Sign in to follow this  
Followers 0
Daniel-Ionut

Steaua - AEK Larnaca 3-1 (0-0)

191 posts in this topic

mare ti-e gradina doamne..

Poarta e deschisa si multi ... sar gardul.

Am incredere in Ilie Stan, am incredere in baieti, am incredere in Steaua!

Prietene tu ai 8000 de posturi, esti atat de vechi pe aici si inca nu ti-ai scos degetul din cur ?

* Cristi am o veste proasta pentru tine !!!

Schalke a plecat in Israel cu rezervele !!

blindica, te-ai vandut si tu? ii bagi bani in buzunar lu cioban, ce-o sa zica baietii de pe aici... :))

Dom'le,eu in primul rand merg sa vad stadionul.Gratis n-am avut cand.Peluza nu mai e ce era cand veneam pe Ghencea si oricum nu veneam unde te duci tu,din cate stiu.Chiar si asa,nu imi doresc ca Steaua sa revina in Ghencea,dar nu pentru c-o fi National Arena mare stadion,ci pentru ca Ciobanul spurca locul,istoria,etc.Fara cioban,aproape oricand! De asemenea,nici nu merg fiindca a fost invinsa Dinamo,fapt care totusi ma bucura,as fi mincinos sa spun ca nu.

Presupunand ca la Steaua v AEK Larnaca as incuraja,desi nu o voi face,ar fi pentru obtinerea unei performante,deci nicidecum nu ma prezint brusc ca suporter de rezultat deja infaptuit,ca nu imi ia mintea victoria cu Dinamo.

Nu se bazeaza oierul pe cei 30 de lei ai mei,dar se bazeaza pe ai alora care sigur au mai fost pana acum pe National Arena.

Sper sa fie bun raspunsul si sa fi acoperit orice eventuale replici.

Spor la meci,sa faceti treaba buna in tribuna! steagro

Edited by blindica

Dom'le,eu in primul rand merg sa vad stadionul.Gratis n-am avut cand.Peluza nu mai e ce era cand veneam pe Ghencea si oricum nu veneam unde te duci tu,din cate stiu.Chiar si asa,nu imi doresc ca Steaua sa revina in Ghencea,dar nu pentru c-o fi National Arena mare stadion,ci pentru ca Ciobanul spurca locul,istoria,etc.Fara cioban,aproape oricand! De asemenea,nici nu merg fiindca a fost invinsa Dinamo,fapt care totusi ma bucura,as fi mincinos sa spun ca nu.

Presupunand ca la Steaua v AEK Larnaca as incuraja,desi nu o voi face,ar fi pentru obtinerea unei performante,deci nicidecum nu ma prezint brusc ca suporter de rezultat deja infaptuit,ca nu imi ia mintea victoria cu Dinamo.

Nu se bazeaza oierul pe cei 30 de lei ai mei,dar se bazeaza pe ai alora care sigur au mai fost pana acum pe National Arena.

Sper sa fie bun raspunsul si sa fi acoperit orice eventuale replici.

Spor la meci,sa faceti treaba buna in tribuna! steagro

30. de aici.. 30 de colo...

shalke pierde ^^ Steaua nu se califica.

eu am o problema am luat biletele la nord din pacate fiind ditamai coada la case n-am vazut ca mai erau si la sud la inelul 2,am vreo sansa sa ajung d la nord la sud?

Cu o busola buna, tot ce-i posibil.

Fascinant, am trait cu sufletul la gura toata relatarea ta.

30. de aici.. 30 de colo...

shalke pierde ^^ Steaua nu se califica.

Asteptam cu mare "nerabdare" acest meci :)

Schalke va juca fara 6 titulari:Raul,Huntelaar,Unnerstall,Fuchs, Papadopoulos ,Holtby...si casele de pariuri ii vad pe israelieni favoriti :(

dau 2 bilete peluza II sud , intr blvd basarabia. pe 2 bilete peluza I nord str pierre de coubertin . m-am incurcat cand le-am cumparat .. fac schimb nu le vand !!!

bogdane punkere vezi ca la meciu cu larnaka sunt pe inelul 1 sector 112,o sa stau chiar jos la bara la primul rand.am 1,92 inaltime,in jur de 110 kg,o sa am pantaloni negrii de camuflaj,geaca neagra cu gluga rosie ,bocanci maro de piele intoarsa si sunt ras in cap.e imposibil sa nu ma gasesti,daca ti notezi aceste repere,puiule.

te astept prietene.apropo,iti dau voie sa nu vii singur.schimbam cateva amabilitati in stadion ,in semn de politete si te astept dupa meci afara la mc donalds.

sper sa nu stearga vreun moderator acest post,incerc si eu prin intermediuldvoastra sa ma intalnesc cu un vechi prieten.rugaminte mare sa nu stergeti acest post,nu contine insulte si nici injurii.

dau 2 bilete tribuna a 2 inel 3 central pe 1 bilet tribuna 1 inel 1 central contact *

Edited by Daniel-Ionut
Fara date personale pe forum.

"Pină acum am reusit doar să aducem publicul la stadion, dar trebuie să ne realizam si obiectivele, să facem performanță. În momentul de față, AEK Larnaca este o echipă foarte puternică si organizata mai ales că au si schimbat antrenorul de curind. Eu mă bazez pe Dorinta jucatorilor de a se califica. O să le cer să se concentreze la ce au de facut pe teren, si să nu se gindească la meciul de la Haifa. Am vorbit cu Marica si după jocul din Germania si mi-a zis că nu se pune problema să meargă in Israel in vacanță. Schalke o să cîștige acolo!", a spus Ilie Stan

Acasa !

Galeria va asta oficial la Peluza Sud cea dinspre B-dul Basarabia[la peluza cu fosta tabela Lia Manoliu]sper ca ti am fost de ajutor ca multi de aici numai chef de caterinca.

Galeria va asta oficial la Peluza Sud cea dinspre B-dul Basarabia[la peluza cu fosta tabela Lia Manoliu]sper ca ti am fost de ajutor ca multi de aici numai chef de caterinca.

Si care-i caterinca, ma rog?

George Becali:64 de milioane le-am dat galeriei pentru coregrafie. Eu fac cum este Dorinta si vointa suporterilor

stiti cumva daca va fi coregrafie??? :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

George Becali:64 de milioane le-am dat galeriei pentru coregrafie. Eu fac cum este Dorinta si vointa suporterilor

stiti cumva daca va fi coregrafie??? :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

pai n auzi ca a dat omu bani ,ce mai vrei?.......am un prieten care a dat 500.000 pe bilet la meciul cu Dinamo,cica pt coregrafie,noroc ca a oprit garda coregrafia

dau 2 bilete peluza II sud , intr blvd basarabia. pe 2 bilete peluza I nord str pierre de coubertin . m-am incurcat cand le-am cumparat .. fac schimb nu le vand !!!

Daniel ti-am scris si pe privat dar nu cred ca se trimit mesajele sunt interesat am 2 bilete la nord si vreau sa le schimb urgent

!

Daniel ti-am scris si pe privat dar nu cred ca se trimit mesajele sunt interesat am 2 bilete la nord si vreau sa le schimb urgent

!

iti dau un sac de cacareze de oaie.. ce zici te combini?

Edited by Liviu: VPM

As vrea sa cumpar eu un bilet la Peluza 2

Sud,dar fara schimb,decat sa ti-l cumpar! ast rasp!

Sign in to follow this  
Followers 0