Sign in to follow this  
Followers 0
Daniel-Ionut

Astra - Steaua 2-1 (1-0)

104 posts in this topic

Am verificat de vreo 2 ori...credeam ca sunt la "coltul vesel".Ma intreb daca toti userii astia inregistrati de cand a legat Steaua 3 victorii reflecta realitatea sau sunt 2-3 insi care fac trolling?

Legat de meci...cred ca se va termina egal.

Ah...era cat pe ce sa uit sa incurajez echipa...haide Steaua,haide Steaua,haideeeee!!!

Sper s-o ia in freza echipa lu nea Gigi asa ca sa ne radem si noi putin de reactiile "galeriei" de la Cluj, constanta.

Sper sa reuseasca Banel 3 autogoluri . Sa faca si el un hattrick, daca tot il depaseste pe Tudorel Stoica.

Astra - Steaua 3-0 => moare Infectul de ciuda !

Ps : Si Dinamo sa ia vre`o 10 asa :P

Am inteles ca Nicolita nu poate juca, l-a angajat patronul lui TSKA la echipa de "muncitori" avand ca obiect de activitate gunoaiele in centrul Sofiei.

La 22 isi ia in primire matura si tomberonul si, prin urmare :punk: , dragi fani ai catastrofei vinete, pregatiti-va scaunul, franghia si....usurati-va suferinta.

Mult, mult succes!

Ba dar sunt atat de multi suporteri adevarati pe celelalte site-uri de sport incat au inceput sa se reverse si aici? Eu zic ca voi astia de doriti raul Stelei si sunteti bagabonti sa parasiti site-ul asta si sa-l lasati suporterilor adevarati care vor sa sustina echipa si care sustin echipa chiar si cand bate cu 3-0.

Edited by Garrincha

Sa vedem cand o sa incepem sa pierdem cati mai sunt asa de stelisti!

Referitor la meci , nu-mi pasa!

Ba dar sunt atat de multi suporteri adevarati pe celelalte site-uri de sport incat au inceput sa se reverse si aici? Eu zic ca voi astia de doriti raul Stelei sa parasiti site-ul asta si sa-l lasati suporterilor adevarati care vor sa sustina echipa si care sustin echipa chiar si cand bate cu 3-0.

Ai baut gaz? h2SO4 ?? esti sub influenta substantelor Tarafogene ??

M-a mancat sa pun 1 bilion pe Steaua , macar sa am un motiv sa.. strig "gol"...

@Korado pai dar n-ai vazut ce atmosfera au facut la Cluj, la Constanta, la Ploiesti. Imagineaza-ti ce site shukar ar face ei daca i-am lasa sa-l gestioneze. Propun deja niste noi topicuri: care-i mai bun Banel sau dodel?; cum sa-ti ascunzi semintele cand te controleza aia de la intrare?; ce manele ai mai ascultat? si bineinteles un concurs cu cine are cea mai fruma poza cu ne-a gg. Castigatorul primeste o punga de seminte si un poster cu Banel.

Edited by Garrincha

@Korado pai dar n-ai vazut ce atmosfera au facut la Cluj, la Constanta, la Ploiesti. Imagineaza-ti ce site shukar ar face ei daca i-am lasa sa-l gestioneze. Propun deja niste noi topicuri: care-i mai bun Banel sau dodel; cum sa-ti ascunzi semintele cand te controleza aia de la intrare; ce manele ai mai ascultat? si bineinteles un concurs cu cine are cea mai fruma poza cu ne-a gg. Castigatorul primeste o punga de seminte si un poster cu Banel.

LIKE!

Ca sa fiu in trend ..

Echipele de start:

Astra: S. Lung - Mățel, Goian, Bruno Miguel, J. Morais - Stratila Takayuki, N'Doye, Udoji - Fatay, Miranda

rezerve: Lungu, Gaman, Tiganasu, C. Matei, Al. Stan, Ologu, Budescu

Tatrusanu - G. Matei, Iliev, Geraldo, Latovlevici - Nicoliță, Bourceanu, Brandan, Tanase - Tatu, Nikolic

rezerve: Stanca, Gardos Rusescu, Bicfalvi, Prepeliță, Galamaz, M. Costea

Adica pe scurt, premiu , poza cu maimuta! :)

Edited by Korado

Propun deja niste noi topicuri: cum sa-ti ascunzi semintele cand te controleza aia de la intrare?;

apropo de asta, in primul cadru de la stadion era o imagine cu o blonda si vreo 4,5 insi langa surprinzator in cele 2 secunde cand a durat acel cadru 3 dintre aia au scuipat seminte.

Ba, mi se pare mie sau astia transmit stereo sunetele ambientale? Parca asa se aud tobele "astralilor" (sau tobele si ecoul lor).

Edited by 1on

Ori fac astia sincron Nord - Sud... ori transmit stereo. :))

Oricum, bate astra.

/ la mine se-aude satana in direct la Digi... nu, nu e Piturca live. E sunetu' deformat.

Mai pateste cineva?

Edited by navodarean

Echipele de start:

Astra: S. Lung - Mățel, Goian, Bruno Miguel, J. Morais - Stratila Takayuki, N'Doye, Udoji - Fatay, Miranda

rezerve: Lungu, Gaman, Tiganasu, C. Matei, Al. Stan, Ologu, Budescu

Tatrusanu - G. Matei, Iliev, Geraldo, Latovlevici - Nicoliță, Bourceanu, Brandan, Tanase - Tatu, Nikolic

rezerve: Stanca, Gardos Rusescu, Bicfalvi, Prepeliță, Galamaz, M. Costea

In minutl 3 Gabi Matei s-a accidentat si a fost inlocuit cu Raul Rusescu. Evident, Tupac, Banel a fost trecut fundas.

17' Nikolic reia cu capul peste poarta. Tanase a centrat dupa un admirabil efort solitar in partea stanga.

Patrundere a lui Nikolic pe stanga. Impresionanta viteza acestuia, dar pasa este imprecisa si faza ramane fara rezultat.

superb de plictisitor meciul, asta ca sa nu spun groaznic de frumos, pacat ca s-a terminat Bear Grylls pe discovery

superb de plictisitor meciul, asta ca sa nu spun groaznic de frumos, pacat ca s-a terminat Bear Grylls pe discovery

crezi ca va prinde vreun peste urias? te mai uiti pe discovery?

Hai ca Tatu m-a facut sa dau click pe imagine sa vad cum se impiedica.

oricum, ceva nou pe la TV?

si mai nou, 11m. hehehe

goooooooooooooooooooooooooooooooooool Astraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1-0.

Edited by navodarean

crezi ca va prinde vreun peste urias? te mai uiti pe discovery?

mai clatesti si tu ochii cu ceva vietatii, mai vezi o rama coapta, un sobolan fript etc.

PS: e 1-0 pentru Astra, gol din penalty

Sign in to follow this  
Followers 0