mitritaro

article_24857

52 posts in this topic

trebuie sa ne strangem cu totii si la primul meci pe national arena sa-l injuram pe Gigi din toate colturile stadionului.sa-i demonstram ca locul lui este la cimitir.VREAU Steaua INAPOI.

Vezi ca esti offtopic !

Edited by Fane

Nu vrea "Steaua"! ghilimelele puse spun totul.

Corect!

Imi dau lacrimile.

Of, Doamne, de ce ii iei tu pe oamenii astia si ni-i lasi pe miseii aia care spurca zi de zi clubul nostru? :(

Omul a spus tot ce era de spus. Fie-i tarana usoara.

Duckadam si Argaseala sunt sclavi.

Steaua nu mai e Steaua.

Din pacate multi inca dorm si mai spera de la "nea Jiji".

M-am uitat la supercupa si m-a luat somnul dupa jumatate de ora.

Apropo, le urez o moarte cat mai inceata cacatilor care strigau la momentul de reculegere doar pentru ca Sames a jucat la Steaua. A fost si om de nationala panaramelor...

Imi venea sa sparg televizorul la faza asta. Romania nu are legatura cu civilizatia.

Erau pe-aici si niste oameni, la care oameni nimeni nu le poate zice, doar caini sau trolli, care spuneau cu multa smecherie si superioritate-n glas: "Da' voi de unde stiti ca l-au ajutat Radoi si Olaroiu? Daca nu l-a ajutat becalii, nu l-a ajutat nimeni."

Astfel de personaje au indraznit sa vorbeasca despre Sames, sa spuna ca, de fapt, la Steaua i-a fost foarte bine, cu cele 8 milioane primite pe luna si si alea primite doar cand avea chef jigodia sa plateasca.

Daca omul era tratat corect, asa cum merita, poate ca boala putea fi descoperita din timp. Poate ca nu se ajungea aici. Poate ca mai reusea sa isi prelungeasca viata cu cativa ani. Asa, ramanem doar cu faptele lui si cu aceste 2 bucati de hartie, ca sa ne dam seama cat de adanc este rahatul in care a ajuns Steaua.

Asta este. In timp ce altii-l aplauda pe Nicolita, ca joaca bine tactic, au orgasme cand vorbesc despre Moraes, fotbalistul altui club, si mor de bucurie cand vad ciobanul calare pe maibac, realitatea e dura si ne-o trage fara sa ne menajeze.

"Mirel multumesc pentru zilele date"

"Oli doar tu poti sa-mi ajuti familia"

Si unii mai indraznesc inca sa-si bata joc de cei doi si sa-l pupe-n fund pe cioban.

Dezgustator!

Dupa treaba asta Duckadam ar trebui sa se-ntoarca la Arad.

Deh bah zerOli, slugaroiu asta are bani ca e la camile la fel ca si Radoi.

Comentariile sunt de prisos.

Edited by LanDSharK

Cand a aflat ca Steaua nu va mai juca in Ghencea, Sames si-a făcut cruce: "Mi-a zis ca bine ca a apucat ziua in care cei de la Steaua pleaca de acolo. Ca nici unul dintre conducatori nu merita nici sa traverseze terenul

PS: unde-s stelistii 'adevarati' care-si bateau joc de Olaroiu sau Mirel ?

Edited by Azzido

Ce poti spune cand vezi asa ceva. Murim cu toii de ciuda, ca suntem prea putini si prea neputinciosi. Moartea unei asemenea legende nu va conta nici cat negru sub unghie pentru cei cu interese. Vor face un mesaj (asa ca sa fie facut) si se vor intoarce la ceea ce stiu ei mai bine sa faca...

Toata stima pentru Stefan Sames! Dumnezeu sa-l odihneasca!

Dumnezeu sa-l odihneasca! Mare, mare jucator. Avea tot ce-i trebuia plus o inima mare pe care o punea mereu in joc pentru colegi, cam asa vad eu un jucator complet. Am avut norocul sa-i urmaresc toata cariera.

* Complet offtopic: Radoi este un caracter adevarat, a demonstrat asta de multe ori ( chiar pe teren ). Ca sportiv are limite pe care si le-a recunoscut in dese randuri, public.

Olaroiu- toata consideratia pentru acest gest, pentru toate celelalte nu este cazul sa comentez intr-un asemenea moment.

Raman socat cand vad aceste lucruri. E uluitor! Sa fiu in locul monstrilor de la club cred ca n-as mai putea dormi noaptea.

Pentru Radoi si Olaroiu, respect pe viata!

Gestul lui Olaroiu si Mirel este unul extraordinar, venit din inima, este un gest care da dovada calitatilor umane pe care cei doi le poseda.

Insa nu cred ca este corect sa discutam despre competentele lor fotbalistice in acest context. La fel cum nu cred ca este corect sa se re-aduca in discutie comentariile unora despre "antrenorul" Olaroiu.

Subscriu ideii lui Protasov!

Edited by armanovici

Manelist,finu' lu ' Jiji , sifonar sau mai stiu eu cum a fost caracterizat Radoi,dar le-a dat acum multora peste nas.

La fel si Olaroiu...

Sa fiu in locul monstrilor de la club cred ca n-as mai putea dormi noaptea.

Da-i in plm ca dorm bine...La ce caracter au,sigur nu isi fac remuscari...

Olaroiu este un mare caracter intr-adevar....ajuta in continuare cu bani fosti colegi cu mai putin noroc in viata sau fosti mari sportivi chiar daca nu au fost toti stelisti...Dan Topolinski, Doru Tureanu, Dan Potoceanu...

E bine ca Sames a fost ajutat desi era tarziu din pacate. Precizarea mea este ca peste 90% din oamenii care mor de cancer descopera boala prea tarziu dintr-un simplu motiv....nu se duc asa cum e necesar la un control medical periodic la 6 luni...pentru ca este o boala care nu doare in fazele incipiente si mentalitatea este ca daca nu te doare nimic n-ai de ce sa te duci la doctor.

Nu-l mai porciti pe Duckadam, nu e el de vina pentru nimic! Inca o data, Dumnezeu sa-l ierte pe Stefan Sames!

CITAT
red&blue_boy:

Manelist,finu' lu ' Jiji , sifonar sau mai stiu eu cum a fost caracterizat Radoi,dar le-a dat acum multora peste nas.

La fel si Olaroiu...

CITAT(Ronnie @ Jul 18 2011, 07:22 PM) 595754[/snapback]
Sa fiu in locul monstrilor de la club cred ca n-as mai putea dormi noaptea.

Da-i in plm ca dorm bine...La ce caracter au,sigur nu isi fac remuscari...

li se rupe, nea Gigi sa traiasca!