Lari

Spartak Trnava - Steaua 0-3 (0-1)

105 posts in this topic

@ Stefan88: asa este, nu ai jignit, nu ai vorbit urat.

Nu este prima data cand postezi ''batem cu nspe mii la 0''. Cu ce ajuta la discutie sa tot postezi asa ceva?

Nu este nici prima data cand se sterge si daca nu ma insel, ti s-a mai transmis de ce.

@ Stefan88: asa este, nu ai jignit, nu ai vorbit urat.

Nu este prima data cand postezi ''batem cu nspe mii la 0''. Cu ce ajuta la discutie sa tot postezi asa ceva?

Nu este nici prima data cand se sterge si daca nu ma insel, ti s-a mai transmis de ce.

Nu mi s-a transmis de ce,iar eu imi dau cu parerea cat o sa fie scorul.Sunt sigur ca nu prea va convine ceea ce scriu,dar atat cat nu am incalcat regulamentul...respectati-mi opinia.Si ce ajuta sa-mi tot stergi?

Edited by Stefan88

@ stefan88: colegule, mie imi plac discutiile cat mai libere, nu cred ca avem dorinte prea diferite, drept dovada ca pe alt topic mi-ai aprobat o actiune. Totusi, daca tu crezi ca postand la infinit ca batem cu te miri ce scor de baschet inseamna o opinie... nu stiu ce sa zic! Apoi daca mai crezi ca asta va trezi la viata un becalist, cred ca sigur te inseli. Din partea mea, d-acum inainte sa ai spor la pronosticuri si pardon pt asezarea textului!

are cineva un bilet de la acest meci, care nu mai are nevoie de el, chiar si de vanzare?

Edited by crx