Sign in to follow this  
Followers 0
Daniel-Ionut

Astra - Steaua 2-1 (1-0)

104 posts in this topic

Si totusi nu mai egaleaza odata Juve in meciul cu Milan?

Edited by Garrincha

ce liniste pe stadion,se pare ca suporterii adevarati nu incurajeaza echipa lui behaila,trebuia ca sclavul de MM sa ia masuri

Pai acum jucam la Ploiesti in deplasare - daca jucam la Ploiesti acasa (cum a fost data trecuta), atmosfera era incendiara.

Joaca Steaua zici ca-i Barcelona.

Am avut totusi si suporteri fanatici. Strigau "arbitre sa-ti dam la mve".

Joaca Steaua zici ca-i Barcelona.

Am avut totusi si suporteri fanatici. Strigau "arbitre sa-ti dam la mve".

No, ce-i drept au inceput si cu mve sumundica =). Pt 3 secunde.

si atat.

Pai acum jucam la Ploiesti in deplasare - daca jucam la Ploiesti acasa (cum a fost data trecuta), atmosfera era incendiara.

De altfel data trecuta s-au vandu toate biletele. Acum nu.

Hai sa gandim pozitiv, cred ca au murit gigistii, d''aia nu mai apar. :D

Gata! A inceput hegemonia!

Joi 3-0.

N'am avut ce face cu 1mil..S'a bagat satana pt 10min in capul meu.

Unde's ma aastiaa ?! Sa intre! Chit ca imi iau ban in sec 2.

Cred ca 4 victorii consecutive sunt prea mult in acest moment pentru Steaua si sper ca vom pleca cu un punct de la Ploiesti. Ma astept la un meci incalcit...

A fost incalcit de un arbitru care a vazut ce a vrut el. Astazi am pierdut pe spatele lui Geraldo pentru acel penalty si pentru ca a pierdut duelul aerian din faza golului doi.

Daca ratam calificarea joi, Becali e in cautare de antrenor.

S-au extaziat unii dupa victoriile cu Mioveni , U Cluj sau TSKA, victorii mincinoase in majoritate. V-am spus, rabdare prieteni, ca nu joaca mare lucru echipa. Mai o infrangere , posibil la Sofia, si incepe circul, pleaca Levy, etc...

Stiu, nu-i nimic, ca voi o sa sustineti echipa si la bine, si la rau!

Vreau ca bomboana de pe coliva sa se numeasca CSKA SOFIA...vpm

Edited by A47V

Ehh , nu am putut sa vad meciul .

A fost ceva interesant ?

Ehh , nu am putut sa vad meciul .

A fost ceva interesant ?

Da. Cel mai urat antrenor de pe pamant. Sumudicka!

A fost nevoie de 4 meciuri si o treime din al 5-lea pentru ca Ciobanul să se bage din nou peste antrenor. Patronul Stelei a decis a doua schimbare in meciul de aseara După primele 30 de minute, in care Steaua a jucat slab, Gigi a dat ordin ca Nikolici să fie scos de pe gazon: "Cum să-l tină pe Mihai Costea rezerva asta e nebun?! Să-l vad pe teren imediat, nu mă interesează in locul cui". Israelianul s-a supus insă si l-a ales pe Nikolici pentru a iesi.

Deocamdată nu mă bag la echipa pentru că merg lucrurile binisor, cind n-or să mai meargă o să mă implic, nu pot să las echipa dacă nu merge", a spus Becali apoi la Digisport. "Greselile lui Iliev si Latovlevici sunt inadmisibile, sper să nu se mai repete asa ceva"

oboseala cauzata de atatea deplasari

Ai dreptate amice,merg pe jos sarmanii de ei,bat tara in lung si-n lat.Si ce te faci,ca pana in finala EL este cale lunga?!

N-are rost sa aratam cu degetul,uite ala a gresit mai mult sau ala mai putin.Toti au jucat prost,fara nici-o tragere de inima.

Si chiar daca am zis sa nu aratam cu degetul,nu ma pot abtine:(lemn)Tanase franarul,asta joaca din ce in ce mai prost,contrar celor spuse de multi cunoscatori in ale fotbalului.A inceput sa alerge un pic si....este pe calea cea bunaaa...il ajunge pe Nicolita din urma!!

Gata! A inceput hegemonia!

Joi 3-0.

cat am ras cand ti-am vazut comentul:))...meciul asta a fost un DUSH receeee....URMEAZA unul si mai si la TSKA, sper sa ma insel!

<br />cat am ras cand ti-am vazut comentul:))...meciul asta a fost un DUSH receeee....URMEAZA unul si mai si la TSKA, sper sa ma insel!<br />
<br /><br /><br />

pasarea malai viseaza

tot Steaua se va califica

uneori am impresia ca site-ul asta ar trebui sa se numeasca www.FC-javrele-din-st-cel-mare.ro pt ca nici acolo nu isi iau stelistii atatea injuraturi...sunteti penibili

Sign in to follow this  
Followers 0