Sign in to follow this  
Followers 0
Bogdan4Steaua

STEAUA - Poli Timisoara 2-1

Pronostic:   174 members have voted

1. 1.

• Victorie Steaua
      136
    • Egal
      15
    • Victorie Poli
      23

Please sign in or register to vote in this poll.

558 posts in this topic

Urmatorul meci disputat de Steaua va fi in compania echipei Poli Timisoara

Meciul va avea loc pe 26 Martie de la ora 20:30 si va fi unul decisiv in lupta pentru titlu...

daca si Hagi isi baga autobuzul in poarta si isi bate joc de fotbal eu zic ca sa se lase de meserie....

ceea ce nu cred...

batem la 2 goluri diferenta... 2-0 sau 3-1...

si trecem si pe primul loc pentru ca Dinamo pierde la Farul... :wink:

Meciul cu Arges si meciul cu National au fost oribile.Nu am mai vazut astfel de echipe.Dovada?Aceeasi tactica au folosit si cu rapizii.Oricum eu sper sa avem parte de spectacol in meciul cu Timisoara!

daca si Hagi isi baga autobuzul in poarta si isi bate joc de fotbal eu zic ca sa se lase de meserie....

ceea ce nu cred...

si trecem si pe primul loc pentru ca Dinamo pierde la Farul... :wink:

Esti tare optimist sa speram ca va fi ca tine!dar asa ziceam si inaite de jocul asta :cry:

Hagi nu-i Cartzu...nu-si baga toata echipa-n poarta...probabil batem...dar Faru-i in cadere...deci s-ar putea sa nu fie suficienta victoria noastra... :?

mie cel mai teama mi-e de stadionul ala blestemat...Lia Manoliu...uf..uneori ma gandesc ca poate mai bine jucam altundeva..oricum, sa creem atmosfera de zile mari duminik si va fi ok!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ma voi natzi inteles ca Steaua da gol doar in deplasare???...si tre sa fie in strainatate deplasarea....=)))))))))))))

Daca Hagi decide sa inchida jocul ca Arges si National cu greu se va marca, nu in 90 minute, ci nici in 270.

Pe de alta parte, bucuria voastra pentru un meci deschis este cam riscanta. Este adevarat ca se poate termina cu 2-0, 3-0 pentru Steaua, dar si cu un dezastru pentru voi. A patit-o si Rapidul anul trecut.

Eu insa nu as fi atit de sigur ca Hagi va va face pe plac cu un joc deschis.

Esti tare optimist. Si cine o sa dea gol sau cine o sa fie in fatza sa creeze culoare? Iacob n-o sa joace si Oprita si Cristea nu prea sunt eficientzi.

Azi dupa ce au iesit Bostina si Iacob, Steaua n-a mai jucat nimic. Nu ca ar fi jucat ceva inainte dar totusi.....

Ne trebuiesc neaparat rezerve la fel de bune ca titularii si un antrenor nou care sa ii invetze cum sa joace ofensiv si eficient in acelasi timp. Oprita, Cristea, Cristocea, Lovin sunt buni la Bacau si Farul nu la Steaua.

am observat in ultimu timp ca este contestat Olaroiu...ca joaca defensiv...etc...

dar de ce nu se pune problema niciodata ca nu avem lot numeros??? de ce nu este contestata conducerea ca nu avem destui jucatori?? acum s-a rupt Iacob...cine mai da gol??? Cristea?? hehe...ne asteapa vremuri grele...

Cu "FULGERUL BRAGADIRU" cred ca se va juca fotbal si sa ne fereasca Dumnezeu de astfel de arbitrii...nu vreau sa spun mai mult. Trebuie sa le scoatem fotbalul acelor neaveniti care sustin o echipe hibrid, pe cand adevarata lor echipa zace undeva prin Divizia C. Pacat de accidentarea lui Iacob, dar poate cu ocazia asta se va trezi si Cristea...trebuie sa-si revina si el odata.

HAIDETI SA NE UNIM CU TOTII SI SA TRECEM CU FRUNTEA SUS DE TOTI ADVERSARII!!!!!!!!!!!!!!

"Steaua, clubul nostru drag, ce mult te iubim, la bine, la greu, Steaua e, clubul meu, tot mereu"

La cum se prezinta echipa in ultimile partide din campionat si avand in vedere ca Iacob nu va juca, cred ca facem inca un egal...

adevaru e ca Steaua nu prea joaca nimic cand adversarii se inchid in casa si nu mai vor sa iasa...acum l-am pierdut si pe Iacob...saracu si'ar da viata pt echipa....asta e...poate poate Cristea ne da peste nas si face un meci bun....ar fi indicat sa mai dea un gol in poarta lu' popa cum a facut in ultima etapa din campionatu trecut....una peste alta...ne asteapta zile grele cu Poli...

Ati pierdut un om important,Iacob ,iar daca ati juca cu noi pe viata si pe moarte ,e foarte probabil sa mai pierdeti inca unul.In conditiile astea trebuie sa acceptati ca nu ne va fi foarte greu sa castigam!Fara suparare mon cher!

Noi ne permitem sa dam totul pe teren si fiindca avem rezerve cu valoare egala ca cea a titularilor pe cand voi...?nu prea...Practic ati ramas in atac numai cu Nicolita si s-a vazut aseara ca Dica e departe de cea mai buna forma,astfel incat sa-l serveasca cu pase asa cum trebuie.

La meciurile cu miza ne mobilizam noi, stai linistit. Daca tu consideri meciul dinainte castigat te inseli amarnic. :wink:

Ce dracu facem fara Iacob restu' sezonului ? :(

Haideti toti la stadion duminica, ne trebuie neaparat VICTORIA!

Noi ne permitem sa dam totul pe teren si fiindca avem rezerve cu valoare egala ca cea a titularilor pe cand voi...?nu prea...Practic ati ramas in atac numai cu Nicolita si s-a vazut aseara ca Dica e departe de cea mai buna forma,astfel incat sa-l serveasca cu pase asa cum trebuie.

Ba ne lasi? Imbuibatu' si giulesteanu' ala de Iancu a facut evaziune si i-a saracit pe imbecilii din Bacau ca sa spele acum bani prin FC Poli AEK Timisoara. Unde va e asa zisa onoare?

Vezi sa nu-si puna Mirel crampoanele pe pata de culoare din atacul vostru de mercenari... sa vedem cine mai incearca sa dea gol.

Ba ne lasi? Imbuibatu' si giulesteanu' ala de Iancu a facut evaziune si i-a saracit pe imbecilii din Bacau ca sa spele acum bani prin FC Poli AEK Timisoara. Unde va e asa zisa onoare?

Vezi sa nu-si puna Mirel crampoanele pe pata de culoare din atacul vostru de mercenari... sa vedem cine mai incearca sa dea gol.

Daca citesti atent,eu nu m-am referit decat la forbal si la situatia,destul de delicata,in care se afla echipa voastra,nu am facut trimiteri la taranul de Jiji sau la handicapatul de Meme!Si nici nu m-am referit la felul cum v-ati facut iar de ras in fata tarii intregi cand v-ati batut intre voi(nord si sud ,a cata oara...?)in fata stadionului

Vezi ca aveti multe bube si ar fi bine sa te referi numai la fotbal ,mai ales cand nu esti atacat pe chestiuni colaterale! :wink:

Daca e sa ne referim strict la fotbal, hai sa aducem in discutie termenul performanta pe plan international. Cam bantuie vantul pe la Timisoara. :wink:

Daca e sa ne referim strict la fotbal, hai sa aducem in discutie termenul performanta pe plan international. Cam bantuie vantul pe la Timisoara.  :wink:

Asa este,nu te contrazice nimeni aici.Doar ca vorbeam despre prezent si viitor ,nu despre trecut. :wink:

Bineinteles ca si in prezent voi sunteti in UEFA si noi pe nicaieri,dar situatia incepe incet incet sa se schimbe.

Steaua sigur o sa castige dk nu(doamne fereste)  ma intreeb cum o sa trecem de Rapid?

adica tu crezi ca rapid este peste Poli? :x

Cred ca a venit vremea sa mai jucam si cu echipe serioase.Care nu se baga cu dosul in poarta,asa cum au facut-o Argesul si nationalul,care se cred acum egalele Stelei.

Sunt convins ca Hagi o sa vina sa joace,pentru ca lui Hagi nu-i place sa pacaleasca fotbalul.E doar onoarea Timisoarei in joc.

Gandindu-ma ca jucatorii nostri vor avea o saptamana intreaga la mijoc,pentru a-si obloji ranile si pentru a pregati meciul asa cum se cuvine,sper sa dam o lectie de fotbal si sa invingem.

Sign in to follow this  
Followers 0