Sign in to follow this  
Followers 0
shack3r

article_24346

63 posts in this topic

Nu ma intereseaza unde va evolua noua echipa daca cineva va avea curaj sa o infiinteze, judetean, divizii oracat de inferioare, nu asta este important. Eu am sa imi fac abonament si am sa fiu nelipsit.

Steaua este un simbol national - nu poate ramane pe mana unui retardat. Daca iese de sub controlul aluia inseamna ca traim inca. Va garantez, nu vor fi meciuri cu mai putin de 10-15 000 de spectatori in tribune.

Nu avem nevoie de nocturna animalului, oricum o sa jucam la matineu.

Edited by Protasov

Superb...

Va certati degeaba in legatura cu ale noastre "glorii".. mesajul este foarte simplu si realist.. putem doar sa speram

Nu ma intereseaza unde va evolua noua echipa daca cineva va avea curaj sa o infiinteze, judetean, divizii oracat de inferioare, nu asta este important. Eu am sa imi fac abonament si am sa fiu nelipsit.

Steaua este un simbol national - nu poate ramane pe mana unui retardat. Daca iese de sub controlul aluia inseamna ca traim inca. Va garantez, nu vor fi meciuri cu mai putin de 10-15 000 de spectatori in tribune.

Nu avem nevoie de nocturna animalului, oricum o sa jucam la matineu.

Respect !

Uitati-va la clipul postat de sandusud , se potriveste situatiei de la Steaua ca o manusa. Din pacate noi mai avem pana sa ajungem la mentalitatea austriecilor , dar si la elemente secundare la fel de importante cum ar fi banii lor.

foarte frumos,incepusem sa cred ca pe siteu asta nu mai apare un articol scris de un adevarat stelist inveci..RESPECT

CITAT
notorious68:

Superb...

Va certati degeaba in legatura cu ale noastre "glorii".. mesajul este foarte simplu si realist.. putem doar sa speram

De mai bine de 3 ani tot sper k o sa scapam de Becali.m am saturat sa tot astept,vreau sa facem ceva ....Dc nu ne strangem toti sh sa cumparam clubul (k a zis k nil da cu palmares cu tot)sa fim socios cum sunt cei de la Benfica 170 000 DE SOCIOS ,portugalia cu o populati de 10 mil de locuitori.Sa l punem presedinte pe Tudorel Stoica ,unul dintre putini care a tinut cu Steaua DE MIC sh a aratat k are "coloana vertebrala"(....)sa incepem din Liga a 2

sau de unde o fi ...

Imi doresc ca MAPN ul sa gazduiasca academia G Hagi. Eu dupa fariseu nu mai merg. Iar proiectul H 10 devine primul club care ofera actiuni suporterilor.

ma uit la comentariile unora.....si acum ce faceti dati inapoi???mergem pana la capat...si cu echipa in Liga 4..!!!!

Ba fratilor, nu stiu cum sa zic dar mie nu'mi mai vine sa ma uit la meciurile Stelei pentru ca deja e prea de tot ce face MAGARU' asta cu acest club minunat care m'a facut sa plang si sa rad de'a lungul anilor,e trist, daca va fii vre'un protest o sa fiu prezent bag p**a atat am avut de spus. Steaua LIBERA!!! **** Gigi

Edited by Claudiu 1995

CITAT
sandusuddD:

Sau cum joaca Manchester cu 10 000 - 15 000 mii de suporteri in spate in divizia "onoare" (noi nici macar nu avem asa ceva e mai jos decat divizia D)

CITAT
shack3r:

Azi e ziua lu' ne-a Gigi, mai bine ii uram ceva..

guie ciobane sa mori in kkk...

Daaaaaaaa. SA TRAIESTI BOIERULE!!!!!!!!!!!!

(acolo unde ma gandeschttp://youtu.be/PRmIMyJaPO0 eu acuma)Iti dedic o melodie:

PS.scuzati pentru B-ul scris in plus.

Edited by tomoiaga alin

Teia Sponte crede ca in etapa 8 pachetul levi MM Stoica este zburat de la Steaua

de ce nu preia AISS brand-ul si palmaresul....stadionul e liber...echipe care sunt dispuse sa-si vanda locul in diferite ligi sunt garla ....de data asta chiar sunt sigur ca ciobanul vrea sa renunte la ele...(oricum el nu pune pret pe asa ceva)

cred ca in felul asta s-ar termina toate problemele...

daca continuam sa ne lamentam....fara sa facem nimic concret....devenim penibili

@Catalin,

ar prelua AISS palmaresul fara probleme, am afirmat-o si public de atatea ori, doar sa-l predea ala...

<!--quoteo--><div class='quotetop'>CITAT</div><div class='quotemain'><!--quotec-->shack3r:

Imi cer scuze, dar esti naiv. Pe astia ii doare fix in cur de Steaua, sunt foarte putini pe care ii intereseaza, restul isi vad propriul interes ( Iordanescu, Lita Dumitru, Ilie Dumitrescu, Simbolul, Piti, etc.). pentru mine Steaua a murit si nu vad niciun semn de inviere prea curand, imi pare rau, mi-am pierdut speranta.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Din pacate s-ar putea chiar sa ai dreptate cu propriul interes.Dar pana la urma fostele glorii ar fi de ajuns doar sa sustina noua echipa care va juca pe Ghencea.Banii vor veni de la spectatori in conditiile in care acest numeros si sufletist public al Stelei va fi respectat.

Cred eventual chiar si intr-o asociatie non profit construita pe idei moderne si cu perspective si proiecte sanatoase pe termen lung. Baza din Ghencea poate fi protejata de la degradare pentru ca behaila odata plecat nu mai are ce cauta acolo.A mai lasat si datorii pe care nu cred ca mai are de gand sa le plateasca, de exemplu pentru a-si putea lua nocturna.

Nu mai posta consecutiv.Citeste regulamentul !

Edited by Fane

uitati rostul crezului nostru, noi am fost o Armata, echipa Armatei, simbolu' tarii, care in anumite perioade a fost singurul lucru cu care ne-am mandrit. noi am uitat sa sustinem CLUBUL SPORTIV AL ARMATEI Steaua, am mers numai la SC FC Steaua 2003 BUCUREST SA si nu ne-a mai interesat. acum e momentul sa ne aratam sustinerea fata de Armata de generali care vor sa ne redea bucuria de a sustine Steaua Bucuresti !!!

Traiasca Armata Romana, mwie Jandarmeria !

P.S. cred ca si in Liga a 4 a CSA Steaua va avea 2000 de suporteri-ultrasi adevarati pe care nu i-au cumparat o cupa, un campionat si o semnifinala de UEFA !!!

TRAIASCA GENERALIIIIII

Edited by coma1947

Aia e o simpla declaratie. In realitate, MApN si Fariseu' se vor judeca pentru palmares, pentru ca itzele au fost incurcate intentionat de-a lungul timpului.

1. sper ca AISS sa preia palmaresul, asta daca nu se baga nici una din marile glorii (desi speram sa fie mai incisivi)

2. cu Steaua si in Liga a IV-a

si totusi

3. daca aceasta echipa dispare, atunci va disparea si fotbalul pentru mine si pentru multi altii. Case closed.

Consider ca ar fi bun un comunicat prin care AISS sa-si manifeste opinia in legatura cu spusele ciobanului, daca sunt de acord sa preia numele, palmaresul, emblema si culorile.

asa e ... deocamdata AISS e sigura organizatie sub care sunt reuniti suporterii stelisti ... ar mai fi totusi si MAPN, al tip de insitutie totusi ...

dar timpul trece si parca vezi ca ne trezim doar cu Steaua 2003 si cu fc_steaua_a_nimanui.

Sign in to follow this  
Followers 0