Sign in to follow this  
Followers 0
armanovici

Site HT

22 posts in this topic

eu inca nu am patito.. dar nici nu am incalcat vreo regula, momentan :P

Cazuri..

Bagati la greu..poate miscam ceva.

Forumul e super interesant..va recomand sa aveti apa la dispozitie..sa va calmati..

Eu am ras de m-a durut burta!

Nu l-a inchis nimeni si nu mai zbiera!!

1.Cand uiti caps-lockul inseamna ca zbieri,asta daca nu te-a invatat nimeni pana acum.

2.Era deschis cand m-am uitat eu,si daca trebuia sa faci reclamatie trebuia sa o faci la discutii cu moderatorii.

3.mesajele iti vor fi sterse de pe acest topic,deoarece nu au nici o legatura cu ce se discuta aici.

Lasati ma HT-ul, ala nu e manager de fotbal, e joc economic :P

Incercati pmanager.org, acolo chiar e vorba de fotbal. Plus ca majoritatea managerilor buni sunt useri celebri banati pe viata din HT :lol:

Lasati ma  HT-ul, ala nu e manager de fotbal, e joc economic :P  

Incercati pmanager.org, acolo chiar e vorba de fotbal. Plus ca majoritatea managerilor buni sunt useri celebri banati pe viata din HT :lol:

lol asta e buna :))

zi tu un bun user de la PM care e banat pe ht si iti dau dreptate

Pai cel mai cunoscut cred ca este stipopi(sau cssteaua). Nu prea cunosc conferinta HT-ului ca sa stiu exact dar oameni ca shark-kan sau dracowar(cred ca aveau nickuri asemanatoare in HT) iarasi sunt exemple bune. Oricum, la un moment dat era un thread pe forumurile PM unde erau cred ca zeci de userii care injurau GM-i din HT. Eu nu prea am avut probleme in hattrick, doar cu ro-litoral parca, care mi-a sters un mesaj si pentru care o sa-l urasc toata viata :D

Pai cel mai cunoscut cred ca este stipopi(sau cssteaua). Nu prea cunosc conferinta HT-ului ca sa stiu exact dar oameni ca shark-kan sau dracowar(cred ca aveau nickuri asemanatoare in HT) iarasi sunt exemple bune. Oricum, la un moment dat era un thread pe forumurile PM unde erau cred ca zeci de userii care injurau GM-i din HT. Eu nu prea am avut probleme in hattrick, doar cu ro-litoral parca, care mi-a sters un mesaj si pentru care o sa-l urasc toata viata :D

pai tu ai zis manageri buni in PM

dar stii dc a fost inchis cssteaua? la PM? este manager bun?

oricum ce echipa ai? sa ma uit si eu ;)

si io il urasc pe litoshitul ala. de aia am si renuntat la hattrick. cand am vazut de ce is in stare jelleii din Romania am zis clar ca trebuie sa nu mai joc hattrick in Liga romana.

De departe www.managerarena.com este cel mai reusit joc on-line . HT este depasit cu mult .

Eu am incercat odata sa ma inregistrez la hat-trick da am activat m-o pus in lista de asteptare si urmatoare zi nu mai mergea contul . Nu stiti care e problema :( ?

Iata de ce...

Citat din Hattrick: "Some users, especially in Romania (but also elsewhere), have reported that they have difficulties accessing Hattrick. We think that this has to do with our installation of new DNS servers. We have for the time being switched back to the old DNS servers, but it may take up to 24 hours for the change to propagate across the Internet. We apologise for the inconvenience."

Tradus pe scurt: Cei de la hattrick au probleme cu DNS-ul. :wink:

Sign in to follow this  
Followers 0