Daniel-Ionut

CFR Cluj - Steaua 1-3 (1-2)

106 posts in this topic

Hehe, hai ca deja se pregatesc justificarile ! Cica Dica e accidentat. Se mai 'accidenteaza' inca unu'-doi pana miercuri, mai punem si placa cu arbitrii, cu ghinionu', cu ploaia ...

am ajuns sa ne comparam cu mucestii :(

Nu am vazut meciul. Stiu doar scorul. Cine a marcat? Si ce a patit Dica mai exact? Ce a mai facut/zis (in afara de blat, presupun) Jiji? Ramane Sir Olaroiu 25 de ani :)))?? De jocul prestat nu intreb nimic, cu siguranta nu ma puteti surprinde. aa...am uitat: cu ce meci se poate compara asta: cel cu Urziceni, cel cu Bistrita sau cel cu Tg Mures?

Stati linistiti suntem varza in continuare, problema e ca azi chefere a fost mai varza ca noi daca va vine sa credeti. Oricum in ritmu asta o sa ajungem la fel ca Univ Craiova acum.

varzaa???a jucat Steaua in prima repriza cum nu a mai jucat de 3 ani de zile

Stati linistiti suntem varza in continuare, problema e ca azi chefere a fost mai varza ca noi daca va vine sa credeti. Oricum in ritmu asta o sa ajungem la fel ca Univ Craiova acum.

Va spun eu exact cum au stat lucrurile la acest meci.

Ne-a Paszkany avea o datorie la ne-a Borcea. Acesta a vorbit cu unguru' ca sa-i cedeze meciul lui ne-a Gigi, punand conditia ca trofeul cupei Romaniei sa ajunga in vitrina spurcatilor(oricum pe oier nu-l intereseaza trofeele). Astfel ne-a Gigi si-a asigurat un loc in preliminariile Europa League si n-a mai fost nevoit sa trimita o valiza cu bani la ne-a Mititelu ca sa riste din nou sa aiba probleme cu DNA-ul.

The end.

Tot ce-i posibil,nu m-ar mai mira nimic...

varzaa???a jucat Steaua in prima repriza cum nu a mai jucat de 3 ani de zile

Eh, s-au mai facut si alte blaturi in 3 ani de zile, sa fim seriosi.