-ti fie viata mai linistita si mai frumoasa. Stiu ca-ti va lipsi, asa cum ne va lipsi si noua.

Edited by Virgil

@ Virgile,

Si cine trebuia sa intareasca echipa?

Pentru acest meci sau in general?

1. La acest meci, mijlocasii si atacantii. Trebuiau sa urce si sa sutina jucatorul aflat in posesia mingii, cand Steaua era in atac. Fundasii trebuiau sa urce si ei pana la limita jucatorilor adversi.

2. In celalalt caz, echipa trebuia sa o intareasca "maria sa" Ciobanul. Dar el, bulangiul, nu da bani pe jucatori, ii vrea degeaba. Liberi de contract. Numai un idiot putea sa dea 1 milion si patru sute de mii de euro pe un nimeni ca Nila. In loc sa insiste sa-l aduca pe Moraes. In concluzie ce seamana, aia culege.

3. A avut si Reghe un rol la aceasta infrangere. Si inca unul mare. Nu a mai organizat echipa asa cum o organiza si juca in prima jumatate a sezonului. Pacat ca unii jucatori si-au dat sufletul pe teren.

@ Mo

In loc sa te ascunzi dupa altii, ar trebui sa-ti spui propria parere. Altfel voi interpreta ca esti las.

Edited by Virgil

Numai un idiot putea sa dea 1 milion si patru sute de mii de euro pe un nimeni ca Nila. In loc sa insiste sa-l aduca pe Moraes.

Stai linistit ca banii aia numai pe costea n-au fost dati. Gigel si maricelu au combinatiile lor, extra fotbal, si si-au folosit echipele pentru a mai spala niste banuti.

Nu ti se pare curios ca Steaua l-a inregistrat pe costea la LPF ca jucator liber de contract iar Gigel nu-i cere banii lui maricelu? Gigel care face orice pentru bani sa faca un cadou tocmai "dusmanului" de la Craiova? :)

@virgil

Steaua a jucat peste capacitatile ei normale dar oricat de mult s-ar fi daruit jucatorii (mai putin Tanase care e cel mai slab si nesimtit jucator din lot) diferenta de valoare dintre echipe e pur si simplu prea mare.

Chelsea nu a jucat cu adevarat decat atunci cand a fost cu cutitul la os, adica in a 2-a repriza de ieri. Si s-a vazut diferenta certa dintre echipe in acele momente. Numai individualismul lui Hazard si norocul au limitat scorul la 3-1 pentru englezi.

Arbitrajul a fost echitabil. Vad ca unii pe aici se plang de arbitru, da' uita cum Szukala i-a dat cu piciorul peste cap lui Torres si a scapat...

In rest, rezultatul m-a lasat rece. Nici nu ma bucur, nici nu sunt trist. Echipa asta fara identitate nu e Steaua mea si nici un rezultat, oricat de mare ar fi el, nu poate inlocui dimensiunea morala a echipei.

Multumit?

Doar atat:

1. Felicitari Reghe! Cred ca Steaua nu a mai avut un asa antrenor de pe vremea lu' nea Imi

2. felicitari baietilor care si-au depasit conditia

3. Mi-e scarba de clubul asta si de conducerea lui. Este inadmisibil ca Mustata si prieteni sa decida cine se duce sau nu la meci si pe ce bani. Totul mana in mana cu conducerea patetica a Stelei

4. Tanase esti un vesnic anti-talent si cel mai praf, ever, "fotbalist" care a imbracat tricoul Stelei.

5. Tanase esti praf de cand ai venit la Steaua

6. Tanase esti un retard!

7. Tanase dute dupa' Lutu

8. Sper sa mori ciobane!

9. Sa te duci la draku Jiji

10. Sper sa-ti cada un bolovan in teasta pe muntele athos

@ Mo,

Multumit? Pentru ce? Pentru ca urasti Steaua vazand-o prin prisma Ciobanului. Eu am alta optica. Ciobanul e efemer. Intr-o zi va renunta. Lua-l-ar dracul.

Edited by Virgil

In genereal, in general.

Ne scaldam in anormalitate dar ne facem ca ploua si analizam urmarile scaldarii in anormal si asteptam sa se intample ceva care sa ne scape de anormal.

Cum o fi sa vezi lucrurile asa nu stiu.

Cum poti sa te iei de echpa cand stii ca nu s-a dat nici un ban pentru intarirea echipei, dupa care il scoti pe antrenor vinovat ca nu a facut nu stiu ce????

Eu unul am fost dezamagit doar pentru ca nu l-a bagat pe Iancu si a tot a fortat cu jumatatile astea de pseudofotbalisti pe placul aluia (salarii mici, veniti moca, etc..), dar in rest omul si-a pus amprenta in mod vizibil si pozitiv asupra echipei, chiar a facut din rahat bici la nivel european.

Ala si-a facut buzunarele doldora, si-a mai asigurat traiul anormal pentru o perioada, vinde la vara pe cei care au valoare, iar restul ramane cu ignoratul, iar Steaua se duce de rapa.

Nu urasc Steaua dar nu imi sta in caracter sa ignor problemele atunci cand ele exista.

Si nici nu pot sa-l ignor pe unu' care-si bate joc de ceea ce iubesc...

Edited by MoWeed

A fost un meci in care sa muncit in colectiv, si tot asa sa si gresit! Nu putem minimaliza daruinta si efortul depus, nu putem gandi toti ca Banciu, care spune numai lucrurile negative! De ce nu mentioneaza nici un reporter ca Chelsea echipa din tara fayr play-ului, la faza in care David Ruiz era sa-i produca o comotie lui Adi popa se face facea ca ploua? De ce Tores statea si se vaita ca un balcanic ( cum ne spun ei) in careu cersind un penalti inexistent, si dupa ce Sukala din greseala la lovit sa dus sa se vaite ca o pasarik? Ei au tras de timp, si la faza in care Tores a intrat cu tricoul ala, sa nu-mi spuna careva ca nu stia ce tricou a imbracat!Deci se pare ca ne-au cam furat naravurile din trecut, si s-au kkt pe fair play-ul lor de UK!Apropo de arbritraj, in momentul in care fluieri doar intr-o directie, chiar si la faze care nu influenteaza partida, te demoralizeaza precum picatura Chinezeasca!

Ma bucur ca nu sunt singuru' care a observat lipsa de fair-play si tragerile de timp de pe final. Parca am fi jucat cu o echipa din provincie , nu cu o echipa din Anglia din Big Four .

Ma bucur ca nu sunt singuru' care a observat lipsa de fair-play si tragerile de timp de pe final. Parca am fi jucat cu o echipa din provincie , nu cu o echipa din Anglia din Big Four .

Crezi tu ca suporterii lor nu erau terorizati ca sunt eliminati, te inseli amarnic!

N-am zis asta . Si da , ai dreptate .

Asta e , dadea gol Rusescu in minutul 12 si eram calificati ...

Nu urasc Steaua dar nu imi sta in caracter sa ignor problemele atunci cand ele exista.

Si nici nu pot sa-l ignor pe unu' care-si bate joc de ceea ce iubesc...

Degeaba, ei asta inteleg, ca noi daca am ramas pe aceleasi pozitii si acum, suntem doar niste hateri si uram Steaua, vrem sa piarda si toate prostiile de genul asta. Nimic mai fals.

Pe scurt, e cam ce spui si tu, asta simtim unii, e adevarat ca suntem mai putini...

Poate e mai bine sa ne dam la o parte....

Edited by red&blue_boy

Multi s-au infectat de la Adrian! Nu pot sa inteleg cum uni se intituleaza patimasi Steaua, si vin cu rautati voluntare, care nu-si au rostul! La iesire ciobanului saliveaza doar oamei gen OTVisti, dornici de panarama si il ovationeaza precum comunisti pe Ceausescu! Nu putem fi bagati in aceiasi oala cu toti casca gura, trebuie sa fiti convinsi ca 99,9 % din useri de pe acest forum nu il dorim pe cioban la Steaua! Steaua nu este a ciobanului pt ca altfel schimba si numele! Steaua inseamna palmares, Steaua inseamna istorie, Steaua este un ecuson ce reprezinta generatii de oameni care au facut ceva pentru clubul asta! Ciobanul este doar purtatorul acestui ecuson, si o boala temporara pentru acest ecuson. Steaua este un club, si nu PFA Gheorghe Becali, noi iubim Clubul Steaua si nu ce se afla in spatele ecusonului!

Adrian a dat un post in care trimitea lumea la Universitate! Oare nu suna ca un caine ce latra dupa gard?

Iubesti Steaua, iei atitudine si te duci, nu inviti lumea sa se duca ca tu sa ai ce comenta, amuza dupa!

Iubiti Steaua care va facut sa iubiti acest club, nu trebuie sa vedeti precum calul, trebuie sa-ti aduci aminte clipa in care ai luat aceste culori in suflet!

Scuzati-mi pomelnicul, dar nu pot sa tac si sa fiu mereu impasibil!

Am facut cu totii tot ce s-a putut!...si noi suporterii,si ei jucatorii.

SUNTEM MANDRI DE VOI!

Edited by Lari

Sign in to follow this  
Followers 0