Sign in to follow this  
Followers 0
Dj

cu ce echipe din lume tin stelistii?

151 posts in this topic

Eu urasc din ce in ce mai mult pe Milan, URA!, sunt incredibili, inegalabili in noroc si pragmatism si sincer cred ca merita doar praful de sub piatra. (vezi meciul Lyon, Psv, Mancester etc ... nu mai zic cu lazio si inter care cand joaca cu Milan rateaza cat pt 3 meciuri si da Milan in '89-90 golul victoriei unu de ala obosit, urat, chinuit si gata!)

Fiecare tine cu echipa lui... La ora actuala Milan este ceea mai buna echipa din it. O echipa care se remarca in europa nu intr-un campionat manevrat de cei de la juventus. Pragmatism? ai vazut meciurile lui juventus? cand nu joaca nimic tot meciul si dau un gol si ala prin greseala de arbitraj? ai vazut ultimul inter-Milan cand inter a dat 2 goluri prin greseli mari ale lui d.Messina? Cat despre noroc, Sunt meciuri in care jucam clar mai bine si marcam pe final de meci cum a fost ala cu Lyon.Norocul tine cu cei puternici.

juve e k si Dinamo cu arbitrii..pare avantajata mereu...si nu spun asta din propria impresie cin din ceea ce zic si gazetarii italieni..

las k odata si odata o sa ia si inter campionatul :D

tre sa vina si vremea noastra ..hihihi

barca, arsenal, bayern,

Si eu simpatizez cateva echipe din afara tarii.

Da' simpatizez peluzele si atasamentul suporterilor. In general sunt echipe mici, fara performante.

Da' ca joc, ca fotbal, ca dorinta de a-i vedea invingatori meci de meci nu iubesc decat FC Steaua Bucuresti.

Ba chiar urasc echipele mari(REAL,JUVE,Chelsea etc) pt ca ele impreuna cu televiziunile si forurile europene au dus fotbalul la un mercantilism bolnav.

Simpatizant Milan..Acum, fara FDL, parca nu mai e acelasi lucru...Pacat, mare pacat.

A fost o mare pierdere pentru peluza "Diavolului" dar vad ca cei care au ramas s-au descurcat destul de bine..

singurele echipe care-mi mai plac afara de STE (singura care poate fi favorita absoluta la castigare campionatului mondial din Germania.

Mult succes pentru semifinala si sa ne vedem la Eindhoven la finala ca participanti

m-ai cam atins cu asta.......

nici eu nu stiu cu cine o sa tin...

cred ca inclin spre BARCA...k are sanse mai mari sa ia UCL...decit Milan....

mai bine nu ma uit la meci...

Eu tin cu Barca.Rosu ei,rosu noi,albastru noi,albastru ei.Sangele apa nu se face.

Akuma o sa fiu luat peste picior dar Inter ramane iubirea mea (dupa Steaua sa fim seriosi 8) ) pacat k an de an sa intampla lucruri cretine la club :lol: oricum va asigur a fi suporter a lu Inter e foarte extenuant te consuma mult psihic :lol:

Milan...ceea ce s-a intamplat cu FDL, a fost o manevra si o facatura..exact ce se intampla la noi in peluza...FDL s-a desfiintzat cu Forza..deranjau...erau prea adevaratzi...

pentru I.N. Money: "Bro sorry dar chiar nu se descurca..ai vazut coregrafia din meciul cu Juve? Nu am intzeles nimik...sunt praf...imi pare rau...sunt cu Milan din 1989...stiu ce vorbesc... :)" Salutari celor care sustzin Milanul!

@Recoba

Daca nici anul asta in care eu zic ca au avut cel mai bun lot din Italia nu au facut mare "scandal" nu cred ca prea curand o sa castige UCL-ul.Din cate am inteles fanii si-au cam pierdut rabdarea,chiar agresandu-l si pe Adriano.

Akuma o sa fiu luat peste picior dar Inter ramane iubirea mea (dupa Steaua sa fim seriosi  8) ) pacat ca an de an sa intampla lucruri cretine la club  :lol:  oricum va asigur a fi suporter a lu Inter e foarte extenuant te consuma mult psihic  :lol:

nush unde am citit ca zanetti ar fii iesit cam sifonat din inyilnirea cu fanii interului...

Recoba: Intzelg perfect ceea ce simtzi cu interul...nu am nimik personal cu tine...dar interul este daca vrei, pastrand proportziile, precum rapidul si Dinamo in comparatzie cu Steaua...isi cara blestemul si nu o sa faca niciodata nimik, indiferent pe cine transfera, cine-i antreneaza sau cine-i conduce...blestemul Milanului exista si o sa ramana multa vreme...stii cum s-a infiintzat interul? Dar avetzi si voi hazul vostru in Milano..noi de cine sa ne luam... loool Respect pt totzi!!!

Fiorentina, Valencia, Galatasaray, Marseille, Chelsea, Sporting Lisabona, Steaua Rosie Belgrad, TSKA Sofia, Sahtior Donetk, Panathinaikos, Legia Varsovia, Glasgow Rangers

CF Barcelona, AS FIORENTINA !

Per sempre ! :wink: