Mischu

Deplasare Europa League

15 posts in this topic

M-ar interesa si pe mine o deplasare in Germania la Schalke. Pana acum n-am mai fost in nici o deplasare in afara tarii si a-si vrea sa aflu cum se procedeaza. O sa organizeze liderii ceva?

Ce deplasare frate ? suntem in protest sau nu mai suntem ? inchideti topicu si cu asta basta.

frate era vb ca ma duceam mai mult sa vad si eu Gelsenkirchen. nu sa sustin echipa becali 2003 care isi ia rusine si de la gaz metan. deplasarea de la sofia? ce a fost pentru sustinerea echipei?

s-au distrat si ei putin pe seama bulgarilor.

da,la Gelsenkirchen as merge si eu ...in vizita :) . o deplasare pt echipa mea iubita ...nu mai exista termenul.

Germanwings. Au oferte bune zilele astea :)

vom iesi, stai calm.... important e pe unde:)):)) oare iesim pe unde am intrat? sau pe dincolo?

Edited by drvladyk

Ma intereseaza si pe mine de unde pot sa iau bilete in zona oaspetilor la acelasi meci cu Schalke?

Intre fanii germani as putea sa-mi iau prin sistemul lor de Online-Ticketing,dar in blocul oaspetilor nu sunt bilete disponibile in acest sistem.

Ma intereseaza si pe mine de unde pot sa iau bilete in zona oaspetilor la acelasi meci cu Schalke?

Intre fanii germani as putea sa-mi iau prin sistemul lor de Online-Ticketing,dar in blocul oaspetilor nu sunt bilete disponibile in acest sistem.

Salut baieti,

Si eu as vrea sa merg la Schalke - Steaua (momentan sunt in Germania, si o sa fiu si pe 1 dec)

Daca are cineva detalii despre cum putem cumpara bilete in sectorul oaspetilor, va rog sa postati aici.

Mersi anticipat!

Forza Steaua!!!

Hey,

vrem sa facem cadou unui prieten un bilet la Schalke - Steaua, si m-ar interesa sa stiu de unde poti cumpara bilete ca sa faci parte din galeria Stelei (care nu e in protest :P).

Noi suntem acum in Belgia si nu stim cum/de unde ar trebui sa cumparam biletele online ca sa evitam sa stam intre nemnti.

mersi frumos!

Normal ar fi ca astfel de informatii sa fie accesibile pe site-ul OFICIAL al clubului FC Steaua. NU sunt accesibile, ca doar suntem un club "european", ce dreaq. Ce-ar fi sa scrieti conducerii si sa-i intrebati de ce-i doare-n kur de intentia voastra de a incuraja echipa ?