Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Tupac Amaru

article_32537

17 posts in this topic

M-am saturat sa ii citesc, ascult, vad elucubratiile acestui psihopat.

E un om bolnav, dar noi ce vina avem, frate?

Si s-a intors Imparatul, gata. S-a terminat campania electorala, acum incepe iar circul. Nu pot sa mai simt nimic, decat sila si greata.

Cu ce am gresit noi, ca stelisti?

du-te-n m#rtii ma-tii cu el clasico al ma-tii si arta ma-tii!!! facear-ai arta in limpopo cu babuinii, plin de ebola si febra galbena!!!!!

ce vina avem noi? ca suntem oameni! ala NU e!

Edited by blackyank

Ii urez un sincer si calduros: Guie Migi! Deci, noi ce vina avem?

Edited by Ivanski

Fmm.Cica ar costa undeva la 3000 de euro prin ucraina, sa platesti pe cineva pt a asasina pe cineva. Punem mana de la mana, ii dam omului 10.000 si ne scapa de bolnav. Sunt primul care cotizeaza:D. GUIE MIGI

Doamne fereste, sa-l respectam! Daca nu mai apare p-aici, ce-o sa ne facem? :D

Edited by blindica

CITAT
Raulredblue:

Fmm.Cica ar costa undeva la 3000 de euro prin ucraina, sa platesti pe cineva pt a asasina pe cineva. Punem mana de la mana, ii dam omului 10.000 si ne scapa de bolnav. Sunt primul care cotizeaza:D. GUIE MIGI

man pt 3000 ala nu se da jos nici din pat ,fara 100 de mii nu-ti vine nimeni

da voi pierdeti esenta: sa scoatem bani cu arena p mele... asa ceva a grait si mimisor azi, deci toti la meci, mergeti ca oile si pe urma explicati ca ce... si Costel de la 3 s-o dus, oricum facea bani...deci toata lumea la meci...

Am vazut ceva din ce-a declarat Stoica...Ce sa mai zic, mi-a confirmat inca o data ca danseaza dupa cum-i canta ciobanul din fluier.

Altadata o dadea tot pe aia cu Ghencea in sus si in jos, iar acum daca Jiji vrea pe National Arena, vrea si el...

Pai cum ramane MM cu faza cand spuneai ca templul fotbalului romanesc e in Ghencea?...

In unele situatii, MM mi se pare mai josnic decat Jiji. Barem asta e prost...

jeguri,,,,lepreeee,,,,tarfeeee,,,,aici s a ajuns in conducerea Stelei

Cum zicea un status pe FB, din moment in moment asteptam ca GB sa lanseze un audiobook cu toate conferintele de presa pe care nu a putut sa le tina in timpul campaniei electorale...

Combinatia dintre un om nevorbit si o minte odihnita e letala.

ce ucraina ma!? in rep moldova sunt muritori de foame care pt 5-10mii omoara o familie intreaga

CITAT
Raulredblue:

Ma bag si eu.

CITAT
SSK:

Cum zicea un status pe FB, din moment in moment asteptam ca GB sa lanseze un audiobook cu toate conferintele de presa pe care nu a putut sa le tina in timpul campaniei electorale...

Combinatia dintre un om nevorbit si o minte odihnita e letala.

LOL! Tocmai i-ai dat o idee. Asta daca intra pe aici si (soc) stie sa citeasca. :))

cand va mai trebuie inca 5000 de euro pentru a angaja omul cu pricina, ma anuntati si pe mine va rog

Edited by mountytoma

Sign in to follow this  
Followers 0