Sign in to follow this  
Followers 0
Daniel-Ionut

Steaua - Rapid 0-0 (0-0)

132 posts in this topic

Asa fluierat? Asa ceva?

Oricum pe toata transmisia s-a auzit : Cine tine cu Steaua sa-i .... familia si alte scandari ale rapidistilor.Au fost pozitionate microfoanele in galeria Rapidului sau care ar fi cauzele? De la noi se aud doar huiduilei.

de remarcat urmatoarele lucruri:sinpatizantii stelisti aka suporterii adevarati n au facut decat sa huiduie tot meciul jucatorii,in schimb galeria rapidista a cantat tot meciul depasindu i total pe omologii stelisti,cat despre cei care s au dus la meci chipurile sa sutina echipa,ca e derby si indiferent cine e patron noi suntem suporteri adevarati le spun doar atat :voi sunteti sclavii sistemului si multi dintre voi simpatizanti ai lui Ciobanul numai ca sunteti foarte lasi si va ascundeti in spatele echipei,iar despre unii din galerie am de zis atat:daca Ciobanul ar pleca de la Steaua ei ar fi distrusi pe viata,nu si pot imagina viata fara el,mai bine piere Steaua decat nea Gigi......42.00 de oameni de nimic......dominati tot meciul de o mana de croncanitori.....ps:spuneau unii pe aici ca l vor contesta pe Gigi tot meciul,am vazut cum l au contestat

Edited by anti gigi

Nu caut scuze, dar am spus-o si o mai zic : Acest personaj nu are ce cauta in arbitraj :/ E total pe langa fenomen.

m. costea = a fost degeaba pe teren

tanase = a fos degeaba pe teren

bourceanu = sare mingea din el....mi se pare ca e un jucator gen Lovin,doar ca parca e mai muncitor

iliev = depasit de situatie

n-am vazut meciul.. am pierdut ceva?

din contra, ai castigat 90 de minute.

daca te uiteai le iroseai

eu am ragusit de la tribuna a doua, pt ca stiam ca galerie nu mai avem de ceva timp, suporterii Stelei plecau din minutul 85 speriati de inghesuiala. si da, rapidistii ne-au dominat sonor si e si vina voastra, a celor care nu vin la meciuri. la peluza au fost vreo 500 de oameni care au cantat tot meciul, era si normal sa fie mai galagiosi cei 2000 de rapidisti. dar din moment ce oricum nu va mai reprezinta echipa asta si stadionul, presupun ca nu va intereseaza nici ca galeria rapidului si-a batut joc de noi intr-un meci considerat acasa.

Cel mai aprins moment al derbiului de pe National Arena s-a petrecut in minutul 65, cand Prepelita l-a atacat cu talpa pe Dani Coman.

Imediat s-a creat un meleu in care au fost implicati aproape toti jucatorii. Prepelita si Dan Alexa au fost eliminati, insa nu toti vinovatii au scapat.

Coman si-a facut dreptate lovindu-l cu talpa pe Prepelita si apoi luandu-l de gat, iar Rui Duarte i-a dat un pumn in figura lui Tanase. Cei doi au scapat insa fara cartonas.

Onlinesport

din contra, ai castigat 90 de minute.

daca te uiteai le iroseai

sa inteleg ca sunt la fel de norocos ca si Bogdan

Coman ala mi se pare printre cei mai prefacuti jucatori, o arde cuminte si cu bun simt prin interviuri, iar pe teren sunt episoade precum cel din seara asta sau stampila pe fata adversarului la Petrosani in 2006. mi-e scarba de el, cum mi-e scarba si de asa zisul gentleman razvanel.

dar din moment ce oricum nu va mai reprezinta echipa asta si stadionul, presupun ca nu va intereseaza nici ca galeria rapidului si-a batut joc de noi intr-un meci considerat acasa.

Si-au batut joc de (v)oi, nu de noi.

Edited by andyro

cum sa dai tonu' " la tigani, **** la tigani " cand tu esti unul dintre ei ?

Sign in to follow this  
Followers 0