Sign in to follow this  
Followers 0
gio_stgloria

Astra Ploiesti - Steaua Bucuresti 3-4 (2-2)

33 members have voted

1. 1. Cum se va incheia partida ?

• Astra Ploiesti
      8
    • Egal
      9
    • Steaua Bucuresti
      16

Please sign in or register to vote in this poll.

34 posts in this topic

2805.png - 1776.png

Incepand cu anul 2009 Steaua si Astra s-au intalnit de 6 ori , Steaua iesind invingatoare de 2 ori , Astra de 3 ori.

Meciul se va desfasura pe Stadionul Astra si va fi transmis de catre Dolce Sport sambata incepand cu ora 21:15.

Edited by blindica

Am facut o statistica incepand cu 2009 ,momentul in care au promovat din nou . La fel de bine puteam sa fac o statistica doar pe anul trecut. M-am gandit sa fac o statistica a meciurilor recente, vrand de asemenea sa evidentiez cat de rau o duce echipa noastra. Probleme ?

Edited by gio_stgloria

Am facut o statistica incepand cu 2009 ,momentul in care au promovat din nou . La fel de bine puteam sa fac o statistica doar pe anul trecut. M-am gandit sa fac o statistica a meciurilor recente, vrand de asemenea sa evidentiez cat de rau o duce echipa noastra. Probleme ?

O statistica normal include toate meciurile dintre 2 echipe. Nu doar dintr-o perioada! Oricum, mersi pentru explicatii!

2805.png - 1776.png

Incepand cu anul 2009 Steaua si Astra s-au intalnit de 6 ori , Steaua iesind invingatoare de 2 ori , Astra de 3 ori.

Meciul se va desfasura pe Stadionul Astra si va fi transmis de catre Dolce Sport sambata incepand cu ora 21:15.

salut sunt nou pe forum , asi dori sa stiu se organizeaza deplasarea la ploiesti ?? ca nu vreau sa patesc ca anu trecut cand am stat pana la 5 dimineata :steag_cruce_invers::steag_sah_mic:fular-campionii in gara

salut sunt nou pe forum , asi dori sa stiu se organizeaza deplasarea la ploiesti ?? ca nu vreau sa patesc ca anu trecut cand am stat pana la 5 dimineata :steag_cruce_invers::steag_sah_mic:fular-campionii in gara

As dori sa stiu de ce vrei sa faci impresie asa proasta la primul tau post pe acest forum.

As dori sa stiu de ce vrei sa faci impresie asa proasta la primul tau post pe acest forum.

adica dc cu ce am facut impresie proasta ca nu inteleg?

Probabil un 0-1 chinuit in stilul clasic al echipei din ultimii ani. Si iar incepem cu Sus!, hegemonii and shit!

AStra a castigat in deschiderea etapei in deplasare. Steaua a castigat si ea acasa, chinuit in fata Chiajnei. Eu cred ca va mi un meci echilibrat, de care pe care, iar invingatoare va fi echipa care isi va dori mai mult victoria. Sa nu uitam ca in fata Astrei, la Ploiesti, am avut intotdeauna meciuri grele. Anul trecut Steaua a fost invinsa. Se va repeta figura si anul acesta? Totul depinde numai de Reghe, pentru ca echipa avem.

''19'' pregatește o mutare surpriză pentru meciul cu Astra Ploiești. Novak Martinovic va fi folosit fundaș dreapta chiar dacă sarbul și-a manifestat Dorința de a ramane doar central.

Pană cand negocierile cu Partizan Belgrad se vor finaliza, Martinovic a avut parte de o veste neplacută din partea lui Laurențiu Reghecampf.

Antrenorul roș-albaștrilor l-a anunțat la antrenamentul de astazi că-l va folosi fundaș dreapta in meciul cu Astra de sambata

"19" a luat această decizie după ce Dumitraș a fost trecut pe lista neagră de Ciobanul, iar Georgievski este considerat deja o țeapa

Vestea nu i-a picat deloc bine lui Martinovic, mai ales că in vară primise promisiuni din partea lui ''19'' că nu va mai fi folosit pe această poziție.

Echipa probabila la Ploiești: Tatarușanu - Martinovic, Gardoș, Chiricheș, Lupu - Bourceanu, Balan (Pintilii) - Chipciu, Rusescu, Tanase - Nikolic.

Text via Onlinesport ( cu modificarile de rigoare )

Un meci destul de greu parerea mea, avand in vedere ca acoo nu am mai castigat de 10 ani, sper totusi sa inceapa odata sa joace si astia fotbal.

extremele noastre fff slabe

a iesit prostu' pe centrare :-j

Edited by S.Mariuss

Cadou pentru toti suporterii adevarati.

Gemenii de pe banca Stelei.

memache.jpg

Edited by Adrian

macar Meme e cu dreapta :D, lui mache ii e frica de dreapta. de ce ? :D

Schimbarea lui Lupu a fost o prostie. Nu asa se face. Daca nu avea incredere in el, nu trebuia sa il bage de la bun inceput. Cred oricum ca schimbarea a venit din tribune.

Acum se vede valoarea antrenorului. Pardon, lipsa de valoare. Steaua nu-i Concordia sa fie calarita de adversari si sa scape pe contre. La Steaua mai trebuie sa si construiesti. Si cand trebuie sa construiesti nu te mai aperi aglomerat, atunci apar greseli, iei goluri, pierzi meciuri.

Lipsa lui Geraldo se vede. Imi place cuplul Chiriches-Gardos dar nu cred ca sunt inca pregatiti sa joace singuri. Daca mai stateau inca un sezon cu Geraldo langa ei, ar fi invatat foarte multe.

nu ai cum sa joci cu doi inchizatori... pe de alta parte cum spunea si Adrian, chiriches-gardos slabuti.

Frumoasa faza lui Rusescu

Joaca Steaua... eu fac memeuri... ce altceva sa fac cu MM? :D

memebalo.jpg

Observati asemanarile, nu? :D

Edited by Adrian

Joaca Steaua... eu fac memeuri... ce altceva sa fac cu MM? :D

Adrian, ai prins cumva si faza cand domnul mustacioara batea in tobe? :)))

Cred ca e foarte amuzant meciu. Pacat ca nu pot sa-l vad....:(

Sign in to follow this  
Followers 0