diana_cloveritza

Jucatorul meu preferat

589 posts in this topic

30. Razvan Iulian Ochirosii.

Mie imi place foarte mult de Vali Badea... este activ in timpul jocului si poate avea niste momente de geniu (pe care le-am vazut in multe meciuri) care pot aduce victoria Stelei.

Toti... mai putin Gigel, care nu are nici o treaba cu ce inseamna Steaua... parerea mea!

Dica, Elton( pacat de el si de noi ca nu il mai avem ), Iacob, Goian!

Dica , Elton ( pacat de el si de noi ca nu il mai avem ) , Iacob , Goian

@agu: Jucatorul... nu jucatorii!

Imi place echipa, logic si nu as putea sa spun ca e vreun jucator care nu-mi place, dar am si eu slabiciuni.

Jucatorul meu preferat e Bostina, pentru ca Gigi Becali mai pe toamna nu-l mai voia la echipa deoarece zicea el ca are viata extrasportiva agitata. Iar eu nu sunt de acord cu chestii din astea (e problema fiecaruia ce face noaptea atata timp cat isi face meseria; daca il ai ca "angajat" nu inseamna ca poti sa-i controlezi viata), asa ca l-am urmarit sa vad cum joaca si mi-a placut.

Dintre fostii jucatori preferatul meu e Carlos pentru ca, toata lumea il contesta iar eu am vrut sa vad daca au dreptate si am vazut un Carlos care mi-a facut cel mai frumos cadou pe care l-am primit vreodata, adica meciul cu Standard din retur.

Stiu ca poate pare ciudat dar asa sunt eu "un raulet mic impotriva unui ocean imens". Daca majoritatea ii contesta eu nu, dimpotriva.

Eric Bicfalvi - am incredere ca pustiul asta va face o figura frumoasa in acest sezon. steagro

Jucatorul meu preferat e ala care joaca cel mai bine

In momentul de fata Dica

ai dreptate.......ai vazut cum ajucat cu apoel nicosia,sv ried si fk villnius?asta o sa ajunga mare.la un club mare din europa. steaua_ro .si Ochirosii o sa fie mare+achizitzia asta Alexandru Iacob.tinerii astia o sa ajunga mari!!!!FORZZA STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Mie imi place de Mirel Radoi pentru ca reuseste sa tina echipa unita si este loial clubului

Dica , Neaga , si noul venit ............Ruben Martin Pulido !!!! fular-campionii

@ alex 91 pasta o stii de la bancuri ti-a zis-o zeus steag1

Edited by forever_STEAUA
mesaje consecutive

Care Iacob? ca acum avem 2 :P

Dupa avatar, se pare ca Victoras! :biggrin:

Nicolae Dica, Adrian Neaga, Mirel Radoi steagcruce2

Nicolae Dica :tongue:

pentru ca are o technica extraordinara,si e singurul jucator al nostru care poate sa bata lovituri libere steagsahmic