diana_cloveritza

Jucatorul meu preferat

589 posts in this topic

Banel e preferatul si nu ma intrebati de ce...pur si simplu mi-e drag de el, pune suflet si cateodata asta e lucrul cel mai important, cred ca e un tip modest care nu a uitat de unde a plecat, e un luptator, e puternic (mai ales psihic), ce sa mai....il apreciez...

Cel pe care il uresc eu mai ales este Neaga. E un ratat, nu face nimik, nu stie sa cadreze este praf complet. Ca el nu rateaza nimeni.

Ochirosii va fi un mare jucator....la fel si bicfalvi si v.Simion( sper sa fiu iertat ca sunt off-topic putin dar de ce a mai fost adus surdu p o gramada de bani cand erau in propietatea clubului v.Simion si a.Litu jucatori de mare viitor care pot face aceleasi lucruri ca surdu,ba chiar mai mult??)

Jocatorul meu preferat.....greu de zis...nu ma pot decide intre Badea , Banel si Dica....dar cred ca aleg pe nr 10...capitanul actual al Stelei..Nicolae Dica dica10 Edited by forever_STEAUA
Mai uºor cu steguleþele

nesu....determinare, sacrificiu, o intrare la rupere cand e cazul...si e la Steaua de copil :)

da, imi place omul

Cum topicu asta nu precizeaza jucator din prezent sau din trecut ..... jucatorul meu preferat esti Gica Hagi , un MARE Stelist , un MARE caracter ...... pacar ca a fost zgornit din Ghencea ... tocmai de ... nici numele nu pot sa il zic .....

pacar ca a fost zgornit din Ghencea ...

hm?? foloseste edit denii!!!in halul asta nu ajungi moderator!!!=)))

Toata lumea stie cat de unita este F.C. Steaua si cat de mult efort depun toti jucatorii dar cu toate acestea jucator meu preferat este Nicolae Dica : fularsteaua2fular-campionii dar asta nu inseamna ca pe ceilalti jucatori ii desconsider toti sunteti grozavi forzateaua

Edited by forever_STEAUA
Scrie corect în românã. Mai uºor cu steguleþele

jucator preferat.....TOATA ECHIPA.....atata timp cat joaca pentru Steaua......dar nu pot sa nu-l apreciez pe Petre Marin...Goian....atata siguranta dau echipei acesti 2 fundasi de renume..... forza Steaua

Nu te mai grabi...pierzi din litere

Edited by fane_casieru'
Fara limbaj gen mirc.

La cum joaca echipa in acest moment si fiecare jucator in parte, nu prea mai am favoriti. Chiar si cei care imi placeau ma dezamagesc.

singurii care mai joaca ceva in acest moment sunt Zapata,Goian si Emeghara...

trist pentru o echipa care vrea primavara UCL:((