red&blue_boy

article_24717

87 posts in this topic

Nu uita MM si de cei ai Rapidului.

Vezi ce-i spui lui Mustata.Sau te pui iar in genunchi?

Da' nu zicea MM ca rrapidul are cei mai frumosi suporteri?

Bai, mi s-a stricat cutia aia de carton, am tot asteptat sa vina dupa ea si nimic...

Mizti, asemeni lu' Nutzi (vezi faza cu primarul moldovean balos), vrea sa ne arate ca are si d-nei "sange-n pasarica" !

Pe considerentul asta pun declaratia, sa arate chipurile ca nu ii e frica de nimeni.

Dupa ce ca era deja considerat prost, a mai dat si cu bata-n balta. Vai de capul tau mimisor.

Vezi,Meme,sa nu uiti de fanii lui dinam0 3 aaa...,pardon petr0lului!

Are interdictie la postare cuvantul "m.i.m.i."?

The radical, acum sincer, de cine sa-i fie frica, de o mana de tarani zabrauteni, cocalari (unii dintre ei platiti), care or sa mai populeze te miri ce stadion de prin tara?

Edited by ninjutssu

Bai, da' poate s-o fi referit la galeriile actuale, nu la alea din trecut :clap:

Cred ca MM prin "suporteri tari" intelege suporteri obedienti, care nu vocifereaza niciodata la adresa conducerii, focalizandu-se pe sustinerea "neconditionata"(cica) a echipei. Probabil de aceea n-a spus Rapid, ei au mai avut show-uri cu Copos. Cum la U n-a prea existat conducere, fiind un du-te vino, cu cine sa se razboiasca?! Oricum, ar fi trebuit sa taca si sa nu o dea in penibil.

Edited by dee

Lipsa totatala de respect,daca jegul asta mai are parte de respect din partea oricarui stelist,inseamna ca suntem petarde,ne meritam soarta.

Si iesirea din presa de dupa macelul Dinamo-Steaua cred ca a fost facuta tot asa de fatada,pasarica proasta ce e,asa stapan asa sclav!

Edited by ragcol2

Bai, da' poate s-o fi referit la galeriile actuale, nu la alea din trecut :clap:

Pai si cum sa spuna MM asta , cum sa-i faca asta prietenului Mustata?Neah!

1999: Eu nu sunt nici stelist, nici dinamovist. Mai mult, să stiti că simpatizez cu Rapidul!

2006: Eu, in tinerete, am fost un suporter fanatic al Stelei. Veneam la fiecare meci international si stateam cu galeria, la peluză, spune Mitza, uitand amanuntul ca inainte de 90, galeria statea la tribuna a doua, niciodată la peluza

2009: Rapid are, de departe, cea mai tare galerie din Romania. De departe!

2010: Niciodată nu mi-am dorit ca Steaua să piarda

2011: Recunosc, imi doream cu ardoare ca Steaua să piarda ca să dau eu bine.

2011: U.Cluj are cei mai tari suporteri din tara

Urmeaza cu prima ocazie, o felatie catre domnii fani ai Stelei, care, in 2007 erau "fantastici, cei mai buni din tară":mai bine o moarte in picioare decat o viață in genunchi. Că doar asa ii potolim pe ăștia...

Putoarea asta de Mihai Stoica (zisă Mita, in cercurile lui Doru Iuga si Michelle in cercurile lui Razvanel si Kiki Iancu) emană atată mizerie incat blochează orice fel de replica cat de injurioasă si nedemna la primă vedere. Degeaba o faci Prostituată sifilitică, degeaba o faci Otreapă, degeaba ii bati obrazul civilizat: și o mai si Alintii - Michelle -, degeaba o iei putin de par: aducand aminte de ce-i place - dublul -, degeaba bati apropo-uri si degeaba o ejaculezi in inimă: Chiar de ziua lui.

Biografia acestei tarfo-curve notorii este mai mult decat clara Zi-i Coana Mita, dă-i 50 ron, ia-ți restul de 30 si ai grijă să treci pe la farmacie, preventiv, că dacă nu sifilis, o gonoree tot ti-ai luat. Cand "bună ziua" i-ai dat.

Ă‚ia care au sustinut-o, după un moment dat, să se ducă si să-și facă niscaiva controale pe la dermato-venerice, că virusul actionează foarte pervers, nu stii cand se activeaza Și, pană la dermato-venerice, aia care au sustinut-o pe Coana Mita, ar fi bine să facă alt gest de minimă igienă si să tacă dracu din gura macar pentru un timp.

Ă‚ia care incă nu vomită cand aud de ea (doar), si n-o ejaculează de la prima silaba merită tot ce-o să li se intample.

Edited by Gandalf the White

Si cand te gandesti ca unii il considera cel mai bun manager pe zdreanta asta.Sa-l aplaudam in continuare.

MMu imi aduc aminte de parca ar fi fost ieri declaratiile tale de la GESEPE: "Mai bine stau intr-o cutie de carton,decat sa lucrez iarasi cu Ciobanul!" ...iar acuma vi si zici aberatii si il pupi in cur si ii faci jocurile!?... mai si faci comparatii cu ArsenalLondra care si-a facut alt stadion nu s-a mutat pe Wembley etc.

Dute nene si lasa-ne! .

Nu stiu de ce, dar am impresia ca i s-a facut o propunere de la nea Valter...

Ce si-a spus Mita , daca tot nu mai vine lumea la stadion , poate scap si de salariul "lingailor" ! Si asa pe National Arena la un meci cu Mioveniul de ex mai mult de 3-4000 de oameni nu vor fi , deci nu-si merita euroii ! :)) e criza , bursele se prabusesc , tari in pragul falimenului ! Succes in "sustinerea echipei"

Trebuia sa te fi umplut de bors cand ne-ai intalnit pe Dorobanti atunci de te plimbai cu cainele. Trebuia...

CITAT
AleXyS.fCSB:

MMu imi aduc aminte de parca ar fi fost ieri declaratiile tale de la GESEPE: "Mai bine stau intr-o cutie de carton,decat sa lucrez iarasi cu Ciobanul!" ...iar acuma vi si zici aberatii si il pupi in cur si ii faci jocurile!?... mai si faci comparatii cu ArsenalLondra care si-a facut alt stadion nu s-a mutat pe Wembley etc.

Dute nene si lasa-ne! .

Pai a vazut ca in alta parte nu tine vrajeala si ce a zis:hai sa ma impac cu Jiji sa-l mai mulg de ceva euro cu petardele ce le aduc la echipa,ca mai mare BOU ca asta nu gasesc in Liga I.

Tin minte ca dupa ce a plecat de la Unirea incepusera Andone si Borcea sa isi bata joc de el, declarau in public ca-i bun si ca este o varianta pentru Dinamo.

Idiotul lucra atunci la digi, a inceput instant sa-i pupe in fund. Mizerabil om.

CITAT
Gandalf the White:

1999: Eu nu sunt nici stelist, nici dinamovist. Mai mult, sa stiti ca simpatizez cu Rapidul!

2006: Eu, in tinerete, am fost un suporter fanatic al Stelei. Veneam la fiecare meci international si stateam cu galeria, la peluza, spune Mitza, uitand amanuntul ca inainte de 90, galeria statea la tribuna a doua, niciodata la peluza

2009: Rapid are, de departe, cea mai tare galerie din Romania. De departe!

2010: Niciodata nu mi-am dorit ca Steaua sa piarda

2011: Recunosc, imi doream cu ardoare ca Steaua sa piarda ca sa dau eu bine.

2011: U.Cluj are cei mai tari suporteri din tara

Urmeaza cu prima ocazie, o felatie catre domnii fani ai Stelei, care, in 2007 erau "fantastici, cei mai buni din tara":mai bine o moarte in picioare decat o via%u0163a in genunchi. Ca doar asa ii potolim pe a%u015Ftia...

Putoarea asta de Mihai Stoica (zisa Mita, in cercurile lui Doru Iuga si Michelle in cercurile lui Razvanel si Kiki Iancu) emana atata mizerie incat blocheaza orice fel de replica cat de injurioasa si nedemna la prima vedere. Degeaba o faci Prostituata sifilitica, degeaba o faci Otreapa, degeaba ii bati obrazul civilizat: %u015Fi o mai si Alintii - Michelle -, degeaba o iei putin de par: aducand aminte de ce-i place - dublul -, degeaba bati apropo-uri si degeaba o ejaculezi in inima: Chiar de ziua lui.

Biografia acestei tarfo-curve notorii este mai mult decat clara Zi-i Coana Mita, da-i 50 ron, ia-%u0163i restul de 30 si ai grija sa treci pe la farmacie, preventiv, ca daca nu sifilis, o gonoree tot ti-ai luat. Cand "buna ziua" i-ai dat.

%u0102ia care au sustinut-o, dupa un moment dat, sa se duca si sa-%u015Fi faca niscaiva controale pe la dermato-venerice, ca virusul actioneaza foarte pervers, nu stii cand se activeaza %u015Ei, pana la dermato-venerice, aia care au sustinut-o pe Coana Mita, ar fi bine sa faca alt gest de minima igiena si sa taca dracu din gura macar pentru un timp.

%u0102ia care inca nu vomita cand aud de ea (doar), si n-o ejaculeaza de la prima silaba merita tot ce-o sa li se intample.

Corect. O singura rectificare este necesara: inainte de '90 galeria a fost si la peluza (la cele doua tabele/sud).

Si cand te gandesti ca unii il considera cel mai bun manager pe zdreanta asta.Sa-l aplaudam in continuare.

Eu am fost unul dintre aia. Si il consider in continuare un foarte bun manager. Ca si-a tras un astfel de caracter infect dupa ce a dat de multi bani, e alta discutie.

Uite un contraexemplu: nu degeaba Banel e vorbit de bine de atat de multi jucatori (chiar si dupa ce pleaca de la Steaua). Este singurul care gaseste o vorba buna pentru TOTI colegii sai, indiferent de evolutia lor in teren, indiferent de criticile lui 2gi, etc, etc, etc. Si, cu toate acestea...

Pacat ca ne-am pierdut exercitiul de a vedea anumite nuante in comportamentul celorlalti.