Ronnie

Transferuri in vara 2011

367 posts in this topic

Iar uitati criteriile cele mai importante prin care se aduce un jucator la Steaua : sa fie moca , sa nu ceara mai mult de 10000 pe luna...Partea cu valoarea e un element pur decorativ...

Jiji , unde sunt alea 10 milioane cu care ne-ai amenintat ca le bagi in transferuri?...

:ce_oameni: n-aveti deloc incredere in nea Gigi ca face echipa de sampion lig :bananadance: ne vom lupta cu colosii europei ii vom bate pac pac 2-0 la pauza fara emotii dupa pofta lu nea Jiji

Iar uitati criteriile cele mai importante ..

Jiji , unde sunt alea 10 milioane cu care ne-ai amenintat ca le bagi in transferuri?...

Erau 15 milioane ma , sa nu zic 20 , ca se supara MM :))

Edited by bogdinho'

Florin Lovin e liber de contract.

IL VREI LA Steaua?

La ce clauza avea Sahin si la cat investeste ''ne-a'' Ciobanoidul in aceasta campanie,putem spune cu mana pe inima ca nu avem scouteri.

Nu o sa vina astia doi la Steaua , Leonardo cel putin sigur nu va veni.Pe un salariu de rahat , intr-un campionat de rahat cand ar putea alece oricand ceva mai bun.

Am auzit ca va veni un portughez , Tatu parca , 29 ani , tanar de mare perspectiva.Am inteles ca e praf , dar nu conteaza cat timp cere 10 mii pe luna :D

Macar sa fie si Tatu asta de 3 ori fotbalist, ca Mihaela Tatu de 3 ori femeie.

Barboianu , Fl.Costea , Gaman si Dananae mai nou :) CIobanul e aproape sigur ca ii cumpara de la Maricelu` !

Cumparam numai de la echipe retrogradate sau desfiintate in " foame dupa bani " , in felul asta nu o sa facem niciodata nimic.

ce tot vorbiti mah.....Steaua lu' ciobi ia titlul an de an, inainte de inceperea sezonului.

oricum tremura toti din vest anul asta ii rupem in grupele EL, si FC Porto tremura si Villareal si alte echipe...cand or cadea din CL sa dea de noi in optimi ceva le rupem capu, pac pac le dam bataie.

Cu Oli la echipa de nimenea nu mi-e frica bai tata bai. fular-campionii ale ale ale

Edited by Mihail_86

BOMBA : MM il transfera pe noul Elton , un brazilian de 2 milioane de euro.

Cine sa fie oare ? :hmmm: E clar ca va fi inca o teapa , dar cine va fi ?!?!?

Potoleste-te, mai bogdinho. Adevarata bomba : azi a avut loc sfarsitul lumii, si noi l-am ratat.

Si ce rau imi pare ma , dormeam la ora aia :))

Brazilian de 2 milioane ? Cred ca ii mareste salariul lui Banel ce stiti voi :))

Tehnica de intarire a lotului, varianta FC Steaua 2003 :

"Chiar dacă a adus deja şapte jucători, conducerea roş-albastră nu doreşte să stopeze campania achiziţiilor. Se caută un număr 10 şi un atacant de careu. (...) Pentru a se convinge că aceştia au într-adevăr valoare, Mihai Stoica s-a deplasat ieri în Grecia pentru a urmări meciul Olympiakos Volou - AEK Atena".

Fratele MM e cel mai tare. Nici aia de la Arsenal nu pot vedea cum e cu valoarea dintr-un singur meci. Da' MM poate !!!!!!!! Car de fraieri pot sa fie aia de la marile cluburi, dau o gramada de bani unor cetateni care urmaresc jucatorii ... pai sa-l ia pe MM al nostru, e cel mai bazat, asta daca vede un meci si-o juma' de DVD deja stie cum e cu valoarea ...

Edited by DanStan

Brazilian de 2 milioane ? Cred ca ii mareste salariul lui Banel ce stiti voi :))

Si Mache e cam brazilian. Ar trebui sa mearga pe mana lui.

Ismael Blaco e destul de bun , dar nu cred ca vine. Celalalt , brazilianul , e si el destul de tehnic , dar nu rupe norii precum se scrie in ziarele noastre sportive :)

Celalalt , brazilianul , e si el destul de tehnic , dar nu rupe norii precum se scrie in ziarele noastre sportive :)

Si 1% daca e tehnic n-are ce cauta la Steaua. Cum adica ?

E bun Blanco, deci nu va faceti griji. Nu o sa ajunga la Steaua :)

Cine vine pe 10000 pe luna si sa mai fie si bun?...Vrajeli becalesciene...

Pentru 10 000 pe luna nu ar veni nici din Liga a 3 a sau a 4 a din Anglia.Sa-l ia oierul pe Patulea ala din Liga a 4 a engleza :))

Edited by razvan28