Daniel-Ionut

Ronny Levy

80 posts in this topic

Bravo lui , se vede ca are personalitate.

Antrenorul israelian s-a intalnit luni cu Ciobanul si a primit din nou felicitari pentru schimbarea pe care a facut-o in minutul 34 al meciului de la Ploiesti.

La discutia pe care a avut-o cu Ciobanul, Levy s-a umflat in pene si s-a laudat in fata patronului ca a vrut sa-l trimita pe teren pe favoritul sau, Mihai Costea, inca din minutul 5.

"Am vrut sa-l schimb pe Nikolici in minutul 5, dar n-am vrut sa-l fac de ras pe baiat! Mi-am dat seama ca am gresit! Am vrut sa-l testez pe Nikolici intr-un meci din campionatul intern... Mi-am dat seama ca e mai util Mihai pentru meciul cu TSKA Sofia si n-o sa joc cu Nikolici in Bulgaria", i-a spus Levy lui Becali.

Auzind aceste lucruri, Becali a ramas impresionat si i-a promis lui Levy ca nu il va da afara. "Stai linistit, am incredere in tine", i-a garantat Becali.

Onlinesport

Asta-i imbecil cu diploma pro. N-am vazut in viata mea un antrenor care sa scoataun jucator de pe teren in minutul 5. Cica a vrut sa-l testeze. Pai testeaza-l in macar o repriza, nu 30 de minute si-l scoti. Asa l-ai facut de ras si pe tine in acelasi timp.

Asta-i imbecil cu diploma pro. N-am vazut in viata mea un antrenor care sa scoataun jucator de pe teren in minutul 5. Cica a vrut sa-l testeze. Pai testeaza-l in macar o repriza, nu 30 de minute si-l scoti. Asa l-ai facut de ras si pe tine in acelasi timp.

Pai de asta e pe placul ciobanului...

Ma asteptam la mai mult de la Levy, daca nu ca antrenor barem ca om, sa aiba putina demnitate.

Meme si Levi nu se mai suporta iar acest lucru a iesit clar in evidență si duminică seara, in timpul jocului câștigat de Steaua cu Targu Mures scor 2-0. Meme Stoica i-a cerut socoteală lui Levi in momentul inlocuirii lui Rusescu cu Nikolic

La jumatatea primei reprize, tehnicianul a decis să-l inlocuiască pe Rusescu cu Nikolic, nemultumit fiind de faptul că fostul varf de la Urziceni nu a facut mare lucru pe teren si, mai mult, a incasat si un "galben" extrem de devreme. Imediat după momentul schimbarii, managerul l-a luat la rost pe Levi. "Este o minciună si că m-am certat cu Levi la schimbare. Nu comentez deciziile antrenorului! Mi-a zis că nu ii place cum a intrat in joc si că il bagă pe Nikolic. Eu am facut foaia de schimbare si atat", a spus ieri MM la Sport.ro.

Ciobanul a comentat si el incidentul, contrazicandu-l pe MM: "Ei se certau pentru că eu sunam de la nuntă să aflu scorul. Levi s-o fi enervat că tot sună telefonul pe bancă".

Un martor a redat ieri pentru ProSport dialogul dintre cei doi in timpul jocului cu FCM Targu Mureș

MM: Nu crezi că l-ai scos cam repede pe Rusescu?

Levi: Nu! Nu prea are spatii si el e un jucator care are nevoie de spatii.

MM: Mai puteai să-l lasi pe teren!

Levi: Lasa că va juca data viitoare!

ProSport

- Vă pare rau după Nicoliță?

- Înainte să vorbim despre el ca fotbalist, eu spun că are o personalitate placută si de aceea e o pierdere si mai mare. E serios, muncitor. În plus, a petrecut mult timp aici, cunostea traditia si spiritul clubului. Vedeti, oriunde in Europa gasesti asemenea jucatori: la Chelsea sunt John Terry si Lampard, la Manchester United, Rio Ferdinand, Giggs si Rooney. Astfel de oameni sunt importanti.

- Jobul acesta de antrenor al Stelei e asa, ca un joc in care ati trecut la nivelul urmator. Cum vă simtiti?

- Toti tehnicienii sunt testati zilnic, lucrează sub presiune, sunt contestati. Mă consider o persoană serioasă si muncitoare, sper să am si rezultate. Mai mult de atit eu n-am ce să fac.

- Echipa e mai bună sau mai rea?

- Rezultatele din sezonul trecut ale Stelei au fost asa si asa, adică echipa a terminat pe locul 5 in campionat si a luat Cupa. Iar in Europa League s-a descurcat bine. Mi-am propus să ne descurcam mai bine in sezonul acesta.

- Ce e mai important? Să treceti de grupa Europa League sau să luati campionatul?

- Să mergem mai departe in Europa e foarte important pentru jucatori, pentru patron, pentru suporteri. Lupta in campionat e una de mai lungă durată si e complicata mai ales in Romania, unde sase-șapte formatii au cam aceeasi valoare. Dar un club mare trebuie să se bată pentru toate trofeele.

- Știti că in Romania incă mai există discutiile astea despre Mutu si Tamas despre ce ar trebui facut cu ei. Aveti vreo opinie?

- Eu stiu situatia din presa Cred că voi ati reprezentat-o fidel, doar că nu am o imagine clară asupra a ceea ce s-a petrecut la "natională", de aceea ar fi dificil să zic ce-aș face.

- Atunci să spunem asa: sinteti aici, la Buftea, si miine aveti meci. Doi jucatori pleacă in noaptea asta din cantonament, merg la Bucuresti si beau intr-un club. Cum vi s-ar parea?

- Vă dati seama ce-aș hotarî intr-o asemenea situatie, stiti foarte bine raspunsul.

- Deci i-ati exclude.

- (Face semn că da, dar pare ingrijorat si el de perspectiva de a fi pus să aleagă intr-un caz ca al lui Piturcă)

- Vi se pare că aveti acum in lot un inlocuitor pentru Nicoliță sau ati mai avea nevoie de achizitii?

- Normal că mi-ar mai trebui jucatori! Ar exista solutii pentru fundaș dreapta, dar nu prea mai există un mijlocas Nu e situatia ideala dar asta este.

- I-ati mai incercat pe Rusescu si pe Tatu mijlocasi dreapta. Chiar nu v-a placut nici unul?

- Rusescu e un baiat tinar, trebuie să fie mai concentrat, nu asa cum a fost contra lui Tirgu Mures Tatu, in schimb, e un fotbalist extrem de serios, am impresia că el se descurcă la fel de bine pe oricare pozitie din atac si da, mă gindesc să-l folosesc pe el mijlocaș dreapta.

- Care dintre Balan si Goga vi s-ar parea mai bun ca inlocuitor al lui Nicoliță?

- Îmi spuneti despre doi jucatori diferiti. Tibi Balan e un mijlocas pe cind Goga e al doilea atacant. Dar amindoi sunt de mare calitate.

- Deci Balan ar fi mai potrivit, nu?

- Balan poate fi jucat in dreapta doar intr-un sistem 4-4-2, adică ai nevoie de două virfuri dacă joci cu el acolo.

- Fiindcă nu e o extrema ca Nicoliță?

- Exact, nu e o aripa el e mai mult un fotbalist de zona centrală a terenului. Tactic, e diferit de Banel, nu poate avea aceleasi sarcini. La Urziceni, eu nu l-am prins nici pe el, nici pe Varga, insă amindoi sunt excelenti jucatori, care pot fi folositi si pe stinga, si pe dreapta. Foarte buni!

- Ce relatie mai aveti cu Mihai Stoica?

- OK.

- La fel de bună ca atunci cind ati venit?

- Cind am venit unde? La Urziceni sau la Steaua?

- La Steaua.

- La fel ca atunci, e aceeasi.

- Dar care e rolul lui pe bancă in timpul meciurilor?

- E ceva ce există in Romania. Dacă stă pe banca e OK din partea mea, accept si mă ajută asta. În Israel nu există postul acesta, dar nu am o problemă cu asta.

- Considerati un avantaj că Ciobanul nu poate comunica direct cu dumneavoastra nestiind engleza

- Dar există Mihai Stoica, Narcis Raducan, comunic fară probleme cu patronul prin intermediul lor. Poate să-mi transmită ceva oricind doreste.

- V-a placut vreo echipă in acest start?

- Au trecut doar cinci etape, dar Dinamo are rezultate perfecte, deci ce mai poti spune despre această echipa

- Că s-a facut de ris in Europa League?

- Și cu ce mă incalzeste asta? Că eu nu concurez cu ea in Europa League! Concurez in campionat, unde a cîștigat nonstop!

- E mai greu de antrenat la Steaua decit era la Maccabi Haifa?

- Nu, nu. Mai greu in ce sens?

- E presiunea mai mare?

- Cred că era mai mare presiunea la Haifa. Acolo se intimpla să cîștig cu 1-0 sau cu 2-0 si lumea să fie suparată că n-am facut spectacol. În Romania, fotbalul e privit altfel, dacă bati, lumea e multumita indiferent cum joacă echipa.

- Florin Costea poate juca după pauza asta de două saptamini?

- Trebuie să avem rabdare cu el, să-l integram treptat, fară să-l forțăm. Va juca din ce in ce mai mult.

- Și Prepeliță?

- Pe el l-am cam fortat, a intrat titular la Sofia si a primit o lovitura Are nevoie să ajungă la un nivel bun din punct de vedere fizic, fiindcă se simte că a ratat pregatirea din vara asta.

- Ati avut vreo discutie cu Gardos Cum priveste el faptul că nu mai e un jucator de baza

- Cine a stabilit că e un jucator de baza

- Am spus asta fiindcă el a jucat constant si bine in sezonul trecut, iar acum a ajuns rezerva

- OK, a jucat in sezonul trecut si eu l-am lasat titular cind am venit. Doar că după primul meci, in care a gresit, i-am explicat unele lucruri. A gresit incă o dată si in acel moment a trebuit să-i ofer o sansă si unui alt stopper. E suparat că nu joaca e normal să fie asa. Dar am discutat, i-am cerut să se comporte ca un profesionist, să muncească si să astepte ocazia să-și recîștige locul. Sută la suta el va juca mult si in acest sezon!

- Care e jucatorul din lot care vi se pare că ar avea cel mai mare potential?

- Aș spune imediat: "Geraldo!". El e de mare calitate, numai că e spre finalul carierei, deci nu mai poti vorbi despre potential in cazul sau. Și atunci, singurii pe care pot să-i mentionez sunt tinerii: Mihai Costea, Radut Gardos Nastasie. Dar trebuie lucrat serios cu ei si cu rabdare.

- Care a fost meciul care v-a placut cel mai mult?

- Cred că cel mai frumos a fost cu Mioveni, cind am cîștigat cu 4-0 si am avut o multime de oportunități să mai inscriem. Dar pentru mine cel mai bun a fost cel de la Sofia. Am intrat pe teren sub o mare presiune. Fiecare gol primit putea să intoarcă Balanta in favoarea bulgarilor. Mental, echipa mea a fost fantastică impotriva lui ȚSKA.

- Presa din Israel a scris recent că vă e greu aici, să lucrati cu "excentricul Becali". Asa e?

- Tot timpul, presa scrie ceva. În Israel, in Romania, in Anglia, asa se intimplă peste tot. Singura variantă pentru mine e să cîștig tot timpul. Cind am rezultate, presa din Israel nu mai scrie nimic. Dacă pierd un meci, gata!, am probleme mari!

- Deja aveti trei luni la Steaua. Știti că au fost antrenori inaintea dumneavoastră care au rezistat mai putin?

- Deci o să-i cer un bonus patronului!

- Ha, ha, ha! Asa e, obisnuinta cu care Steaua a schimbat antrenori v-ar recomanda pentru o prima

- Să stii că situatia e aceeasi peste tot in lume, nu e vorba despre Steaua aici. Ce, Wenger e slab? Dar a ajuns să fie contestat! Ca antrenor, trebuie să fii serios, să lucrezi tactic, să fii organizat si să inveti fotbal in fiecare zi. În ultimă instanță, trebuie să obtii rezultate, numai că acesta e un obiectiv pe care nu tot timpul poti să-l controlezi. Fac si eu ce depinde de mine, lucrez cum stiu mai bine.

- Barcelona a jucat cu Villarreal in weekendul trecut cu o aparare in trei, Busquets, Mascherano si Abidal. V-ati gindit vreodată să aliniati o defensivă cu Bourceanu, Brandan si Martinovici?

- Aia nu e echipă de fotbal! Barcelona e...Pfff...Ceva fantastic! Dar nu o echipă de fotbal, deci e absurd să incerci să copiezi asa ceva.

"Steaua, Dinamo, Rapid, CFR Cluj, Vaslui, U Cluj. sunt atitea echipe bune in Romania! E complicată rau lupta asta! Îți trebuie rabdare si să vezi lucrurile pe termen lung, să nu te panichezi" - Ronny Levy, antrenor Steaua

"Îmi place viata din Romania. E drept că in majoritatea timpului sintem in cantonament, dar cind am liber merg să alerg in Herastrau sau ies cu prietenii la un restaurant. Seara vad mereu macar un meci, indiferent de competitia in care se joacă" - Ronny Levy, antrenor Steaua

8 meciuri a strins Levy pe banca Stelei in toate competitiile: 4 victorii, două remize si două infringeri

gsp

- Vă pare rau după Nicoliță?

- Înainte să vorbim despre el ca fotbalist, eu spun că are o personalitate placută si de aceea e o pierdere si mai mare. E serios, muncitor. În plus, a petrecut mult timp aici, cunostea traditia si spiritul clubului. Vedeti, oriunde in Europa gasesti asemenea jucatori: la Chelsea sunt John Terry si Lampard, la Manchester United, Rio Ferdinand, Giggs si Rooney. Astfel de oameni sunt importanti.

No way!

Ce-o fi fumat Levi? :)

Ce-au fumat TOTI cei dinaintea lui... :huh:

Nu inteleg ce vi se pare asa ciudat. Nu a spus ca e tehnic, nu a spus ca e Messi, nu a spus ca e CA Lampard. A spus pur si simplu ca e serios si muncitor. Si din acest punct de vedere, cat de hateri am fi trebuie sa fim de acord cu el. Prost, atehnic, tigan, cum o fi fost el, nu cred ca poate nimeni sa ii reproseze nimic din punct de vedere al seriozitatii sau al muncii din teren.

Acum sa nu intelegeti ca il sustin sau ceva, din contra, ma bucur ca am scapat de el. :)

Mai glumim si noi.

Nu zic ca n-o fi fost Banel muncitor, dar ca el cunostea traditria si spiritul clubului, n-as prea crede.

Levy e printre putinii antrenori cu caracter care au trecut pe la Steaua in acesti ani de cand Ciobanul e la conducere. Este foarte sever , disciplinat , se vede ca a fost mijlocas defensiv in viata lui de fotbalist. Chiar daca unii spun ca e prea calm si mai stiu eu ce , se pare ca " Mutu f..e pamantul " , iar in situatia lui este foarte bine.

In plus , arata ca nu permite nimanui sa se bage in triburile lui. Ca dovada , de la inceputul sezonului tot se roaga Ciobanul de el ca sa joace cu Brandan fundas stanga , insa Levy stie ca Latovlevici e mult mai valoros si nu isi permite sa il scoata din echipa. Doar in ultima etapa cu Targu-Mures , argentinianul a jucat pana prin minutul 55 fundas stanga , insa mai mult ca sigur acest lucru s-a intamplat doar pentru al menaja pe Iasmin.

O asa organizare in jocul Stelei pe faza defensiva nu am mai vazut de pe vremea lui Olaroiu , din anul in care a atins culmile Cupei UEFA. Acum , odata cu plecare lui Cioranescu , va ramane cu siguranta la sistemul cu 3 atacanti , 4-3-3. Parerea mea , cel care i se potriveste cel mai bine unei echipe de fotbal , care se vrea ofensiva.

O asa organizare in jocul Stelei pe faza defensiva nu am mai vazut de pe vremea lui Olaroiu
De aia am luat 4 goluri in 5 meciuri.

:wanker:

Poate ca am luat 4 goluri in 5 meciuri , dar o defensiva buna se vede in meciurile grele , iar de exemplu la Sofia , defensiva a fost fara greseala , in ciuda unui atac destul de bun al celor de la CSKA , asta nu cred ca o poate nega nimeni.

Dinamo a luat 1 gol in 5 meciuri in campionat , dar fundasii lor dau pe langa minge la fiecare faza , iar in EL au 8 goluri primite in 4 meciuri , asta e o aparare buna , nu ? :)

in ciuda unui atac destul de bun al celor de la CSKA , asta nu cred ca o poate nega nimeni.

:gathering:

Nu-l confunda pe Michel Platini cu Michel Platini.

In plus , arata ca nu permite nimanui sa se bage in triburile lui

:wanker:

De aia e Gardos titular pe banca de rezerve.

Din cate stiu eu , Gardos e preferatul Ciobanului , iar Levy il tine pe bara , la fel ca si in cazul Brandan , inca o dovada ca nu permite nimanui sa se bage in treburile lui !

Revenind la defensiva , nu numai golurile primite conteaza , ci si felul in care te aperi intr-un meci , daca exista faze de poarta pentru echipa adversa. Una peste alta CSKA Sofia e peste Sibiu,Mioveni,U Cluj , Astra sau Targu Mures , dar uite ca s-a chinuit sa marcheze contra Stelei. Valoarea se vede in meciurile importante , cu o miza buna , in meciurile mai putin importante intervine si relaxarea.

P.S.

Ceea ce vreau eu sa spun este ca Roni Levy nu e un antrenor slab , precum multi au spus-o si inca o mai spun.

Edited by bogdinho'

inca o dovada ca nu permite nimanui sa se bage in treburile lui !

Faptul ca joaca Galamaz, preferatul lui Meme, in locul lui Gardos, nu inseamna nimic. Ai dreptate.

Valoarea se vede in meciurile importante , cu o miza buna , in meciurile mai putin importante intervine si relaxarea.

Scuza tuturor ratatilor. Se vede ca ai fost pseudofotbalist la o echipa de rahat :))

Galamaz joaca pentru ca nu a facut nicio greseala de cand a intrat , a marcat si un gol cu CSKA , evolutiile lui au fost destul de bune si ca rasplata a fost luat la nationala de catre Victor Piturca , un antrenor foarte sever in privinta asta. Eu nu zic acum ca ar fi mai bun ca Gardos , dar a inceput bine sezonul , iar acum ca a revenit si Geraldo , ii va fi greu lui Gardos sa mai intre in primul 11 , poate din iarna. Un cuplu Chiriches-Gardos ar fi interesant. Vlad chiar are niste calitati de fundas adevarat , sa vedem daca le va arata si la Steaua de aceeasi maniera ca la International si Pandurii.

P.S.

In legatura cu " scuza tuturor ratatilor " nu pot sa iti zic decat ca vorbesti fara sa cunosti fenomenul. Chiar nu e scuza cand cineva spune ca se mobilizeaza mult mai bine in fata unui adversar mai bun , te asigur eu ca se spune adevarul . E imposibil sa nu existe o stare de relaxare in momentul cand ai impresia ca in fata ta e un adversar mai slab !

Edited by bogdinho'

Galamaz joaca pentru ca nu a facut nicio greseala de cand a intrat

Decat cu Vointa in prima etapa. Dar atunci au avut altii grija sa il scoata pe Gardos vinovat :))

Degeaba tot Levy-n sus, Levy-n jos. Din moment ce oameni ca Nicolita si Iliev sunt/au fost titulari meci de meci, e clar ca altcineva face echipa, cel putin pentru mine.

Gardos si Geraldo au fost unul din cele mai bune cupluri de fundasi centrali anul trecut. Meme a avut grija sa il distruga. Jumatate din echipa e facuta de Gigi, jumatate de Meme si(mergand pe logica gigiana) doar ultima jumatate mai e facuta de Levy.

Se baga si Meme la echipa , asta e clar , poate chiar prin impunerea lui Galamaz , dar nu poti sa zici ca a facut meciuri proaste de cand a intrat in inceputul asta de sezon. Sincer , eu imi doresc sa greseasca si sa revina Gardos . Daca era ca tine , se baga Ciobanul , iar Gardos era titular , Brandan fundas stanga. Eu nu cred ca mita biciclista sufla in fata oierului , sa fim seriosi.

Gardos-Geraldo e un cuplu de fundas centrali care in sezonul trecut a avut continuitate , dar accidentarea lui Geraldo a facut in asa fel incat sa se destrame. Gardos fara Geraldo nu mai e acelasi si s-a vazut in meciurile pe care le-a jucat in sezonul asta , cu Otelul si cu Sibiu. A gafat ca un incepator. Cu Otelul Ibeh i-a dat cap in cap atat pe el cat si pe Galamaz , iar cu Sibiu imi aduc si acum aminte cum a putut sa dea intr-o faza pe langa minge , la fel ca Grigore in meciul cu Otelul , iar apoi sa dea unul de maxim 1,70 cu capul gol de langa el , de fapt nu gol , cu capul spre poarta , dupa care omul lui Galamaz sa o impinga in poarta , care are nici mai mult , nici mai putin decat 1,94(Gardos). In final greseala a

picat pe Radut , desi o vina mare o are si Cioranescu care nu s-a mai retras sa il ajute pe Latovlevici !

P.S.

Ai girja , incepi sa vorbesti si sa gandesti precum MM , dupa preferinte !

Edited by bogdinho'

iar apoi sa dea unul de maxim 1,70 cu capul gol de langa el

A dat gol de langa galamaz, baiete, nu de langa Gardos. Felicitari ca esti atent la tot ce spune memeul la TV.

Decat cu Vointa in prima etapa. Dar atunci au avut altii grija sa il scoata pe Gardos vinovat :))

Degeaba tot Levy-n sus, Levy-n jos. Din moment ce oameni ca Nicolita si Iliev sunt/au fost titulari meci de meci, e clar ca altcineva face echipa, cel putin pentru mine.

Gardos si Geraldo au fost unul din cele mai bune cupluri de fundasi centrali anul trecut. Meme a avut grija sa il distruga. Jumatate din echipa e facuta de Gigi, jumatate de Meme si(mergand pe logica gigiana) doar ultima jumatate mai e facuta de Levy.

Eu zic ca porti un fel de ochelari de cal si vezi doar intr-un singur sens, si cam exagerezi. Nu cred ca e cazul sa ii faca Gigi echipa lui Levy.

Iar despre Galamaz, din moment ce a ajuns sa fie titular si la nationala, inseamna ca joaca ceva acolo.

Geraldo a fost accidentat, si a revenit foarte bine. Probabil ca ii va lua locul lui Iliev. Dar din moment ce se sudase un cuplu de fundasi Galamaz-Iliev care juca destul de bine, de ce trebuia introdus Gardos?

Am rectificat inainte sa postezi tu ca a dat altul ca capul de langa el , unul de 1,70. Jocurile lui au fost foarte slabe in primele 2 meciuri si a gafat grav , poate aceasta pauza il ajuta sa revina la forma din sezonul trecut.

P.S.

Vad ca nu sunt singurul care vede lucrurile intr-un singur sens pe aici , dar Adrian le stie pe toate , nu se poate pune nimeni cu el.

Exact ce ai spus tu John , am incercat sa ii spun si eu , dar el cum are un fix si nu stie ce-i ala fotbal , preia exact comportamentul lui MM , favorizeaza preferatii. Gardos este un preferat si de-al meu , dar trebuie sa vedem cand greseste si daca altul evolueaza mai bine ca el.Nu cred ca Galamaz a facut vreun meci slab in ultimele 5-6 meciuri , altfel nu mai ajungea el la nationala , Piturca nu ia un jucator in prima reprezentativa dupa un meci bun.

A dat gol de langa galamaz, baiete, nu de langa Gardos. Felicitari ca esti atent la tot ce spune memeul la TV.
Edited by bogdinho'

Si Matel sau Silviu Lung Jr. cate meciuri bune au facut? Fara numar! :D

Din cate stiu eu , Gardos e preferatul Ciobanului , iar Levy il tine pe bara , la fel ca si in cazul Brandan , inca o dovada ca nu permite nimanui sa se bage in treburile lui !

Gardos ar merita sa joace pe valoarea sa, nu ca e sau nu preferatul ciobanului.

Eu ma refeream la Gamaz , nu la astia de la Astra !

Eu am vrut sa spun ca Levy nu asculta de ordinele si apropourile Ciobanului care au fost multe de la inceputul sezonului incoace : " Brandan e fundas stanga , Latovlevici e praf , incepea primul 11 pe la diferite televiziuni direct cu Gardos-Geraldo in centrul apararii s.a.m.d "

Nu zice nimeni ca Gardos nu e valoros , ba chiar e cu mult peste Galamaz , dar atata timp cat el greseste , iar celalalt face meciuri bune e normal ca Galamaz sa fie titular !

E posibil sa mai asculte si ce zice Meme , dar asta nu inseamna ca va si executa lucrul ala , mi chiar imi place modul de gandire al lui Levy , se vede ca nu ii place ca cineva sa se implice peste el la echipa.

Si Matel sau Silviu Lung Jr. cate meciuri bune au facut? Fara numar! :D

Gardos ar merita sa joace pe valoarea sa, nu ca e sau nu preferatul ciobanului.

Edited by bogdinho'