Daniel-Ionut

Gaz Metan Medias - Steaua: 3-0 (1-0)

106 posts in this topic

Firar sa fie! Tocmai acum cand PN s-a intors langa echipa (probabil a plusat Gigi cu niste bani la Mustata&co) , Steaua este condusa. Oare tot cu "Forza Steaua" , "Lupta Steaua" si **** Dinamo" au ramas??Bine ca nu pot sa ma uit la meci.

Vorbind strict de meciul de fata.

Eu sunt de acord ca Steaua joaca cu mult sub nivelul de penibil... dar numai mie mi se pare ca arbitrul e cu vaca ?

Edited by chester123

Vorbind strict de meciul de fata.

Eu sunt de acord ca Steaua joaca cu mult sub nivelul de penibil... dar numai mie mi se pare ca arbitrul e cu vaca ?

Nu, e cu capu` Brad Pitt Tudor.

Cu vaca? Care vaca? Io vad numai oi... ne-a Gigi, unde esti bre' ca iar fac oile mata pipi-kaka pe unde pasc!!!

Stati calmi , s-a mai dus un sezon ... Rusescu nu e nici de Liga 2-a hipopotamu , fundas dreapta n-avem , atacanti , doar ca nume , Dodel? e dodel.... Bourceanu ? inca e cu mintea la autografu` lu Benzema , nu avem sanse nici in primavara EL

Nenorocitu' ala de tigan ne-a mancat iar meciu'

Emeghara?

3-0?Umilinta totala!

Ba,da' ce frumos arata cutia aia de carton de pe gazon,de la inceputul partidei.Ma gandeam ca i-a facut-o careva cadou stim noi cui.Cand colo era plina de mingi,ce dezamagire!

Nenorocitu' ala de tigan ne-a mancat iar meciu'

Sa nu uitam si de flacara violet si de fanta de lumina!

Astea doua si-au pus amprenta mereu asupra echipei lui Gigi...

Cum ar titra maine, pe prima pagina, ziarele alea colorate de sters la dos: Tatarusanu ce-ti mai place sa iei goluri! :happy:

Eh, chiar maine nu cred. Dar dupa meciul cu Schalke, n-ar fi mare lucru.

asta macar stim ca a fost blat :| noi primim galben fara motiv si cand ei faulteaza clar nu se da nimic...la al doilea gol hands si la al treilea fault care nu s-a dat...parerea mea e ca a fost blat...n-am chef sa vina acum cineva sa-mi zica tot felu de prostii

asta macar stim ca a fost blat :| noi primim galben fara motiv si cand ei faulteaza clar nu se da nimic...la al doilea gol hands si la al treilea fault care nu s-a dat...parerea mea e ca a fost blat...n-am chef sa vina acum cineva sa-mi zica tot felu de prostii

Esti genial!

Edited by chodi do pi�e

L-au furat arbitrii pe n-ea Jiji ! Niste huligani ! Nu le mai da voie pe stadion ! Interdictie pana vin sa-l roage sa-i primeasca !

Edited by DanStan

tu de unde ai aparut mah freegigistule

Edited by Mihail_86