Daniel-Ionut

Mihai Costea

104 posts in this topic

Eu cred ca e implicat si MM-u,in primu rand Costea nu e adus de el si cred ca vrea sa-i faca loc lu Tatu,nu pot sa-mi explic ce cauta piticu asta de Tatu la Steaua,piticu abia s-a refacut si gata deja si joaca si pe prostu asta de Costea nici rezerva nu il trece.

Ana Maria Prodan:

"Mihai Costea nu are impresar, dar m-a rugat să ii gasesc o echipa Mi-a zis că nu mai vrea să aibă impresar, să nu se mai lege la cap cu nimeni. În ciuda papanasilor si a lucrurilor rele care s-au intimplat intre noi, fratii Costea ne sunt prieteni.

S-a luptat atit de mult pentru Mihai Costea să ramina dar cred că Laur a fost probabil atit de dezamagit incit a decis să spună ceea ce s-a intimplat. Mihai Costea a gresit, el stie cit de mult tine Laur la disciplina sunt sigur că va vorbi cu Laur".

Ati innebunit cu amicalele. Vorbiti de Mihai Costea dupa 3 goluri in amicale ca despre Cavani sau Falcao. E de 2 ani la Steaua si mereu cand a fost introdus in teren se plimba. Se vede clar ca nu e motivat sa joace la Steaua, probabil baiatul e si dinamovist, habar n-am.

Steaua si Mihai Costea sunt doua lucruri care n-au nicio legatura. Nu prea pot exista impreuna.

Mihai Stoica:

"Steaua nu iși va bate joc de jucator, să-i pună clauză dacă nu-l mai primeste la prima echipa Din punctul nostru de vedere, el poate să plece la orice echipă fară ca Steaua să incaseze vreo suma Noi nu ne-am batut joc de niciun fotbalist. El a facut o greseală impardonabila tinand cont de diciplina care s-a instaurat la Steaua de un an. Este un act foarte grav de indisciplina Indiferent cine facea asta avea aceeasi soarta Și Chiriches dar nu pleca liber. Să nu se inteleagă că cine nu vine la masă la Steaua pleacă liber. Poate Mihai iși relansează cariera in altă parte.

Decizia a fost luată de Laurentiu Reghecampf, eu am acceptat-o fară niciun comentariu. Mihai Costea este un capitol incheiat acum. Îi vom pune la dispozitie antrenor, teren, medic, conform contractului. Nu se antrenează cu prima echipa se antrenează separat. Pentru el ar fi foarte bine să-și gasească o echipă la care să joace. Și sunt convins ca la 25 de ani, Mihai Costea, cu calitățile pe care le are, iși va gasi repede o echipă".

Pacat ca disciplina asta nu exista si la plata salariilor.

Si pana la urma s-a aflat adevarul...Costea a fost data afara pentru ca a refuzat sa semneze contract cu Ana Maria... Din pacate aici Reghecampf isi demonstreaza caracterul patat. Ca de obicei povestea inventata cu necoboritul la masa a fost linsa si amplificata de prostituata noastra de serviciu Coana Mitza...

Conform prosport, Costea i-ar fi cerut scuze lui Reghecampf pentru atitudinea de dupa meciul cu Vardar Skopje, si i-a promis acestuia ca isi va revizui comportamentul si ca nu va mai avea astfel de iesiri necontrolate. Reghe a fost placut surprins de atitudinea jucatorului, si poate si datorita faptului ca Steaua sufera in atac in acest moment, a decis sa-i ofere acestuia o ultima sansa.

Cu alte cuvinte, Steaua si-a gasit atacant.

Da? Unde l-a gasit, in Prosport? Costea cel mic nu e la prima abatere, nu cred ca merita sa fie reprimit la echipa. Oricum, nu e genul de atacant providential pe care il cere lumea.

E Nikolic mai bun ca el? Adica ala poate sa bea si sa vomite in taxiuri, dar nu sunt abateri...

Il cunosc bine pe M Costea si stiu cat de mult a fost umflat, ca de altfel toti fotbalistii Craiovei lui Mititelu. Dar, daca ar fi primit creditul lui Nikolic cred ar fi marcat de doua ori mai mult. Sigur, ca nu este o regula, e totusi fotbal, dar dupa ce a facut Nikolic cu Dinamo e greu sa spunem ca in prima divizie exista un atacant mai slab decat el...

Costea e inca un exemplu de fotbalist talentat, umflat de presa si pe care l-a stricat caracterul. Dar il prefer lui Nikolic, macar stie sa dea in minge.

Mihai Costea a fost iertat după ce a semnat cu Anamaria Prodan

http://bit.ly/16luhbZ

Ce fler am :))

si cu cine vroiai sa semneze ? cu fratii berbecali ?

nu va convine cu becali

nu va convine cu prodanca

nu va place reghe

nu va plac tanase / piovaccari si inca vreo cativa ...

nu va place arena nationala

ce v-o place voua ?

nu va convine cu becali

nu va place reghe

ce v-o place voua ?

Oamenii ca tine.

Revenind la subiect, nu ai inteles care era ideea acestei postari, cand o sa intelegi te rog frumos contacteaza-ma.

Moare prodanca asta de cand e mare antrenor barbatsu'.. Parca vad ca ajunge sa sparga monopolul becali la impresariat jucatori. Oricum, se vede ce om de cinste este Reghecampf.

nu va convine cu becali

nu va place reghe

ce v-o place voua ?

Ideea era ca la Steaua se joaca pe pile. Coste nu a fost bagat in echipa pentru ca nu a semnat cu doamna antrenor. Cand a ridicat vocea, a fost dat afara. Cand a plecat capul, a fost reprimit.

Asta iti doresti la Steaua? Asa era si pe vremea lui Piti, cand jucam cu Mitrita si Cristescu. Iti mai aduci aminte?

Stii ce ne convine noua? Normalitatea.

Costea putea sa aleaga si el normalitatea. Ca nu sunt doamna antrenor si verii puscariasi singurii impresari din lume.

p.s. Nu imi spuneti ca nu exista la Steaua tratament preferential pentru ca nu stiti ce vorbiti. Un impresar primeste o anumita cota din castigurile unui jucator. Nu degeaba a venit Cristea pe al doilea cel mai mare salariu din echipa, desi nici nu se pune problema sa fie la acelasi nivel cu rivalii sai pe post.

Ideea era ca la Steaua se joaca pe pile. Coste nu a fost bagat in echipa pentru ca nu a semnat cu doamna antrenor. Cand a ridicat vocea, a fost dat afara. Cand a plecat capul, a fost reprimit.

Asta iti doresti la Steaua? Asa era si pe vremea lui Piti, cand jucam cu Mitrita si Cristescu. Iti mai aduci aminte?

Stii ce ne convine noua? Normalitatea.

Costea putea sa aleaga si el normalitatea. Ca nu sunt doamna antrenor si verii puscariasi singurii impresari din lume.

p.s. Nu imi spuneti ca nu exista la Steaua tratament preferential pentru ca nu stiti ce vorbiti. Un impresar primeste o anumita cota din castigurile unui jucator. Nu degeaba a venit Cristea pe al doilea cel mai mare salariu din echipa, desi nici nu se pune problema sa fie la acelasi nivel cu rivalii sai pe post.

Nu sunt de acord cu tine ca se joaca pe pile ....

1. Deci tu consideri ca Mihai Costea poate fi egal in acest moment lui Tanase sau Adi Popa .... Jucator de centrul terenului nu prea mi se pare a fi ...

2. Parvulescu este finul familiei Reghe .... Ti s-a parut ca a fost promovat in echipa atunci cand a fost in cei 18 pentru un meci sau altul ? Mie nu mi s-a parut ... Cred ca de foarte multe ori a fost rezerva ...

3. La Steaua in acest moment in primul 11 cred ca joaca chiar cei mai buni si in forma 11 jucatori ....

4. Nu sunt singurii impresari cei numiti de tine dar intre verii ciobanului si Prodanca o prefer pe cea din urma ... ghici care este motivul !!!

5. Mie mi se pare ca Prodanca a adus jucatori la Steaua la rugamintea lui REGHE iar verii ciobanului au slabit echipa prin transferul lui Rusescu ... Cred ca il puteau sfatui sa ramana inca cateva luni la Steaua si apoi sa plece afara .... Puteau sau nu ???? Crezi ca lui Rusescu i s-a facut asa pe nepusa masa dor de duca de la Steaua ?

6. Care era impresarul lui Mihai Costea inainte ?!!! Nici nu stiu daca avea impresar ...

Mai gandeste inainte sa scrii ceva si mai lasati ura asta ancestrala impotriva a tot ceea ce nu va place sau nu intelegeti ...

Edited by ADRIAN0808

5. Mie mi se pare ca Prodanca a adus jucatori la Steaua la rugamintea lui REGHE iar verii ciobanului au slabit echipa prin transferul lui Rusescu ... Cred ca il puteau sfatui sa ramana inca cateva luni la Steaua si apoi sa plece afara .... Puteau sau nu ???? Crezi ca lui Rusescu i s-a facut asa pe nepusa masa dor de duca de la Steaua ?

..

Scuza-ma, dar cand ai deja 3 jucatori tineri si foarte buni care se bat pe 1 post de ce ai mai aduce un expirat ca Cristea care poate juca numai pe postul ala? Si mai are si cel mai mare salariu din lot.

Scuza-ma, dar cand ai deja 3 jucatori tineri si foarte buni care se bat pe 1 post de ce ai mai aduce un expirat ca Cristea care poate juca numai pe postul ala? Si mai are si cel mai mare salariu din lot.

E foarte buna intrebarea ta !!! Nu stiu planurile lui Reghe dar sigur s-a gandit la ceva ...

Multi cred ca s-a gandit doar la cei cativa mii de euro pe care i-ar primi comision Prodanca .

Dar nu cred ca este asa ...

Cand spui 3 jucatori pe acelasi post , te referi la Iancu, STANCIU si RADUT . Langa ei a venit si Cristea .... Cam multicei pentru postul de mijlocas ofensiv e drept ... Probabil sa compenseze eventuale accidentari - doamne fereste - sau plecari din lot (posibil TANASE sau BOURCEANU).

In caz ca pleaca TANASE ( pana revine CHIPCIU) probabil ca STANCIU va trece pe stanga desi poate juca si pe dreapta in locul lui POPA ....

In caz ca pleaca BOURCEANU ( da doamne sa nu se intample lucrul asta) probabil RADUT ii va lua locul ....

Oricum centrul echipei e foarte important in sistemul actual de joc ...

Nu sunt de acord cu tine ca se joaca pe pile ....

1. Deci tu consideri ca Mihai Costea poate fi egal in acest moment lui Tanase sau Adi Popa .... Jucator de centrul terenului nu prea mi se pare a fi ...

Mihai Costea e atacant, nu mijlocas. Nu vad de ce il compari cu Tanase si Popa. Compara-l cu Piovaccari. E cel putin de acelasi nivel.

2. Parvulescu este finul familiei Reghe .... Ti s-a parut ca a fost promovat in echipa atunci cand a fost in cei 18 pentru un meci sau altul ? Mie nu mi s-a parut ... Cred ca de foarte multe ori a fost rezerva ...

Intai intereseaza-te fiul cui e Parvulescu. Apoi vei intelege de ce a fost adus la Steaua desi Steaua nu avea nevoie de el. Vei intelege si de ce Reghe ii e nas.

3. La Steaua in acest moment in primul 11 cred ca joaca chiar cei mai buni si in forma 11 jucatori ....

Iancu e peste Piovaccari. Si, spre deosebire de italian, chiar a tras Steaua dupa el.

4. Nu sunt singurii impresari cei numiti de tine dar intre verii ciobanului si Prodanca o prefer pe cea din urma ... ghici care este motivul !!!

Ca iti plac fetele?

:))

Tu crezi ca fotbalistii iubesc sa joace pentru un club care nu-i plateste? Normal ca Rusescu a vrut sa plece. De ce sa nu plece? Ce motiv are sa stea aici?

Intereseaza-te de cand nu i-a mai platit puscariasul pe fotbalisti si vorbim dupa despre dorul de duca. Tu crezi ca Latovlevici s-a certat cu Reghe pentru ca nu l-a lasat ala sa faca flotari sau nu stiu ce?! Nu, toti jucatorii Stelei sunt super suparati pentru ca nu sunt platiti.

6. Care era impresarul lui Mihai Costea inainte ?!!! Nici nu stiu daca avea impresar ...

Verii puscariasi il reprezentau inainte. Si cum verii sunt la cutite cu familia palmier, saracu' Costea a fost prins la mijloc si a suferit.

Mai gandeste inainte sa scrii ceva si mai lasati ura asta ancestrala impotriva a tot ceea ce nu va place sau nu intelegeti ...

Eu sunt destul de bine informat si inteleg lucrurile destul de bine. Din ce ai scris tu aici, mi se pare ca tu ar mai trebui sa te gandesti inainte sa postezi si chiar sa cercetezi anumite lucruri.

Baietii de pe site iti pot confirma ca urlu deja de saptamani bune ca jucatorii Stelei sunt disperati si ca Latovlevici in special e suparat.

Mihai Costea e atacant, nu mijlocas. Nu vad de ce il compari cu Tanase si Popa. Compara-l cu Piovaccari. E cel putin de acelasi nivel.

Intai intereseaza-te fiul cui e Parvulescu. Apoi vei intelege de ce a fost adus la Steaua desi Steaua nu avea nevoie de el. Vei intelege si de ce Reghe ii e nas.

Iancu e peste Piovaccari. Si, spre deosebire de italian, chiar a tras Steaua dupa el.

Ca iti plac fetele?

:))

Tu crezi ca fotbalistii iubesc sa joace pentru un club care nu-i plateste? Normal ca Rusescu a vrut sa plece. De ce sa nu plece? Ce motiv are sa stea aici?

Intereseaza-te de cand nu i-a mai platit puscariasul pe fotbalisti si vorbim dupa despre dorul de duca. Tu crezi ca Latovlevici s-a certat cu Reghe pentru ca nu l-a lasat ala sa faca flotari sau nu stiu ce?! Nu, toti jucatorii Stelei sunt super suparati pentru ca nu sunt platiti.

Verii puscariasi il reprezentau inainte. Si cum verii sunt la cutite cu familia palmier, saracu' Costea a fost prins la mijloc si a suferit.

Eu sunt destul de bine informat si inteleg lucrurile destul de bine. Din ce ai scris tu aici, mi se pare ca tu ar mai trebui sa te gandesti inainte sa postezi si chiar sa cercetezi anumite lucruri.

Baietii de pe site iti pot confirma ca urlu deja de saptamani bune ca jucatorii Stelei sunt disperati si ca Latovlevici in special e suparat.

Prietene imi place de tine .... dar nu prea vad logica ta in explicatiile date .... Iti raspund pe rand :

1. Mihai Costea, da, e atacant dar nu de centrul terenului .... e mai mult o extrema ... Nici inainte sa vina PIOVACCARI nu prea prindea primul 11 din varii motive ... Rusescu si Nicolici erau primele optiuni ...

2. Referitor la PARVULESCU si la afirmatia ta ca primul 11 la Steaua e facut "pe pile " tot nu mi-ai raspuns de ce nasul nu-si joaca finul titular .... Ai cam incercat sa o cotesti aici dar ai dat intr-o aberatie ... E nas pentru ca e fiul lui tac-su care e secund/preparator la Pandurii ... nu vad legatura si cauzalitatea vis-a-vis de Steaua ...

3. Iancu o fi peste Piovaccari dar nu este jucator de careu ... varf impins ... asa cum joaca italianul ... el e mai mult mijlocas ofensiv sau varful 2 ( dar Steaua joaca 4-2-3-1) .... deci aici compari 2 posturi diferite ... alta deraiere a logicii tale ... de abia acum incearca REGHE din lipsa, sa-l forteze sa joace atacant de careu ...

4. Referitor la fete ... e adevarat ca-mi plac ... nu-mi plac nici mie coafurile nevestei lui Reghe ...e chestie de gust aici ...

5. Am vazut ca esti singurul care urla pe aici ca jucatorii sunt neplatiti ... Desi Reghe a anuntat acum vreo luna ca s-au platit restantele ... Probabil ca nu le-a dat prima de campionat si asta pentru ca era conditionata de calificarea in grupele UCL ... Din ce stiu eu ar fi vorba de 200 - 250k euro cel mult pentru 100 % meciuri jucate ( campionat trecut + preliminarii UCL)...

Tu vii si spui ca din peste 20 de jucatori doar Rusescu a facut scandal si a plecat prin transfer de la Steaua .... Probabil ca nu-l cunosti pe Rusescu .... Iti spun eu .... a fost sfatuit prost de verii puscariasului ... Aveau aia nevoie de bani urgent ...... naiba stie ... Aia transfera numai pe pile si cunostinte ...erau suparati ca puscariasul a refuzat oferta lui TOTTENHAM ca aveau ei o intelegere cu Vilas Boas sa-l dea pe CHIRICHES si le-a stricat-o ciobanul cu pretentia lui de banii jos ... nu in n-spe rate pana in 2015 .... mare club Tottenham asta ...

6. Revenim iar la Mihai Costea ... pai daca Prodanca i-a facut pe maimutoi si le-a luat jucatorul .... atunci e tare gagica ... Sa vedem cat de mult va juca Costea, acum, daca nu-si revizuieste comportamentul si atitudinea si mai ales daca nu aduce un plus echipei ... Cred ca va sta pe banca langa Parvulescu ...

Referitor la logica eu ti-am raspuns cu argumente .... atat cat am putut si cat cunosc ... dar daca tu zici ca stii ca jucatorii sunt neplatiti cu lunile ... si ei joaca asa .... de frica.... de dragoste pentru culorile ros-albastre .... te inseli ... iti spun eu ca totul trece prin stomac si cont .... astea doua daca nu sunt alimentate .... e jaleeeee .... urmeaza sa vedem circul care e sub pod sau in groapa ..... scandaluri la TV ... memorii la Liga ... insolvente ... etc .... bla bla ....

:)

Prietene imi place de tine .... dar nu prea vad logica ta in explicatiile date .... Iti raspund pe rand :

1. Mihai Costea, da, e atacant dar nu de centrul terenului .... e mai mult o extrema ... Nici inainte sa vina PIOVACCARI nu prea prindea primul 11 din varii motive ... Rusescu si Nicolici erau primele optiuni ...

In presezon si chiar si sezonul trecut a jucat atacant. In presezon a fost cel mai in forma atacant al Stelei.

2. Referitor la PARVULESCU si la afirmatia ta ca primul 11 la Steaua e facut "pe pile " tot nu mi-ai raspuns de ce nasul nu-si joaca finul titular .... Ai cam incercat sa o cotesti aici dar ai dat intr-o aberatie ... E nas pentru ca e fiul lui tac-su care e secund/preparator la Pandurii ... nu vad legatura si cauzalitatea vis-a-vis de Steaua ...

Nu vezi legatura dintre Steaua si Pandurii? Ar cam trebui sa o vezi, ca doar aia trimit destui jucatori pe la noi...

Parvulescu imi place. E un jucator foarte bun. Dar a fost adus la Steaua din motive aiurea, pentru ca echipa era acoperita pe partea stanga.

Parvulescu nu va juca niciodata mijlocas stanga atat timp cat acolo e tanase. Si nu va juca nici fundas stanga in aceste momente pentru ca Latovlevici e in forma si e cautat de alte echipe.

Dar o sa joace, stai tu linistit.

Si te-as ruga sa imi spui de ce a primit Cristea al doilea cel mai mare salariu din echipa, daca tot nu se face nimic pe pile la Steaua.

De ce are Cristea 180 de mii cand Chipciu are sub 120?

3. Iancu o fi peste Piovaccari dar nu este jucator de careu ... varf impins ... asa cum joaca italianul ... el e mai mult mijlocas ofensiv sau varful 2 ( dar Steaua joaca 4-2-3-1) .... deci aici compari 2 posturi diferite ... alta deraiere a logicii tale ... de abia acum incearca REGHE din lipsa, sa-l forteze sa joace atacant de careu ...

Italianul nu e varf impins niciodat. Asta s-a si vazut pana acum. NU a castigat nici macar un duel fizic, nu a castigat nici un duel aerian. Piovaccari e mai mult om de pomana. Mai mult nu poate face.

Iar ai confundat posturile, la fel ca in cazul lui Mihai Costea.

5. Am vazut ca esti singurul care urla pe aici ca jucatorii sunt neplatiti ... Desi Reghe a anuntat acum vreo luna ca s-au platit restantele ... Probabil ca nu le-a dat prima de campionat si asta pentru ca era conditionata de calificarea in grupele UCL ... Din ce stiu eu ar fi vorba de 200 - 250k euro cel mult pentru 100 % meciuri jucate ( campionat trecut + preliminarii UCL)...

Tu vii si spui ca din peste 20 de jucatori doar Rusescu a facut scandal si a plecat prin transfer de la Steaua .... Probabil ca nu-l cunosti pe Rusescu .... Iti spun eu .... a fost sfatuit prost de verii puscariasului ... Aveau aia nevoie de bani urgent ...... naiba stie ... Aia transfera numai pe pile si cunostinte ...erau suparati ca puscariasul a refuzat oferta lui TOTTENHAM ca aveau ei o intelegere cu Vilas Boas sa-l dea pe CHIRICHES si le-a stricat-o ciobanul cu pretentia lui de banii jos ... nu in n-spe rate pana in 2015 .... mare club Tottenham asta ...

Ei bine, da-mi voie sa iti spun ca Reghe a mintit. Ca nu decide el cand vin banii. In caz ca nu ai vazut, el si cu clona sa(ca se imbraca la fel), viitorul puscarias Stoica Mihai, se cam duc pe la puscarie de fiecare data cand vor ceva.

Eu nu am spus ca din toti jucatorii Rusescu a facut scandal. Eu am spus ca nu ii tine nimic pe baieti la Steaua. Ca nu joaca ei din dragoste pentru culori. Joaca pentru bani. Aia ii intereseaza.

Rusescu s-a transferat pentru ca aia au venit cu banii jos. De aia s-a transferat. Sau ce? Crezi ca mai era Chiriches aici daca dadeau aia de la Tottenham 5 milioane banii jos? Niciodata! Era plecat deja.

Si nu stiu despre ce oferta a lui Tottenham vorbesti tu cand Rusescu a fost vandut cu mult inainte ca macar sa faca aia oferta pentru Chiriches. Si asta stiu sigur. Pentru ca cei de la Tottenham, increzatori ca il vor lua, i-au facut o programare lui Chiriches la vizita medicala in londra. Din pacate, puscariasul a fost mai lacom si a cazut totul.

6. Revenim iar la Mihai Costea ... pai daca Prodanca i-a facut pe maimutoi si le-a luat jucatorul .... atunci e tare gagica ... Sa vedem cat de mult va juca Costea, acum, daca nu-si revizuieste comportamentul si atitudinea si mai ales daca nu aduce un plus echipei ... Cred ca va sta pe banca langa Parvulescu ...

E destul sa intre ca printul.

E interesant faptul ca pe tine nu te deranjeaza ca la Steaua joaca doar cei care semneaza cu sotia antrenorului. Foarte interesant.

Referitor la logica eu ti-am raspuns cu argumente .... atat cat am putut si cat cunosc ... dar daca tu zici ca stii ca jucatorii sunt neplatiti cu lunile ... si ei joaca asa .... de frica.... de dragoste pentru culorile ros-albastre .... te inseli ... iti spun eu ca totul trece prin stomac si cont .... astea doua daca nu sunt alimentate .... e jaleeeee .... urmeaza sa vedem circul care e sub pod sau in groapa ..... scandaluri la TV ... memorii la Liga ... insolvente ... etc .... bla bla ....

Care sunt argumentele despre care vorbesti? Ca eu nu le-am vazut. Ai trantit doar niste pareri. Alea nu-s argumente.

Jucatorii sunt neplatiti cu lunile dar nu zic nimic pentru ca sunt terorizati si santajati.De aia nu isi fac memorii, de aia nu bat din gura. Se vedea doar in interviuri cat de suparat era Latovlevici, chiar daca nu zicea nimic.

Si e, saracu', si mai suparat acum. Ca vine 1 septembrie si nu a prins nici un transfer. Asta e rau pentru el. E constient ca, dupa meciul cu Legia, vor pleca multi jucatori importanti. Echipa se va duce in jos, lui ii va scadea cota, nu o sa-l mai vrea nimeni.

Inca o data te intreb de ce crezi ca a facut scandal la antrenament. Ce motiv crezi ca avea?

Ca doar ni se spune in presa ca la Steaua e doar lapte si miere. Daca e asa, de ce se cearta intre ei? De ce s-a rupt Chiriches fix dupa ce ne spunea la conferinta de presa ca nu e afectat de ratarea transferului la Tottenham?

Daca esti din Bucuresti, du-te la stadion, da-te pe langa jucatori, trage-i de limba. Unii dintre ei nu vor avea nici o retinere sa spuna ca sunt neplatiti sau ca sunt platiti de nu stiu cate ori mai putin decat Cristea si piovaccari, 2 dintre cei mai slabi jucatori din lot.

@Adrian :

Ce frumos discutam noi ... :)

1. sunt din Bucuresti si am fost la toate meciurile pe care Steaua le-a jucat pe ARENA de cand a fost data in folosinta ( 1 singur meci de campionat am ratat cred ca anul trecut ... unul cu medias parca ) stau la 15 minute de mers pe jos de stadion ... In trecut cand ARENA nu era mergeam in Ghencea la derby-uri (rapid Dinamo + CFR Otelul Craiova - cand era prin Liga 1 etc ...) si meciurile europene ...si uneori la meciurile de rugby ...

2. Cristea a venit liber ... are 180k euro/ luna daca spui tu .... dar daca pana la sfarsitul turului nu face nimic va pleca asa cum a venit ... deci bani va primi doar daca joaca ... parerea mea ...

3. Nu compara meciurile cu echipele de Liga 4 - 5 cu meciurile oficiale ...

4. ""E interesant faptul ca pe tine nu te deranjeaza ca la Steaua joaca doar cei care semneaza cu sotia antrenorului. Foarte interesant. "" ---- asta spui tu ma faci sa rad :) ...

Parca ai fi rapidul in insolventa - Liga 2 cam asa arata afirmatia asta a ta , eu cred ca esti obosit si probabil ai uitat sirul ideilor ....

CHIRICHES - TATARUSANU - LATO - TANASE - CHIPCIU - NIKOLICI - Iancu - GARDOS - cel putin au alti impresari din ce stiu eu ....posibil sa gresesc undeva dar daca mai sunt si altii poate ne ajuta cineva care stie mai bine chestia asta ...

5. Departe de a fi lapte si miere la Steaua .... dar uneori oamenii mai au si caracter si rabdare ... sa inteleg ca esti un bun confident al jucatorilor si treaba cu " santajul si terorizarea " tine doar de ochii presei iar tie iti spun toate pasurile si ofurile lor ... pffff ....

Alta situatie tragicomica .... adica Latovlevici nu se intalneste cu Reghe decat in mijlocul antrenamentului si primul lucru care il spune este ....

- Mister am venit cu sotia sa-mi iau salar-u pe ultimele 3 luni ca are datorii la coafor .... unde e plicul cu baniii ....si intinde mana ....

Si apoi Reghe il trimite la vestiare ... dar a doua zi il baga titular si ii spune ca dupa meci ii da banii ...evident ca nu are de unde si Lato pleaca sa manance un cornulet si un mar ....

Si a a mai trecut o zi din viata lui Lato ...

:)

Edited by ADRIAN0808