Sign in to follow this  
Followers 0
Daniel-Ionut

Schalke 04 - Steaua 2-1 (1-1)

69 posts in this topic

muntenegreanul asta adus cu surle si trambite de pe Bega e o parodie de jucator , fotbalist nu poti sa il numesti , cu atat mai mult atacant.

mare si prost , unii il compara cu Ibrahimovic.

Dumnezeule :thumbdown:

Eu n-am auzit nicio trambita cand a fost adus.

PS: Tot mai sus, ca-n Robotzi.

Edited by ebonyc

Caci si cu Macabi au prins un meci bun dupa chinuieli in campionat

Propozitia asta spune tot despre ce vor de la viata "stelistii adevarati". Nu conteaza 10, 20, 30 de meciuri slabe si foarte slabe, daca intre ele echipa prinde un meci bun, deja ei sunt fericiti. Eu, nefiind "stelist adevarat", am pretentii : consider ca vreo cateva meciuri slabe nu-s o catastrofa, dar numai cu conditia ca in alte 10, 20, 30 de meciuri echipa sa joace bine si foarte bine.

Frate, nu e posibil ca la inscrierea pe site sa inserati un avertisment in care sa specificati ca p-aici n-au ce cauta aia care cred ca "Steaua" inseamna un meci bun si 20 slabe ? Si ca cei ce au un astfel de punct de vedere sunt liberi sa nu mai polueze cu prezenta lor acest site ?

Iti dai seama ce-ar fi daca maine seara printr-o minune ar bate Steaua? Forza Jiji, da-le incolo de umilinte si alte chestii ...

bate Steaua cu 8 - 0 !!! fular-campionii olee olee oleee !!!!!

Schalke 04 -Steaua 0 - 5?

La ce joaca baietii nostri, la indisciplina instalata de fratii Costea, la incapacitatea atacului de a marca, la cea a mijlocului de a contracara atacurile gazdelor, la imposibiltatea apararii de a bloca inaintasii adversi, 0 - 5 e prea mult? Prea putin? Pe undeva pe aproape? Vom vedea, dar sigur e ca vom pierde. Steaua a ajuns o echipa de cretini. Cretinitatea ciobanului s-a transmis definitiv si irevocabil antrenorilor, jucatorlior, tuturor celor din anturajul sau. Cretinii nu inteleg fotbalul, ei pur si simplu fac figuratie in teren. Sunt acolo de poza.

Cred ca maine seara baietii vor face un meci bun si se vor intoarce acasa cu un rezultat pozitiv 1 sau 3 puncte,mai adunam puncte internatioanale pentru urmatorii ani .FORZA Steaua .....Hai baietii un cadou frumos o VICTORIE de Ziua Natioanala a Romaniei :beer2:

Cred ca maine seara baietii vor face un meci bun si se vor intoarce acasa cu un rezultat pozitiv 1 sau 3 puncte,mai adunam puncte internatioanale pentru urmatorii ani .FORZA Steaua .....Hai baietii un cadou frumos o VICTORIE de Ziua Natioanala a Romaniei :beer2:

baiatu`ai uitat sa zici de nea` Gigi ceva! m-am saturat de vOI !

Va implor, banati-l!

Va rog eu. Imi sangereaza ochii.

Spune ma odata "forza ne-a Gigi", n-o mai da cu ocolisuri de 2 lei. :-J

Mami, mami, daca nu suntem hateri pana in sange nu suntem barbati. Viata mea e Steaua si prietena mea daca nu are par la puta ros-albastru nu e buna.

PS: Turqoaz, nu iti este rusine? Nu asa se face. Pe forum se baga d-alea anti-Gigi, se injura toate oile si toti berbecii din lume si se mai baga si cate una cu imi sangereaza ochii.

Chiar daca unii au doar 15-16 anisori si cosuri pe frunte, ei sunt cei mai mari revolutionisti in viata, vezi putoiul de mai sus. Din pacate ei nu inteleg ca pe internet nu prea poti schimba tara, maxim poti da o laba.

va fi 72 la zero pentru Steaua iar ciobanul se va urca pe masina salutandui pe nemti.FORZA Steaua. BECALI PLEACA,VINDE,MORI

....v-am citit comentarile si nush cum ati ajuns chiar asa de pesimisti sa nu mai aveti incredere ....asta e acuma e ciobanu nu avem ce face rabdam da nu parasim echipa vad ca toti v-ati dus pe alte principii...[...]

....v-am citit comentarile si nush cum ati ajuns chiar asa de pesimisti sa nu mai aveti incredere ....asta e acuma e ciobanu nu avem ce face rabdam da nu parasim echipa vad ca toti v-ati dus pe alte principii...[...]

CINE/ CUM/ UNDE?

poate chiar prindem o zi buna si ii caftim,daca nu ii bun si un egal!!! HAI Steaua!!!

poate chiar prindem o zi buna si ii caftim,daca nu ii bun si un egal!!! HAI Steaua!!!

Lumea se gandeste la ce era inainte tara, cum erau oamenii, fotbalul... mai lasa-ne, uite, de maine poti pupa in continuare fund becalian, azi e zi nationala, lasa-ma sa tin doliu.

Schalke: 36.Unnerstall, 14.Papadopoulos, 11.Baumjohann, 12.Hoger, 13.Jones, 18.Jurado, 23.Fuchs, 32.Matip, 7.Raul©, 10.Holtby, 25.Huntelaar

Rezerve: 34.Hildebrand, 3.Escudero, 21.Metzelder, 22.Uchida, 28.Moritz, 31.Draxler, 8.Marica

Steaua: 12.Tatarusanu, 4.Iliev, 14.Latovlevici, 18.Martinovic, 23.Geraldo, 5.Brandan, 10.Tanase, 26.Bicfalvi, 55.Bourceanu©, 9.Mihai Costea, 24.Rusescu

Rezerve: 1.Stanca, 3.Emeghara, 22.Galamaz, 11.Prepelita, 28.Rosu, 27.Nastasie, 90.Nikolic

dupa meci, Schalke isi va schimba denumirea din Schalke 04 in Schalke 4-0

.

Image1201_1958_TV15__1_.jpg

Min. 22 si aia au deja 10 cornere.

11

Goooool Schalke, ce bine joaca Steaua zici ca-i ...

Nu fiti tristi ca am primit gol ca e 1-0 si pentru Larnaca in meciul cu Hapoel. Suntem in siguranta. fular-campionii

Cand mai auzeam pe unii ca poate scoatem azi barem un egal...Te-apuca rasul, plansul, nici nu mai stiu...Ma mir ca n-am luat pana acum decat un gol.

Lari,aia din film e o mamba neagra?.................cat e scoru ca eu joc remi pe net?

Sign in to follow this  
Followers 0