Daniel-Ionut

Steaua - Otelul Galati 0-1 (0-1)

151 posts in this topic

Nu mai merita nici un kilometru facut, decat la Sibiu cred ca o-sa ma duc.

Posibil... ?! :hmmm:

-incearca sa fi mai atent frate .

Edited by AleXyS.fCSB

Bă , eu m-aș duce că m-am saturat de caldura din București. :D

Edited by LanDSharK

A cazut exact ca naiba... a 2-a zi , pe 18 am admitere ..

Poate e mai bine asa :no: ...

Decat sa ma duc la Piatra Neamt sa asist la o alta reprezentatie proasta a echipei lu' jijica mai bine stau acasa si ma uit la un film bun.

Nu mai merita nici un kilometru facut, decat la Sibiu cred ca o-sa ma duc.

Totusi hotarastete :)

Cat despre meci,normal ca o sa ma bucur daca Steaua castiga SuperCupa,nu poti sa fi ipocrit si sa spui ca nu te intereseaza rezultatuldar totusi ti cu Steaua.

Edited by [email protected]

La fel cum a zis si bogdinho , daca nu vin Bourceanu si inca un inchizator pana la SuperCupa , acesta este deja pierduta !

am vazut ambele echipe in amicale si pot sa spun ca sunt slabe amandoua.

mizez pe Otelul, barem aia au o idee de joc, se bazeaza pe ceva.

Pai,just vorbind,Bourceanu si inca un inchizator au fost cand otelarii au pierdut in Ghencea? Da` voi chiar credeti ca echipa va avea vreun succes real in urmatorul sezon? Cupa aceea,oricat de onorabil arata in sala de trofee,a fost castigata ca urmare a 2-3 saptamani de liniste de conjunctura,Becali era cu cutitul la os,si de inspiratia lui Nicolae Dica ,jucator calcat in picioare de Becali. Dica e acum pe unde este,nu cumva era nevoie de Dica?

Mai castigam si noi in campionat contra lui Dinamo si Rapid? Meciul de Supercupa nu va putea decat sa ne arate ce nu s-a legat in pregatire.E deschis oricarui rezultat,desi Otelul este o echipa inchegata sa nu uitam doua aspecte : Steaua poate prinde o zi buna,sa recunoastem...norocoasa 2. Otelul este campioana Romaniei,dar eu merg pe ideea,nedorind sa jignesc vreo persoana,ca unele echipe nu scapa in totalitate de mentalitatea provinciala (vezi returul din Ghencea ).

La fel cum a zis si bogdinho , daca nu vin Bourceanu si inca un inchizator pana la SuperCupa , acesta este deja pierduta !
Edited by axl

blindica , aici nu am cum sa te contrazic !

In acest turneu de amicale din cate stiu eu Steaua Bucuresti a facut numai egaluir , iar acest lucru nu este deloc unul bun pentru moralul echipei !

Legat de Piatra Neamt... : cine a facut deplasarea la finala de la Brasov, in autocarul verde, sigur isi aduce aminte de: "Dam cu bata, dam cu lantu', reprezentam Piatra Neamtu!" :)) (scuze de off topic)

28a5low.jpg

La Peluza - 15 lei

Tribuna II - 25 lei

Edited by Korado

Vine si Bute la meci. Io cre'ca tine cu Steaua! :steag_sah_mic:

Tot in sectorul I ,dar randul 12 am si eu...(Cica numai in sectorul respectiv mai avea la T2)

A dat la sport.ro acum o coada la bileteee :| dar eu nu am vazut nicio coada :))) doar ca era parcarea plina de masini , am crezut ca e meci :drunk:

Hai cu inca un trofeu...ca tot in istoria noastra ramane..

Ciobanu trece , Steaua ramane..

Din pacate nu trece prea repede..

salut , stie cineva cum se pot lua bilete la meciu' din supercupa si daca se face o deplasare organizata ? :D

si tu esti,tinere,vreun gabor ? de fapt,nu mai aveti vreun motiv sa fiti asa agitati ...

neoficial am auzit ca de joi iti poti lua bilet, dar fiecare ajunge la meci cum poate.

pretul ar fi de 15 ron si trebuie sa ai CI-ul la tine.

sper sa apara Bogdan sau cineva care detine biletele pentru a furniza informatii.

neoficial am auzit ca de joi iti poti lua bilet, dar fiecare ajunge la meci cum poate.

pretul ar fi de 15 ron si trebuie sa ai CI-ul la tine.

sper sa apara Bogdan sau cineva care detine biletele pentru a furniza informatii.

Bilete se pot lua si din Buc?sau numai din P.Neamnt...?

La prima vedere, Otelul, care s-a comportat bine in meciurile de pregatire, pare favorita SuperCupei. In plus se bazeaza in general pe lotul care a castigat campionatul, inclusiv pe acelasi antrenor. Situatie care confera omogenitate si totodata incredere.

Nu acelasi lucru se poate spune despre Steaua, care a schimbat din nou 7-8 jucatori si care a adus antrenor nou. Jucatorii pe care i-a avut Steaua si anul trecut, probabil ca nu mai inteleg nimic.

In plus nu au un varf de atac pe care sa se bazeze. Unul care sa dea goluri macar atatea cate a dat Bogdan Stancu.

In urma castigarii Cupei, stelistii au avut promisi cate 10 000 de euro de caciula. Nimeni nu a primit nimic. DE CE AR MAI INCERCA SA CASTIGE SUPERCUPA? POATE DOAR DE AMORUL ARTEI, DAR E PUTIN PROBABIL.

Edited by Virgil

Nu acelasi lucru se poate spune despre Steaua, care a schimbat din nou 7-8 jucatori si care a adus antrenor nou.

Se zice corect "Steaua se afla la inceputul unui nou proiect de viitor, fiind adus un antrenor care e lasat sa-si dezvolte strategia si ideile."

Edited by 1on

Vine si Bute la meci. Io cre'ca tine cu Steaua! :steag_sah_mic:

El va da lovitura de incepere.

Intrebarea e cui i-o va da si daca va fi un upercut sau un croseu de stanga.