Sign in to follow this  
Followers 0
Daniel-Ionut

Dinamo - Steaua 1-3 (1-1)

151 posts in this topic

frate voi sunteti chiar penibili ! pentru voi cei care ati stat acasa si ati rupt tastatura in paispe si in timp ce bagati bere cu seminte nam decat sa zic: M.u.i.e net si **** DIGI! eu am dat 200 mii pe bilet , am mers din buftea pana la victoriei cu fularul la gat cu orice risc , am ragusit , am ajuns abia acum acasa, mi`a luat garda cagula , am stat tot meciul gol dezbracat doar cu fularul la gat, am gauri in maini de la garduri ce vreti sa va mai povestesc? oricum voi sunteti prea preocupati cu mistourile astea de cetatean si cred ca deja v-am dat prea multa importanta. cand o sa veniti si voi la un meci mai vorbim, cei care se simt mai bine sa nu mai comenteze si sa rupa siturile de sport in doua pentru reluari si faze fixe. in rest numai bine si...Steaua vine-n groapa da **** si pleaca !!!!! de mos Nicolae ne-ati pupat la ****!!!!!

bai tarane, ai venit sa te lauzi ? n-ai tu meciuri pe stadion cate deplasari in groapa au multi dintre noi. abtine'te!

on topic : intr-o atmosfera normala, as fi fost extazic cateva zile dupa meciul asta... avand in vedere situatia de fata, nici nu stiu sa ma bucur ! :|

Edited by AG

Poate daca nu ti-ai mai povesti vitejiile pe net, nu ar mai face nimeni misto. Bravo, ai incurajat Steaua lui Becali, ai ragusit, te-ai batut cu cainii, jandarmii, iar cainii, gardurile, etc. Dar tine-le pentru tine si prietenii tai.

Dar hei, ma bag si eu in treaba aiurea, ignora-ma.

frate voi sunteti chiar penibili ! pentru voi cei care ati stat acasa si ati rupt tastatura in paispe si in timp ce bagati bere cu seminte nam decat sa zic: M.u.i.e net si **** DIGI! eu am dat 200 mii pe bilet , am mers din buftea pana la victoriei cu fularul la gat cu orice risc , am ragusit , am ajuns abia acum acasa, mi`a luat garda cagula , am stat tot meciul gol dezbracat doar cu fularul la gat, am gauri in maini de la garduri ce vreti sa va mai povestesc? oricum voi sunteti prea preocupati cu mistourile astea de cetatean si cred ca deja v-am dat prea multa importanta. cand o sa veniti si voi la un meci mai vorbim, cei care se simt mai bine sa nu mai comenteze si sa rupa siturile de sport in doua pentru reluari si faze fixe. in rest numai bine si...Steaua vine-n groapa da **** si pleaca !!!!! de mos Nicolae ne-ati pupat la ****!!!!!

Ivan Bogdanov tu esti?

uite de asta rad toti de noi, ca vin toti taranii care nici nu stiu istoria Stelei , si se dau cocosi aici.. de unde tot veniti fratiloooorrr???

Steaua-Dinamo? Altadata ceva de vis, acum doar privesc pierdut in abis...

azi e 9, maine-i zece, plm - Armata trece.

Ivan Bogdanov tu esti?

Nu, e doar Bogdan Babes, o fosta cunostinta de-a noastra.

Edited by Azzido

azi e 9, maine-i zice, plm - Armata trece.

Se supara Caramfil pe tine :)

Azi e 9, maine-i zece

PLM- Armata trece!

You are my hero ! :D

O victorie pe cat de neasteptata pe atat de frumoasa. Am avut o seara minunata. Multumim Rusescu, Nila si restul jucatorilor care au evoluat. Multumesc Ilie Stan pentru ce ai reusit intr-un timp atat de scurt. Sa redresezi la timp echipa lasata in vrie de Levi si de Meme.

Steaua vine-n groapa da **** si pleaca ! De mos Nicolae ne-ati pupat la ****!

Edited by Virgil

Mai du-te-n **** ma-tii de nespalat...cand unii dintre noi mergeam pe Dinamo,tu habar nu aveai ce e ala un stadion!

o victorie neasteptata in fata unei echipe de potai neputincioase , bravo Rusescu.

la mu.e dinamuuu , la mu.e dinamuuu!

Edited by Mem0

hai gata, frana,reveniti-va!

un derby de tot cacatu',la capitolul galerie...nici nu mai comentez dar va las pe voi astia care sustineti echipa neconditionat chiar daca nea Jiji e stapanu' maxim

jos jos nea Jiji,de sarbatori sub un strat de flori!

Bravo Raul , esti intr-o forma de zile mari , ai reusit sa le dai peste nas multora , chiar si mie recunosc asta. Baiatu asta chiar are executii de fotbalist. As putea spune asta si despre tanase , dar el se impiedica de multe ori in minge, sper totusi sa ne contrazica pe toti la un moment dat.

Ce poate fi mai frumos decat un 1-3 in groapa intr-o perioada in care Steaua nu reusea sa mai sperie pe nimeni. Si pentru dinamovisti , la fel ca-n finala de cupa de anul trecut : TOT NOI !

Cat despre Ilie Stan , buzoian de-al meu, sunt mandru de tine !

Azi intalnesc pe cineva si imi spune primul lucru dupa meciul de aseara, ce i-a placut mai mult : ca a mieunat Gigi in direct dupa meci, la Digisport ...

eu nu ma laud, nam cui. in fata cetatenilor care o ard pe digi si rup forumul in treispe? nea .. am vrut doar sa vad demonstrez ca sunteti doar niste sclavi care se dau mari si tari pe net , doar cu gura atat in rest fapte 0. hai pa ne vedem pe strazi

A si apropo acum mi-am adus aminte. multi dintre voi care ati fost la meci aseara , mai bine ramaneati in **** mea acasa. de ce ati venit? sa fumati sa tineti mainile in buzunar si sa mimati cantecele???? pai daia nordu plange din cauza celor ca voi.... ceteteni imbracati casual cu glugile pe cap o ardeti hardcore in peluza si pe net toti sunteti ultrasi ... inafara de cei de randurile de mai jos aia cativa care eram si cantam , in rest **** ...era mai interesant meciul pentru majoritatea.cati dintre voi ati ragusit aseara?cati??? va numar pe degete... imi pare rau sincer de cei de la sud...le sareau plamanii din piept , cantau incontinuu fara oprire...si vor avea respectul meu intotdeauna.

Edited by d#d3rbed3uu

@starforce: un derby de tot cacatu',la capitolul galerie?? noi, 700 de stelisti, am dominat un stadion plin de potai, intr-o maniera nemaiintilnita pina acum in groapa. Citeste si forumurile lor, daca ai avut urechile astupate aseara.

Oriunde merg, si orice fac, imi bag ****-n rosu-alb...

eu nu ma laud, nam cui. in fata cetatenilor care o ard pe digi si rup forumul in treispe? nea .. am vrut doar sa vad demonstrez ca sunteti doar niste sclavi care se dau mari si tari pe net , doar cu gura atat in rest fapte 0. hai pa ne vedem pe strazi

Tu nu o dadusei cu martorii lu` iehova?

am stat tot meciul gol dezbracat doar cu fularul la gat

Bine ca n-ai stat gol imbracat, raceai naiba pe ploaia aia...

A si apropo acum mi-am adus aminte. multi dintre voi care ati fost la meci aseara , mai bine ramaneati in **** mea acasa. de ce ati venit? sa fumati sa tineti mainile in buzunar si sa mimati cantecele???? pai daia nordu plange din cauza celor ca voi.... ceteteni imbracati casual cu glugile pe cap o ardeti hardcore in peluza si pe net toti sunteti ultrasi ... inafara de cei de randurile de mai jos aia cativa care eram si cantam , in rest **** ...era mai interesant meciul pentru majoritatea.cati dintre voi ati ragusit aseara?cati??? va numar pe degete... imi pare rau sincer de cei de la sud...le sareau plamanii din piept , cantau incontinuu fara oprire...si vor avea respectul meu intotdeauna.

incerci sa te faci remarcat degeaba,stai locului copile,de prin min.2 al video-ului se vede cine canta,apropo tu cu cine te certi?dar de fapt nu stiu ce cauti pe aici,mai bine fa-ti brigada buftea si ne vedem pe stadioane pana atunci ciocu mic!

Dinamo-Steaua 1-3

incerci sa te faci remarcat degeaba,stai locului copile,de prin min.2 al video-ului se vede cine canta,apropo tu cu cine te certi?dar de fapt nu stiu ce cauti pe aici,mai bine fa-ti brigada buftea si ne vedem pe stadioane pana atunci ciocu mic!

Dinamo-Steaua 1-3

amice vezi ca ce arata in clipu ala care este si pe romanianultras.net si ce arata din min 2 este spre finalul meciului cand conduceam pe tabela. pana atunci ma uitam in jurul meu si erau doar cativa care cantau , iar randurile de mai sus nu mai zic. hai pa ca sunt satul de prosti ca tine e plin forumu de voi

Edited by d#d3rbed3uu

amice vezi ca ce arata in clipu ala care este si pe romanianultras.net si ce arata din min 2 este spre finalul meciului cand conduceam pe tabela. pana atunci ma uitam in jurul meu si erau doar cativa care cantau , iar randurile de mai sus nu mai zic. hai pa ca sunt satul de prosti ca tine e plin forumu de voi

Esti foarte penibil dar in acelasi timp si foarte unic,daca tu crezi ca asa iesi in fata tuturor,eu cred ca ai sa iesi prin dos cau un kkt

In mod normal ti-as ura sa te duci cit mai repede la intilnirea cu Manitou, da' nu meriti nici atit.

Mi-e sila doar de faptul ca pe site-ul nostru genul asta de mesaje au ajuns sa fie considerate cool, si incurajate implicit de moderatori.

Sign in to follow this  
Followers 0