Sign in to follow this  
Followers 0
Guest torontocanada

SteauaToronto

Sunteti de acord ?   48 members have voted

1. 1. Sunteti de acord ?

• DA
      15
    • NU
      26
    • Nu stiu
      7

Please sign in or register to vote in this poll.

38 posts in this topic

Buna ziua prieteni...am vorbit cu Azzido ca sa imi dea unban la userul meu original SteauaToronto....se poate doar daca voi sunteti de acord...am scris deja de 2 saptamani cu acest user si pana acuma zic si eu ca am fost civilizat si vreau sa continui sa discut cu voi pe acest site despre Steaua...

deci daca puteti sa raspundeti sa stie si Azzido ce sa faca...

Multumesc

De parca ar mai avea vreo relevanta, daca ti s-ar da unban pe numele vechi, din moment ce tu oricum scrii pe-aici fara stres...

Eu port un respect imens TUTUROR celor care au muncit pentru acest site, indiferent de opiniile lor referitoare la o groaza de chestiuni.

Dar, fara suparare, Alex, imi permit, cu voia ta, sa spun ca eu, in calitate de simplu user si nimic mai mult, as fi de acord ca matale sa-ti reiei vechiul user, cu o singura conditie: ca aceasta sa fie ULTIMA sansa pe care o primesti. 99% din cei banati definitiv (multi stelisti) nu au avut parte nici macar de a doua sansa. Insa eu stiu cat de mult te-ai implicat la acest site si mai stiu si cat de mult e/a fost apreciata aceasta munca.

Pe mine nu m-ai injurat decat o singura data si atunci din motive gresite (m-ai banuit/ma banuiesti ca ma bucur cand pierde Steaua. Nu, eu sunt cat se poate de trist in ceea ce priveste acest club; unica bucurie imensa pe care o voi avea va fi atunci cand va pleca ala). Insa, asa cum spuneam mai sus, port un respect deosebit celor care au muncit pentru acest site (pe tehnic, redactori, mozi), prin urmare nu pot trece cu privirea nici injuraturile grosolane pe care le-ai adresat lor.

Deci, Alex: all or nothing?

Multumesc Lari...chiar as dori sa mai primesc sansa asta...vreau sa am si eu ocazia sa vorbesc cu frati stelisti de peste tot...am prieteni si aici multi dar nimeni nu e stelist si mi-e dor de discutii despre echipa mea iubita...

Sanatate

Degeaba ai vorbit cu Azzido, mai nou tre sa primesti ok-ul de la Adrian. Si daca-ti plac fotbalul extern si mistourile deja pleci cu-n minus. :D

Edited by Ronnie

Degeaba ai vorbit cu Azzido, mai nou tre sa primesti ok-ul de la Adrian. Si daca-ti plac fotbalul extern si mistourile deja pleci cu-n minus. :D

Am vorbit, am vorbit...si-a dat sefu acordul :))

Acuma lasand caterinca la o parte, Adrian e un baiat ok, dupa cat l-am injurat omul a zis ca e de acord sa scriu si pentru asta ii multumesc.

Edited by torontocanada

Eu am votat "nu". Pentru ca sunt un "frustrat virgin" care nu poate ierta pe unul care i-a luat familia in ****.

Mai mult, toronto a primit mai multe sanse decat tot restul banatilor la un loc.

Una este sa-ti ceri scuze odata, alta este cand iti ceri scuze a zecea oara dupa ce in ultimele 9 dati ai dovedit ca ti-ai cerut scuze degeaba.

Sunt absolut convins ca, daca situatia ar fi fost invers, raspunsul tau ar fi fost acelasi.

Oricum, nu te agita prea tare. Regulamentul reprezinta, de fapt, o serie de linii de ghidare; adevaratul regulament fiind reprezentat de toanele administratorului pacifist. Deci, cu siguranta, iti vei primi contul inapoi.

Sanatate!

Edited by MoWeed

Una este sa-ti ceri scuze odata, alta este cand iti ceri scuze a zecea oara dupa ce in ultimele 9 dati ai dovedit ca ti-ai cerut scuze degeaba.

Sunt absolut convins ca, daca situatia ar fi fost invers, raspunsul tau ar fi fost acelasi.

Oricum, nu te agita prea tare. Regulamentul reprezinta, de fapt, o serie de linii de ghidare; adevaratul regulament fiind reprezentat de toanele administratorului pacifist. Deci, cu siguranta, iti vei primi contul inapoi.

Sanatate!

Si daca imi voi primi contul inapoi si voi continua sa fiu asa cum am fost astea 2 saptamani...iti schimbi parerea despre mine ?

Dom'ne, eu nu cred ca pusul cenusii in cap are vreo relevanta.

La tine, toronto, e o problema de educatie: manele, alcool, injuraturi ca la usa cortului.

Si eu sunt printre cei injurati la modul cel mai grosolan posibil, atat pe public cat si pe privat, si asta de mai multe ori.

Ca sa fiu sincer, n-am chef sa repet astfel de experiente.

Oricum, Azzido il baneaza pe Gandalf si il lasa pe xray (alta pramatie, mult mai periculoasa decat tine), asa ca eu unul cred ca sunt destul de aproape de a parasi site-ul.

Totusi, in subsidiar admir si apreciez munca pe care ai depus-o la site. Indiferent de toate cele pe care le-am expus mai inainte.

Edited by Tupac Amaru

@toronto

Hai sa iti spun cum cred eu ca se va intampla.

Cat timp o sa fie rezultate si turma de mioare o sa fie aici sa-ti dea dreptate, totul va decurge bine-mersi. La prima serie de rezultate cand mioarele de azi vor redeveni protestatari si nu vom mai fi noi, cativa frustrati virgini care sa te contrazicem, o sa reincepi sa ne injuri. Mai ales ca pana atunci vei avea din nou voie sa bei si, cu siguranta, nu te vei putea abtine (asta nu o zic cu rautate, fiecare cu viciul lui).

Vei incepe sa enumeri iar ce ai facut pentru site(munca de admirat, n-am ce zice), sa ne ameninti cu bataia si sa ne iei rudele la rand in ****.

Asa cred eu ca se va intampla. Timpul imi va da dreptate sau nu. Asta daca o sa mai fiu pe aici atunci cand se va intampla asta...

Daca te simti jignit de termenul de "mioare" nu am ce ii face. Eu nu pot si nu vreau sa fiu politically correct. Nu ii consider stelisti pe cei care incurajeaza echipa si nu are sens sa ascund asta. Desigur, nu le-am luat nici mortii in ****...

Edited by MoWeed

Eu am votat "nu" pentru ca aspectele negative au cantarit mai mult ca istoria.

Este un "nu" pentru username, nu pentru sedere. Oricine poate vorbi civilizat cred ca este binevenit.

Oricum, eu iti multumesc pentru ca ai contribuit candva la mersul site-ului pentru ca multi sa avem un loc de discutie despre Steaua.

As merge si pe "da", dar asa ar fi incorect fata de kellerman, zob si gandalf.

Edited by blindius

Dom'ne, cand punem in discutie clona lui xray - Arhimede?

Adriane, Azzido, nu e corect fata de ceilalti sa ne facem ca ploua.

Daca ramane Arhimede, situatia devine extrem de incorecta pentru restul banatilor!

Edited by Tupac Amaru

In primul rand vreau sa fac o clarificare. Nu sunt in masura sa spun cine poate sa stea pe site si cine nu. Eu nu fac parte din conducerea siteului, nu sunt seful siteului, nu imi apartine, nu sunt moderator, administrator, etc.

Mi-am dat o parere despre Toronto, atat.

Am zis ca, din moment ce pe site deja exista foarte multi utilizatori care si-au aratat fata adevarata dupa multi ani in care se dadeau antigigi, nu e logic ca ei sa fie acceptati pe site iar toronto nu. Macar ca el si-a aratat adevarata fata mai repede ca altii, nu a asteptat ca echipa sa fie pe primul loc, cu sanse la titlu.

Mi-am dat parerea ca utilizator.

Exact cum au zis si altii. Daca e acceptat xray pe site, de ce nu si Toronto sau Redondo sau orice alt utilizator banat?

Planul meu de reorganizare a siteului(am fost foarte ocupat in ultima vreme la servici, va rog sa ma scuzati ca nu am mai intrat si ca nu am mai apucat sa ma ocup de treaba asta. Promit sa revin in forta in momentul in care mi se elibereaza programul. Momentan am foarte putin timp liber.) vrea sa faca o comunitate in care moderatorul sa nu aiba rol de militian. Nu ma intereseaza sa banam in stanga si in dreapta. Ma intereseaza o comunitate de stelisti care sa isi desfasoare activitatea dupa spiritul stelist.

Sincer, avand in vedere ca lui Gandalf inca nu i-a fost ridicat banul, pe mine ma doare-n cot de cine e banat sau nu, cui ii este redat contul, etc.

Pe mine Axl m-a injurat foarte dur de familie si nu a patit nimic. Daca Azzido se supara si da banuri de 30 de zile pentru "esti un idiot", e clar ca ceva trebuie sa se schimbe aici. Altfel o sa se ajunga la situatia in care pe site vor ramane doar ronnie si mistocarii pe care-i doare-n cot de Steaua, care vor doar sa socializeze. Am observat ca tot mai multi stelisti adevarati s-au retras sau vor sa se retraga de pe site. Nu va deranjeaza?

L-am mentionat pe ronnie pentru ca si el vad ca vorbeste despre mine. Tot vorbeste despre mine, incearca sa ma provoace, face trolling. Dar cei care impart banuri vad ca nu se sesizeaza. Si unii au mai facut si misto de mine cand am zis ca nu vreau sa dau numele celor pe care i-am chemat in echipa mea, ca sa nu fie atacati, provocati, injurati, etc.

Toronto, imi permit sa-ti dau un sfat.

Nu esti cea mai mare problema a siteului sau a mea(nu vreau sa zic noastra, desi ar merge, cred). Nu esti nici macar o problema. Daca vrei sa fii acceptat pe site, poarta-te frumos si cu respect fata de ceilalti utilizator. Atat. Nu e nevoie sa deschizi polluri.

@Necredinciosilor,

Daca Dumnezeu ne iarta noi de ce n-am face-o???

Suntem un popor credincios care se roaga in masa la Sfintele Moaste. Ale cui or fi ele chiar nu conteaza acum. Mai grav va fi cand il vor canoniza pe Becali. Ca obligatiile se platesc iar Preafericitul nu uita.

@Alex,daca nu ma insel ai doar 22 de ani. Ai timp sa te maturizezi, doar de tine depinde totul. Desi departarea de tara ar fi trebuit sa-si puna amprenta asupra temperamentului tau.

Bafta cu noua ta infatisare!

Lasa Adisor ca de 4-5 ani tot fac misto de tine si nu se sesizeaza nimeni. :*

Edited by Ronnie

Eu am votat nu. Ti s-au acordat destule sanse sa revii dar ai dat cu bata-n balta de fiecare data.

Mai stie cineva ceva de Armanovici? El este cel care ii trasese sutul final lui xray....

Daca tot ramane xray, propun sa se dea resetare completa....

Dar cu conditia sa revina toti userii care au parasit site-ul - danimarcu e ultimul important dintre ei....

Edited by Tupac Amaru

@Tupac

Presimt eu ca asta nu se va intampla. Adica userii respectivi nu au renuntat pentru ca ii dadusem ban lui xray sau lui toronto.

Tare cred eu ca majoritatea nu vor mai reveni

Edited by MoWeed

Mai stie cineva ceva de Armanovici? El este cel care ii trasese sutul final lui xray....

S-a retras din moderat de vreo 1 an si jumatate - doi ani.

@Necredinciosilor,

Daca Dumnezeu ne iarta noi de ce n-am face-o???

Suntem un popor credincios care se roaga in masa la Sfintele Moaste. Ale cui or fi ele chiar nu conteaza acum. Mai grav va fi cand il vor canoniza pe Becali. Ca obligatiile se platesc iar Preafericitul nu uita.

" Si i-a zis fiul: Tata, am gresit la cer si inaintea ta si nu mai sunt vrednic sa ma numesc fiul tau. Si a zis tatal catre slugile sale: Aduceti degraba haina lui cea dintai si-l imbracati si dati inel in mana lui si incaltaminte in picioarele lui; Si aduceti vitelul cel ingrasat si-l injunghiati si, mancand, sa ne veselim ! "

Edited by LDS

LDS, si tu esti tare dubios de la o vreme cu citatele astea. Te invidiez pentru starea deosebit de spirituala in care te afli.

Ma pregatesc si io pentru sfarsitu' lumii... Am vazut pe Discovery ca unii mayasi, cica, ar fi emigrat in Israel si ar fi avut o contributie importanta in scrierea Bibliei... De aici vine si faza aia cu vitelul cel ingrasat... Mayasii aia, precursorii cowboy-ilor...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0