Daniel-Ionut

Steaua - Otelul Galati 0-1 (0-1)

151 posts in this topic

Nu am emotii. Batem sigur....2-0 sec...Otelul Galati e o echipa tare ciudata dar nu va rezista presiunii pentru SuperCupa.

As fi interesat si eu daca se face ceva organizat pentru meciul asta; de unde sa pot lua bilete si cand, etc..chestii "generale"..daca ma poate edifica cineva, va raman dator cu o bere!

Nu am emotii. Batem sigur....2-0 sec...Otelul Galati e o echipa tare ciudata dar nu va rezista presiunii pentru SuperCupa.

Nu mai fi asa sigur :thumbdown: . Nu vor cadea asa usor prada presiunii; echipa OtelulGalati nu este de neglijat, iar noi nu suntem asa de periculosi,la CUPA a fost altceva, erau si spurcatii in finala etc. Ramane de vazut daca vom castiga al2 trofeu din ultimii ani. :))

Am un "ultras" de la "Otetul" in lista de YM si e atat de funny sa citesc de 3 zile la el la status.."**** SteOAIA" si chestii gen "Daca va rpindem prin Piatra Neamt va rupem capul"..Sunt chititi otelarii sa ne faca felul...Eu zic sa ne ascundem. Apropo..Cei care au fost la Dinamo-Steaua la Brasov din AISS cu microbuzul rosu (Stanici, Azzido etc) ..Mai merge cineva la Piatra-Neamt?

Mari ultrasi si astia de la Otelu'.

Mda... O sa fiu singur , cu tricou ros-albastru si fular la gat dandu'i mumu ciobanului .. ce'o sa faca ? Hai ma.. :))

raule !

Am un "ultras" de la "Otetul" in lista de YM si e atat de funny sa citesc de 3 zile la el la status.."**** SteOAIA" si chestii gen "Daca va rpindem prin Piatra Neamt va rupem capul"..Sunt chititi otelarii sa ne faca felul...Eu zic sa ne ascundem. Apropo..Cei care au fost la Dinamo-Steaua la Brasov din AISS cu microbuzul rosu (Stanici, Azzido etc) ..Mai merge cineva la Piatra-Neamt?

atitudine tipica din moldova...aia cred ca aduc si topoarele la meci...mai violeaza ceva babe pe ruta galati-piatra neamt si au rezolvat problema...

Lasa-i ma...Saracii se cred Ultrasi si nu ii baga nimeni in seama..Sa vedem poate dam nas in nas cu ei daca maraie..Ca asa au gura mare.

Uite-i ce rai sunt si tipa..**** Steaua..Saracii:

voi chiar nu aveti alte preocupari ?

voi chiar nu aveti alte preocupari ?

salut s.s. lazio...frate noi vorbim despre echipa Steaua...nu suntem asa ocupati ca voi care sunteti "in protest" aia da preocupare este ?

Lasa-i ma...Saracii se cred Ultrasi si nu ii baga nimeni in seama..Sa vedem poate dam nas in nas cu ei daca maraie..Ca asa au gura mare.

Uite-i ce rai sunt si tipa..**** Steaua..Saracii:

Vai , si eu cantam mai bine decat tot grupul lor de ultrasi . =]]]]]]]]]]

Bai Lazio..Noi vorbeam despre astia pentru ca mi se pare o aberatie sa fim amenintati de..GALERIA OTELULUI..Adica e..penibil frate..Si nu inteleg..De ce esti asa de suparat? Inafara faptului ca acum nu o sa mai cazi in rapa pe serpentinele de la Brasov :))...Si ca poate nu o sa fie la fel de multa bautura..Defapt stai..Stanici SIGUR ARE BAUTURA :)) !!!

@far right

Urat ai generalizat pe Moldova..:(

@Nick

La ce te referi.. ?

salut s.s. lazio...frate noi vorbim despre echipa Steaua...nu suntem asa ocupati ca voi care sunteti "in protest" aia da preocupare este ?

Preocuparea ta nu trebuia sa "sustii echipa"? Care e problema ta cu ce face Lazio sau restu' lumii?

Edit: Cati dintre voi isi mai amintesc ca liderii Otelului sunt/erau stelisti? :)

Edited by pytycrys

In Supercupa (trofeu) sunt incluse si picoarele din imagine ? :))

Ce om rau si moderatorul ne-a scos picioarele din cadru.. :(

Edited by south-side

Sunt Din Piatra NEamt :steag_sah_mic::steag_cruce_invers: Abia astept sa vad ca incep ei sa taie capete odata ce aici sunt foarte multi fani Steaua dar na omu zice ca daca echipa lor e din moldova noi tinem cu echipa lor :bananadance: O sa fie o surpriza pentru ei cand vor vedea ca Steaua e sustinuta la piatra neamt!