diana_cloveritza

Jucatorul meu preferat

589 posts in this topic

Mirel Radoi ...chiar dak in ultima vreme e mai mereu accidentat si nu prea joaca nu am cum sa il uit pe CAPITAN ...oricum la Steaua cred ca e si o problema cu staful medical avand in vedere ca din 2006 jucatori se cam accidenteaza destul de dubios (accidentari gen Adrian Ilie care desi nu prea juca era mai mereu accidentat)scz pentru offtopicul din ultima parte :tongue:

Ogararu a fost cel mai constant jucator de la Steaua si a avut evolutii foarte bune sper ca intr'o zi o sa revina in Ghencea...momentan cel mai bun jucator pot sa zic ca e zapata..Dica nu mai e in forma e f inconstant desi de el pot sa zic ca imi place cel mai mult din actualul lot...

Forza Steaua! :steagcruce:

Dintre jucatorii actuali Mihaita NESU!!!!! pentru daruire si pentru faptul ca nu ii e frica de nimeni si nu ii e frica sa se bage la cele mai periculoase mingi! Un adevarat spirit de stelist!

Jucatorul meu preferat e Romicaaaaaaaaaaaa Bunicaaaaaaaaaaaa!!!

Alex , vad ca Bunca asta , are o vraja anume .... ca prea ai vorbit de el toata ziua !!! Si apropo , zimi si mie , chiar e pe bune ca s-a vorbit in presa ca n-a vrut sa dea gol??

Si JUCATORII mei preferati sunt : Zapata , Emeghara , Goian ...... si ATAT .

Nu stiam ca avem aceleasi gusturi in materie de fotbalisti...

Mai bine l-ati trmite pe Bunica sa tricoteze niste pulovarase ceva .... Ma acum e bune , ce aveti cu el joaca asa bine ?? :unsure:

@Danny

E un super jucator. E mult peste orice jucator din lotul actual al Stelei. Nu stiu cum de nu l-am remarcat pana acum. E jucator de "sampions lig"...

Edited by Wally

EU sunt jucatorul meu preferat ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

am un joc minunat..un dribling de nu se poate....sa nu zic de tehnicitate si forta sutului...adevarul este ca sunt fotbalistul perfect...pe bune....sa zica cei care ma cunosc ...ce pm...

Si printre aceste calitati mai e si caracterul. Un om de o modestie nemaivazuta :tongue:

:steagcruce: Jucatorii mei preferati sunt: Zapata,Bicfalvi,Ninu si Ochirosii. Cu Razvan s-a facut o mare greseala manageriala!

Camus ;) Mai bun ca Hagi.

Impart acceasi parere cu tine !!! :biggrin:

pey....mie imi place cel mai mult de zapata,e un om adevarat si foarte corect si modest,se vede din declaratii

mai e emeghara,e un jucator tanar si imi plac ghetele lui,sunt mijto ;)

mai e Radoi,imi place de agresivitatea lui si de forta,imi place cand da goluri din afara careului cu torpile d-alea ;) :steag_steaua_ro:

mai e Radoi,imi place de agresivitatea lui si de forta,imi place cand da goluri din afara careului cu torpile d-alea ;) :steag_steaua_ro:

Cam rar in ultimu timp .... sincer , nu mai tin minte nici un gol dea lu Radio ..... adumi tu aminte unu :-??