Sign in to follow this  
Followers 0
blindius

Steaua Bucuresti - Sportul Studentesc 4-1 (3-0)

Steaua Bucuresti - Sportul Studentesc   58 members have voted

1. 1. Cum se va termina partida?

• Victorie Steaua Bucuresti
      23
    • Meci egal
      13
    • Victorie Sportul Studentesc
      22

Please sign in or register to vote in this poll.

36 posts in this topic

Cred ca treburile s-au facut in tur,in contul transferului lui Tibi Balan. Acu' nu zic ca asa e,neavand dovezi,dar poate mai clar ca-n cazul "U"-Machado pe care-l amintea mountytoma acum cateva saptamani in urma si cu care n-am prea fost de acord. Sportul a mers binisor la retur,dar nu stiu daca va face fata. Competitia ar fi mai saraca daca Sportul n-ar fi in Liga 1,chiar si cu toate afacerile lui Siman.

Dezmat, tiki-taka, masacru ! Mi-e si mila de cei de la Sportul, mai bine nu se prezinta.

Pe U Cluj i-am batut ca l-am transferat pe Machado.

Pe Sportul ii batem ca l-am transferat pe Balan.

Da' pe Gaz Metan si Pandurii de ce nu i-am batut ca i-am transferat pe Parvulescu si Chiriches?

Si daca gandim asa probabil Steaua mai bine ar avea interdictie la transferuri. Sau sa cumpere doar din Noua Papa Guinee.

Tocmai,eu am zis ca treaba s-a facut deja : i s-a dat un punct Sportului in tur. Nu ma refeream la retur,joc in care o vad favorita pe Steaua,fara alte scenarii.

Pe U Cluj i-am batut ca l-am transferat pe Machado.

Pe Sportul ii batem ca l-am transferat pe Balan.

Da' pe Gaz Metan si Pandurii de ce nu i-am batut ca i-am transferat pe Parvulescu si Chiriches?

Si daca gandim asa probabil Steaua mai bine ar avea interdictie la transferuri. Sau sa cumpere doar din Noua Papa Guinee.

pe Balan cred ca nu l-am transferat, doar l-am imprumutat, sau ma insel eu?

pe parvulescu si chiriches Steaua i-a transferat pentru ca sunt jucatori buni, si s-a platit pretul corect. eu cred ca meciul cu u Cluj a fost castigat pentru ca s-a platit pe machado de 11 ori mai mult decat face respectivul :-)

Sportul Studentesc are farmecul ei, mie imi plac pentru ca menirea lor in general este sa ii bata pe Dinamo cand le arde buza la javre mai tare!

cu presiunea lipsei de rezultate in spate, cred ca echipei scarpincuristului ii va fi extrem de greu sa castige meciul asta. vom vedea!

wpt fi serios 1-1 si golul lor in min 89'. Clar blat :)

Edited by Korado

Duminica Floriilor, Victorie la scor, Berbecul sef devine iar dirijor!

Asta e. Doar va veni saptamana Patimilor nu?

Stoichita despre meci:

"Sportul este o echipă care a evoluat mult mai bine in retur decat in tur, dar nu stiu dacă este revelatia returului, pentru că rezultatele sunt contradictorii. Vom fi mult mai atenti ca la Targu Jiu si vom incerca să câștigam si să nu mai avem surprize. Suntem atenti la Sportul, nu-i desconsideram, chiar ii tratam cu respect, dar vrem să-i batem. Îi respect pentru că au o echipă care joacă fară complexe cu oricine si au un antrenor care a avut rezultate foarte bune cand a fost tehnicianul de serviciu la FC Brasov.

O să se gasească cine să o bage in ?ate?, pentru că am jucatori care se descurcă in atac. Nu imi doresc o victorie la diferență mare de scor, ci doar o victorie. Vor si momente de descatusare si vor face diferenta.

Tatu imi doresc să spargă gheata. Este un baiat extraordinar, cu un caracter foarte frumos. E un adevarat profesionist la antrenamente si sper să fie doar ghinion.

Am luat o echipă formata care nu mai poate fi retusată in niciun fel cu două luni inainte de finalul sezonului. Selectia facută inainte nu imi apartine, sunt jucatori pe care nu i-am ales eu, iar in cazul in care mi-a fost prelungit contractul, imi voi spune parerea despre unul si altul, pană atunci antrenez ce am. Mai intai să imi prelungească mie contractul si abia apoi voi discuta despre prelungirea contractului lui Geraldo.

Martinovici a intrat in programul normal si se apropie momentul cand va reintra in echipa Se pare că va fi apt de saptamana viitoare. Nu intelegem ce se intamplă cu Gabi Matei, se prelungeste perioada de recuperare a acestui jucator si incă nu pot da un raspuns exact".

Ce trist este sondajul.

poate da il de sus si batem si noi pe sportul HAI JIJICA SUS PE MAYBACH.VPM

Vad ca rapidul a batut CFR-ul cu 5-0. Numai bine, castigam si noi cu 8-0 si trecem pe locul 2.

Pare SF 8-0 dar dacă te gandești ca sportul sunt echipa mica, dacă primesc 2 goluri pot primii și 8 cazand psihic...dar la ce cota au la victorie șanse mari sa mai facă un ban cineva din clanul oilor

Stoichita: "Mai intai să imi prelungească mie contractul si abia apoi voi discuta despre prelungirea contractului lui Geraldo."

Ce..."caracter"...

bai...nu-l deranjati pe Stoichita...el are alte treburi...ce tot il intrebati chestii dastea despre echipa...el e prezent doar sa ocupe un loc...pentru asta e platit...echipa si jocul acesteia nu sunt responsabilitatea lui :)

Gluma e gluma , dar daca nu jucam serios si nu castigam s-au cam dus sansele la titlu, nu ca aveam foarte multe...dar ;))

Sansele la titlu s-au cam "dus" de cand a REVENIT acest "tehnician" cum ii place s-a fie numit.

"Sus , Sus , Sus , Sus :worthy: ". De tot rasul.

Sansele la titlu s-au dus de cativa ani buni ... :dry:

Sansele la titlu s-au dus de prin 2003...

l.e: lol, am scris asta inainte sa vad mesajul lui red&blue

Edited by Kellerman

Sign in to follow this  
Followers 0