Sign in to follow this  
Followers 0
shack3r

article_24346

63 posts in this topic

Imi cer scuze, dar esti naiv. Pe astia ii doare fix in cur de Steaua, sunt foarte putini pe care ii intereseaza, restul isi vad propriul interes ( Iordanescu, Lita Dumitru, Ilie Dumitrescu, Simbolul, Piti, etc.). pentru mine Steaua a murit si nu vad niciun semn de inviere prea curand, imi pare rau, mi-am pierdut speranta.

in sfarsit un articol ff bun!!!..bv!!...dar oricum daca pe viitor ni s-a construi un nou stadion DAR DECAT PENTRU NOI...sa fie doar al nostru ...nu as vedea ceva rau in asta...cum au facut si echipele mari di europa..dar pana atunci treb sa jucam in templul nostru drag!!

Suporterii ,saraci-bogati,huligani-ingineri,toti in aceasi oala au facut si fac ce pot pentru Steaua,dar gloriile ce fac??!!!

Este foarte dureros sa vezi ca OAMENI CARE AU FACUT ISTORIE LA Steaua nu se implica absolut deloc...stiti la cine ma refer.

Sunt si eu stelist convins de mic, asa cum am mai spus si in alte dati.

Tin cu echipa mea indiferent unde va ajunge, chiar daca va retrograda, ceea ce nu prea cred, sau va pierde vreo licentiere, tot cu ea tin indiferent unde va fi.

Ca va fi sa renasca iar? Ok, astept si sunt alaturi.

Daca va fi cu buna intentie " sa nepuna o bomba si sa darame totul" pentru a construi un stadion precum National Arena, nu vad un impediment, desi avem istorie care trebuie pastrata si conservata chiar aparata ...

Poate e posibil un refresh al stadionului, doar un arhitect poate avea o opinie profesionala, si ne poate spune daca se merita.

Sunteti naivi!!!

Felicitari domnilor de la SUD si domnului Becali ca au distrus Steaua Bucuresti!

Pentru administratorii fcsteaua.ro

Gata! E timpul sa inchideti jucaria, Steaua nu mai exista!

Sau daca nu faceti acest lucru macar aveti decenta sa nu mai publicati despre Steaua 2003!

Presupun ca esti ironic cand zici ca SUDul a distrus Steaua. Au distrus-o cei cu "hai nea Gigi urca-te pe masina!", cei care fluierau cand din peluze se striga "becali pleaca din Ghencea" , sa nu mai zic de presa... Astia l-au facut mare pe cioban, acum sa se spele pe cap cu el. Muieeee Ciobane!

auzi ca Sud ,mai baiatule, baietii de la SUD au luptat cu prostia si cu nesimtirea,fara ei nu se putea face nimic.

Bv SUD.

Acum ca din Ghencea a plecat satana este foarte simplu,dar sa vedem daca ,dau un exemplu,Hagi se implica,sau Laca,sau.........avem destui care ar putea pune pe roate o Stea asa cum ne dorim,curata in primul rand.

Edited by Hulkster

Nu cred ca "v - om" ramane bai bogdannne, vezi tu, oamenii ca tine se identifica azi cu Steaua, noi nu prea..

Edited by shack3r

Tat%u0103l unui coleg al meu, Popescu este îngropat in Ghencea, un adev%u0103rat colonel de Armata. A murit de emo%u0163ii la meciul cu Anderlecht inaintea marii finale europene cu Barca de la ei de acasa, de la Barcelona. %u015Etia ca este cardiac dar nu a contat, voia sa vada marea finala %u015Fi a v%u0103zut-o din ceruri. Colegul meu e tot stelist iar copiii copiilor lui de asemenea. Tat%u0103l meu este acum tot în Ghencea. %u015Ei eu voi fi tot pe acolo. MI-SA FACUT PIELEA DE GAINA PACAT CA Steaua VA PLECA DACA VA PLECA.

pai si cu cine vei tine?:))...k fac pariu cu tine pe ce vrei u..k nu va exista alta echipa decat actuala...si daca ar aparea ceva printr-o mare minune ve-ti fi putini...1000 2000...:)..o sa vezi k o sa-mi dai dreptate ...ps:nici eu nu sunt multumit de echipa actuala dar sunt realist!

De ce trebuie sa tin cu cineva? Si da, as prefera sa fiu cu inca 2000 de oameni care gandesc ca mine decat cu 50 de mii de cocalari, jobenisti si samantari care gandesc ca tine.

Off-topic: nu am fost destul de subtil incat sa iti dai seama ca scrii gresit "ve-ti"?

cati copii ca tine am vazut pe net care se dau profesori ...nu-ti inchipui:))).....la bineee la rauuuu Steaua E clubu meu tot mereu!!!

Imi cer scuze, dar esti naiv. Pe astia ii doare fix in cur de Steaua, sunt foarte putini pe care ii intereseaza, restul isi vad propriul interes ( Iordanescu, Lita Dumitru, Ilie Dumitrescu, Simbolul, Piti, etc.). pentru mine Steaua a murit si nu vad niciun semn de inviere prea curand, imi pare rau, mi-am pierdut speranta.

PS:ma bucur ca ti-ai dat si u seama profesorule:)))))

indiferent unde ar muta Gigi echipa, fiti siguri ca vor veni oameni la stadion, dar majoritatea becalisti sau oameni care nu prea au treaba cu Steaua adevarata.nucleul dur al suporterilor suntem noi, fara noi va fi greu! vor fi meciuri cu Dinamo sau rapid, unde se va vedea lipsa noastra, spun ca se va vedea lipsa noastra, pt ca sper ca nimeni s anu se m-ai duca la meciurile lui becali; s-au daca o fac sa se duca acolo doar sa protesteze. nu mai asa putem face ceva cu adevarat.nu sa o dam iar in vrajeli, ca stai domne ca jucam cu Dinamo si e vorba de oprgoliu.clar la meciul cu cainii sau tiganii lumea sa stea acasa, sa nu se auda glas de stelist . numai e echipa noastra de mult timp, si asta ar trebui uni sa inteleaga cu adevarat.

Sa fiti voi siguri ca echipa asta care a plecat din Ghencea, daca va obtine rezultate macar pe plan intern, tot va avea un public fidel la victorii.

Era ciobanul azi la sport.ro si spunea ca ar fi de acord sa-si spuna el Steaua 2003 si sa lase unei eventuale echipe din Ghencea numele de Steaua Bucuresti. Numai ca nu prea vad ce echipa se va forma in Ghencea. Am fel de fel de scenarii in minte, unul dintre ele fiind ca Hagi ne va ajuta si Viitorul Constanta va face Steaua sa renasca.

PS: cu toate astea cred ca oierul se va intelege cu Armata si va inchiria din nou stadionul din Ghencea.

Edited by gio_stgloria

CITAT
bogdannn12:

PS:ma bucur ca ti-ai dat si u seama profesorule:)))))

Da, prefer sa murim decat sa ne complacem in situatia de acum. Va place sa stati capre, e dreptul vostru de pupincuristi, dar nu pot sa fiu la fel, stiu prea bine ce inseamna Steaua ca sa accept ce se petrece acum la club. Si gata ca am dat-o in off topic, salut.

CITAT
Hulkster:

Suporterii ,saraci-bogati,huligani-ingineri,toti in aceasi oala au facut si fac ce pot pentru Steaua,dar gloriile ce fac??!!!

Este foarte dureros sa vezi ca OAMENI CARE AU FACUT ISTORIE LA Steaua nu se implica absolut deloc...stiti la cine ma refer.

Noi le am oferit totul ei nu au avut curajul nici macar sa l critice ...

Bun articol, putin cu tenta mitologica dar asa este 30.000 ne adunam si strigam Steaua!!! Steaua!!!

CITAT
st3listu':

CITAT
Hulkster:

Noi le am oferit totul ei nu au avut curajul nici macar sa l critice ...

Da prietene vad ca tu intelegi,acum mizeria a plecat,Ghencea e goala, daca mai cedeaza si palmaresul e simplu de tot.

Astept de la ...imi vine tot mai greu sa le zic 'glorii' ceva atitudine.

Nu ma pun sa dau nume ca o sa fiu injurat mai rau ca becali,dar daca nici acum cand suntem pe marginea prapastiei acesti 'IDOLI' nu ne dau o raza de speranta ,iubirea mea fata de ei va deveni ura pe veci.

Din partea mea sa mearga toata Romania dupa echipa lui becali,mi se rupe.

Edited by Hulkster

probabil is idiot, probabil nu cred cum credeti voi, dar unul ca Hagi nu va baga niciodata bani in infiintarea unei echipe, indiferent daca se numeste Steaua sau Real Madrid. Majoritatea fostelor glorii au incetat sa mai creada, si nimeni nu are puterea financiara si poate chiar nici dorinta de a crea o echipa. Ar fi foarte riscant sa creezi o echipa noua dar sa fie o echipa veche... poate Ilie Nastase ar baga bani, poate si Hagi, dar altul nu cred.

O solutie ar fi un investitor strain, dar e foarte riscant cu asa ceva, sa nu dam de alt oier.... vreun camilar ceva:)...

Sign in to follow this  
Followers 0