Sign in to follow this  
Followers 0
1on

article_25146

7 posts in this topic

Hai, ma, ce naiba, al doilea articol despre Micropulica??? Da' chiar asa importan a ajuns acest eunuc pentru noi? Ca oricum nu cred ca multi dintre cei care or fi pus botul ca AISS-ul il contesta pe Gigi din cauze financiare citesc ce scrie pe saitul asta si sa mai si creada.

Edited by 1on

Una din dramele societatii romanesti actuale e ca impulsul mega-legitim de a trage un glont in capul jigodiilor care ne polueaza existentele pare a fi fost sufocat momentan de mizeria stilului de viata caldut si decerebrat simbolizat de shaorma,manele,gratare printre blocuri. Rasfoiesc citeva file de istorie nu prea indepartata si ma intreb: I.G.Duca si Armand Calinescu ii erau chiar atit de inferiori unui...Mironica, spre exemplu?

Huooo vandutilor. Va stiu eu pe astia de la AI$$ ca va luati covrigi din banii trasi deoparte si beti cafele gratis. Niste parveniti dom'le.

mironica baiat

ne-a gg om bun

P.S. Nu vad de ce ne mai pierdem vremea cu oameni din astia sau cu cei care cred ca omul bun investeste. pe bune nu are rost..

P.S. Vreau si eu un covrig din ala de il luati voi pe bani murdari din interese financiare. Da sa fie cald si cu sare.

Articolul e bun, mesajul corect, insa nu am cum sa fiu de acord cu formularea din titlu demna de vechile noi campanii ''romanul e prost, sarac de cand lumea, si deci ar trebui sa se obisnuiasca asa, sa nu ia atitudine''. Faptul ca au fost si sunt romani prosti nu legitimeaza generalizarea.

CITAT
senzor00:

Nu stiu,zau,daca gunoiul ala merita atatea articole.

Macar o flegma intre ochii daca se va ivi ocazia tot merita cu varf si indesat.

Sign in to follow this  
Followers 0