Sign in to follow this  
Followers 0
sorin_777

Rapid - STEAUA 1-1

Incercam un pronostic?   285 members have voted

1. 1.

• Victorie Rapid
      20
    • Egal
      26
    • VICTORIE STEAUA
      239

Please sign in or register to vote in this poll.

621 posts in this topic

daca joaca rapid cum a jucat pana acuma.. nu prea au sanse..dar va rog frumos fara incidente la meci.. in reste totul o sa fie bine ... 0-0 in giulesti si ii batem pe lia!!

froza Steaua

@ sorin_777

Dupa parerea mea Oprita e terminat.Pacat ca nu a plecat la Poli.Nu mai joaca nimic.Scuze,dar un jucator bun se vede dupa trei pase care le da.

Bai e la Steaua si are valoare...e un jucator foarte bun...a avut probleme dar am incredere ca va deveni titular si va fi unul din cei mai importanti titulari...in schimb Cristea e varza,nu stiu ce mai cauta la Steaua...pardon cineva trebuie sa ia bani pe vanzarea lui :evil:

UEFA Cup 05/06  

Schalke 04  

3.75  

FC Sevilla  

4.50  

Middlesbrough  

5.00  

Steaua B.  

8.00  

Zenit Petersburg  

9.00  

Rapid B.  

11.00  

Basel  

13.00  

Levski Sofia  

26.00

suntem cotati cu a 4 sansa din 8 la castigarea trofeului

Ce ti se pare o realizare ?

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

eu zic ca Steaua ar trebui sa fie cotata cu prima sansa

UEFA Cup 05/06  

Schalke 04  

3.75  

FC Sevilla  

4.50  

Middlesbrough  

5.00  

Steaua B.  

8.00  

Zenit Petersburg  

9.00  

Rapid B.  

11.00  

Basel  

13.00  

Levski Sofia  

26.00

Dupa meciurile cu rapid sigur sansele vor creste :D

cea mai mare performanta a Rapidului, dupa cum este scris si aici, este o finala de cupa europeana.

Corect :) Si cea ai mare performanta a Stelei este finala Cupei Intergalactice a Campionilor, care din pacate nu s-a mai disputat caci incepea Razboiul Stelelor - episodul 3

Trezeste-te ba, rapid e o echipa mediocra din cartierul giulesti, cu marea majoritate a suporterilor de etnie rroma.

@ sorin_777

Dupa parerea mea Oprita e terminat.Pacat ca nu a plecat la Poli.Nu mai joaca nimic.Scuze,dar un jucator bun se vede dupa trei pase care le da.

Bai e la Steaua si are valoare...e un jucator foarte bun...a avut probleme dar am incredere ca va deveni titular si va fi unul din cei mai importanti titulari...in schimb Cristea e varza,nu stiu ce mai cauta la Steaua...pardon cineva trebuie sa ia bani pe vanzarea lui :evil:

Cu Oprita cred ca deja visezi ca poate sa-si revina. El NU a fost bun niciodata deci NU se pune problema de o revenire.

Poate ca ai uitat ca a fost titular in era Pitzurca si Zenga si a dat 5 goluri in 3 ani. Daca ai incredere intr-un atacant si recent mijlocas dreapta care a dat mai putzine goluri decat Goian nu prea e bine.

In legatura cu Cristea iti dau dreptate si n-am ce sa zic decat ca sunt copii de 15 ani in spatele blocurilor, care nu stiu ce e aia performantza, si care joaca mai bine decat Cristea. El cica e atacant dar are 1.70 si cu Romario nu prea seamana.

De 2-3 ani la Steaua nu mai e concurentza pe posturi deloc, cel putzin la mijlocasi si atacantzi. Sunt 11 jucatori buni si rezervele sunt vai de ele.

Oprita, Cristea, Lovin si Baciu sunt buni la Bacau dar nu la Steaua. Cand intra ei in teren se termina cu smecheria, putem sa ne punem sa dormim ca de la ei n-o sa vedem un gol nici prin 2100 + ca echipa nu mai joaca nimic dupa ce intra ei.

@ sorin_777

o singura corectura Lovin e bun la sfarsit de meci si nu-i pune pe toti intr-o oala !OK?

Cu Oprita cred ca deja visezi ca poate sa-si revina. El NU a fost bun niciodata deci NU se pune problema de o revenire.

Poate ca ai uitat ca a fost titular in era Pitzurca si Zenga si a dat 5 goluri in 3 ani. Daca ai incredere intr-un atacant si recent mijlocas dreapta care a dat mai putzine goluri decat Goian nu prea e bine.

In legatura cu Cristea iti dau dreptate si n-am ce sa zic decat ca sunt copii de 15 ani in spatele blocurilor, care nu stiu ce e aia performantza, si care joaca mai bine decat Cristea. El cica e atacant dar are 1.70 si cu Romario nu prea seamana.

De 2-3 ani la Steaua nu mai e concurentza pe posturi deloc, cel putzin la mijlocasi si atacantzi. Sunt 11 jucatori buni si rezervele sunt vai de ele.

Oprita, Cristea, Lovin si Baciu sunt buni la Bacau dar nu la Steaua. Cand intra ei in teren se termina cu smecheria, putem sa ne punem sa dormim ca de la ei n-o sa vedem un gol nici prin 2100 + ca echipa nu mai joaca nimic dupa ce intra ei.

o singura corectura Lovin e bun la sfarsit de meci si nu-i pune pe toti intr-o oala !OK?

O fi bun pe sfarsit de meci, desi n-a aratat-o, dar mai bine am avea ca rezerve unii care sa poata sa joace titulari oricand. Problema e ca titularii nu se simt amenintzati deloc de rezerve. Daca joaca prost Paraschiv tot pe el o sa-l bage titulat meciul urmator pentru ca n-are pe cine sa bage in locul lui. In cazul lui Dica, Bostina, Nicolitza, Iacob, Radoi la fel. Trebuie doar sa se accidenteze ca sa prinda primul 11 si rezervele.

Daca ar fi concurentza serioasa atunci sa vezi tu cine si-ar mai permite sa rateze din 3 metrii sau sa nu joace ca lumea.

Stie cineva cand se pun in vanzare biletele pentru meciul din Giulesti?

Biletele pentru partida tur se pun in vanzare sambata. Preturile:

Peluze - 15 RON(150.000 ROL)

Tribuna a II-a - 25 RON(250.000 ROL)

Tribuna I - 40 RON(400.000 ROL)

Tribuna 0 - 150 RON(1.500.000 ROL)

Stie cineva cand se pun in vanzare biletele pentru meciul din Giulesti?

Biletele pentru partida tur se pun in vanzare sambata. Preturile:

Peluze - 15 RON(150.000 ROL)

Tribuna a II-a - 25 RON(250.000 ROL)

Tribuna I - 40 RON(400.000 ROL)

Tribuna 0 - 150 RON(1.500.000 ROL)

Noi la ce peluza o sa stam ??? 8) Se vand la ei biletele pt tur ??

UEFA Cup 05/06  

Schalke 04  

3.75  

FC Sevilla  

4.50  

Middlesbrough  

5.00  

Steaua B.  

8.00  

Zenit Petersburg  

9.00  

Rapid B.  

11.00  

Basel  

13.00  

Levski Sofia  

26.00

Dupa meciurile cu Rapid sigur sansele vor creste :D

daca trecem de Rapid, si vom trece, castigam Cupa UEFA.

In cine sa mai cred daca,asta e echipa,banca de rezerve e subtire rau,acum cu ca e scos si Victoras...Sa speram in ce avem...Eu i-as fi vrut pe Cocis la Steaua si pe Mazilu...Poate nu e doar parerea mea...Dar in fine sunt altii care se ocupa cu asta si vor vedea pe sfarsit de campionat ce lot subtire e si atunci se vede si oboseala...E o diferenta de 2 clase intre titulari si rezerve :D

prosport si mai incolo Pro TV anunta mare transfer mare, atacant de Liga campinilor vine in Ghencea, verificati site-ul musai!! stie careva ceva??

"Vladimir But ar putea semna cu Steaua

Fostul mijlocaş ofensiv al Borusiei Dortmund, Vladimir But, 28 de ani, în prezent liber de contract, ar putea sosi în România pentru a da probe de joc la formaţia din Ghencea." prosport.ro

E un mijlocas rus, atat tin minte despre el. Nu stiu daca e mare lucru de capul lui, mai ales ca ar veni in probe.

Au mai facut unii experimente cu jucatori de pe internet si nu le-a iesit....Dinamo.

Chiar nu poate Gigi sa aduca un jucator care nu e liber de contract? Cu Iacob i-a iesit dar ulciorul nu merge de multe ori la apa!!!

:evil: Cine a mai auzit de Vladimir But in ultimii ani? Cand era la Borusia poate era bun dar nu mai stie nimeni de el de atunci. Dejamagire in tribune cu transferul asta.:evil:

Mai bine l-ar aduce pe Cocis si Mazilu, dar se pare ca Gigi e zgarcit.

Ala e un 0 "zero";Daca chiar vrea sa avem un lot de Liga Campionilor si cum zicea Gigi ca numai cu romani ar face bine sa-i aduca pe Cocis si Mazilu si ar avea nu numai Steaua de castigat,ci si echipa nationala

Au mai facut unii experimente cu jucatori de pe internet si nu le-a iesit....Dinamo.

Chiar nu poate Gigi sa aduca un jucator care nu e liber de contract? Cu Iacob i-a iesit dar ulciorul nu merge de multe ori la apa!!!

:evil: Cine a mai auzit de Vladimir But in ultimii ani? Dejamagire in tribune cu transferul asta.:evil:

Mai bine l-as aduce pe Cocis si Mazilu, dar se pare ca Gigi e zgarcit.

Corect,tot ce ai zis...dar daca e zgarcit si face experimente pe echipa macar sa o faca cu jucatori valorosi Cocis si Mazilu :wink: :wink:

Vladimir But e mijlocas ofensiv. OK.

:evil: Dar Cristocea joaca pe acelasi post. De ce l-au mai luat pe Crsitocea daca nu-l folosesc?:?:

Care e politica de transferari la Steaua? Daca sunt jucatori liberi de contract trebuie sa vina la Steaua chiar daca nu au valoare?

Un atacant pe cand?

Vladimir But e mijlocas ofensiv. OK.  

:evil:  Dar Cristocea joaca pe acelasi post. De ce l-au mai luat pe Crsitocea daca nu-l folosesc?:?:  

Care e politica de transferari la Steaua? Daca sunt jucatori liberi de contract trebuie sa vina la Steaua chiar daca nu au valoare?  

Un atacant pe cand?

Cand o sa-l ajunga focul la degete la Gigi si o sa vada ca o echipa are nevoie si de goluri...Nu poate sa te bazezi numai pe Nicolita si Dica care totusi...vin de undeva din a 2 linie...Avem nevoie de un atacant rapid in fata portii

Parerea mea ca rusu n-are ce cauta la Steaua,nu cred ca are valoare de Steaua si plus ca nu are fatza de Steaua :lol:

Sign in to follow this  
Followers 0