Daniel-Ionut

CFR Cluj - Steaua 1-3 (1-2)

106 posts in this topic

Da

Trist, foarte trist. Deci tre sa bata CFR si Gaz Metan. Ceea ce pare imposibil la cum joaca Clujul. Nici Gazul vad ca nu rupe norma. Singura speranta e Banel. Poate vedem niste autogoluri ceva.

PS: E clasamentul live aici: http://www.liga1.ro/

Edited by ebonyc

Acum s-au gasit si Banel si Surdu sa bage mingea in poarta. Ii mai prelungeste PacMan contractul lui Banel cu inca o viata.

descultii astia le nimeresc cand nu trebuie =)), a egalat si gazu la prazari, cred ca ar crapa ciobanu sa iasa din europa asa in ultimu minut al jocului

Personal consider jenant faptul ca un club de talia Stelei a ajuns sa lupte pana in ultima etapa pentru a obtine calificarea in Cupa UEFA = Europa League.

Cuvantul "jenant" nu mai e de mult timp ceva strain pentru Jiji and co....

2-1 pentru Steaua la pauza, frumos meci :D

Suuuuupeeeeeeerrrb !!!

Tika taka , baaaaaaaa !!!

Intra si Tanase !!!!!!!

Da,cum stiam,a fost o intamplare faza de la golul lui Surdu.

Rateaza la fel de clar ca intotdeauna...

tanase? ciudat, eu l-am vazut pe CR 7 + 10

Hmmm....Nu stiu ce sa zic...Posibil...

Asa,parca si Banel aduce a brazilian!

Da,cum stiam,a fost o intamplare faza de la golul lui Surdu.

Rateaza la fel de clar ca intotdeauna...

Hmmm....Nu stiu ce sa zic...Posibil...

Asa,parca si Banel aduce a brazilian!

Banel e maicon clar.

pai ca deobicei si cainii, ne omoara pe noi sau in general pe cine nu trebuie si cand nu trebuie, eu as fii vrut vaslului pe 2 , si echipa lu butoiu de rahat..pe 3 ..bine ca oricum nu au nici o sansa in preliminarii

Dinamo o ia la Timisoara,asa ca daca batem terminam pe 5 ! Pe 5 , c i n c i !!! Cine,cati ar fi sperat la asta ???Multumim Jiji !

Si ne mai faceam probleme ca nu prindem Europa League.Pai de mai erau cateva etape trageam la titlu!

Oricum,suntem rai daca nu observam un plus la echipa de cand e antrenata din loja de Jiji & Oli .

Astra, FC Brasov si Gaz Metan meritau sa fie peste Steaua in clasament, dar cu norocul lui Cacareaza nu se intampla asa. Cand calci in balega de vaca te evita ghinionul.

adevarul este ca are un noroc nenorocitul asta cu petardele lui, de n-am pomenit. un sezon intreg echipa asta a frecat duda, nu a jucat nimic, corect multe echipe meritau sa fie inaintea gibonului

Timisoara - Dinamo 4 - 1. Cam asta-i valoarea viitoarei adversare din finala Cupei ...

Dinamo ne-a batut de doua ori.Cam asta e valoarea noastra...

Mare atacant Bilasco.... mare.... a dat gol cu poarta goala.... executie de geniu...foarte grea pozitia.... nici Messi nu reusea asa ceva....

Esteee ! Bine Bilasco!Ce gol!Am scapat de emotii!Suntem in Europa League si pe locul 5!Ce poti sa iti doresti mai mult?!

Pai jucam prea tiki-taka, d-aia ne-au batut ...

Da,da! :))