Sign in to follow this  
Followers 0
Daniel-Ionut

Steaua - Maccabi Haifa 4-2 (2-2)

134 posts in this topic

Offiside la golul 3? Nu cred. Acum am revazut faza.

Cand centreaza Brandan - nu e.

Cand da cu capul Martinvici, Nikolici nu e in Offside. Poate aici au vazut unii, caci mingea ajunge la Nikolici din bara.

Cand recentreaza Nickolici de langa bara, trimite mingea inapoi spre Tanase, deci nici aici.

Cred ca Bogdan se refera la momentul in care mingea revine din bara la Martinovic, iar acesta da un semi-luft, stergand mingea, aceasta ajungand la Nikolic aflat in offside.

Erau vremuri cand o asemenea victoria ma bucura cam pentru o luna. Acum m-am bucurat doar de frumusetea golului lui Tanase pentru 3-4 secunde.

Mai frumos al lu` Costea

Offiside la golul 3? Nu cred. Acum am revazut faza.

Cand centreaza Brandan - nu e.

Cand da cu capul Martinvici, Nikolici nu e in Offside. Poate aici au vazut unii, caci mingea ajunge la Nikolici din bara.

Cand recentreaza Nickolici de langa bara, trimite mingea inapoi spre Tanase, deci nici aici.

Cand loveste Martinovici a doua oara, Nikolici este in offside. CHiar daca se duce mingea din bara la el.

cred ca multi de pe forumul asta n-au dormit bine azi-noapte dupa meciul asta :))

principalul lucru care ma dezamageste la galerie e ca nu s-a scandat deloc in 2 meciuri "Ghencea, Ghencea" .

cred ca multi de pe forumul asta n-au dormit bine azi-noapte dupa meciul asta :))

Dupa principiul asta pe care l-ai enuntat inteleg ca eu dorm mult mai muuuuult ca tine!

Somnoroase pasarele,

Pe la cuiburi se aduna,

Se ascund in ramurele

Noapte buna,noapte buna!

S-ar putea sa nu dorm nici dupa meciul cu Chiajna,ai dreptate. Dar dupa aceea ..... o rup pe somn!

Cred ca multi "stelisti adevarati" au dormit foarte bine dupa 0-5 la Haifa. Ce-i doare pe ei de umilinta cand l-au putut vedea pe "n-ea Jiji" la TV ? Apropo, te-a deranjat acel 0-5 de la Haifa ?

eu pana la urma ma pis pe becali si toti taranii care il aclama cand se suie pe masina, dar in acelasi timp nu pot sa fiu ca voi, sa imi pese mai mult de faptul ca face Gigi bani din bilete decat de faptul ca bate Steaua. cred ca sunt si oameni pe aici care imi inteleg punctul de vedere. oricum, o sa incerc sa nu mai provoc discutii, asa ca nu o sa mai postez mesaje asemanatoare cu cel de sus de acum incolo.

Edited by nea_Caisa

Sign in to follow this  
Followers 0