Daniel-Ionut

Steaua - FCM Tg. Mures 1-0 (1-0)

34 posts in this topic

steauafc_mic.gifVS fcm_targumures_small.gif

Campionat, 16 Mai 2011, ora 20:00, etapa 33

FC Steaua - Tg Mures

Stadionul "Ghencea"

Bilete:

Peluze: 10 lei

Tribuna II: 15 lei

Tribuna I: 20 lei

Tribuna 0: 40 lei

Fotolii: 75 lei

Programul caselor de bilete este urmatorul:

Vineri: 12:00 - 18:00

Sambata: 10:00 - 16:00

Luni: 10:00 - 20:00

Edited by Daniel-Ionut

nici nu ma mai intereseazaa ce se intampla in campionat.....gandul ma duce doar la finala cupeii...doamneee daca am castiga cupa in fata lu' Dinamo cred ca, ar fi cea mai mare bucurie in ultimi ani....

Cum ramane pana la urma cu acest meci ?

Mergem pe stadion ? ca la cel cu Crapid scandarile anti branzarul-sef au fost mai puternice . Continuam sa mergem sa`i zice`m una doua de mamicuta lui .

Nu mergem pe stadion . Sa ramana branzarul-sef cu cei 1000 de spargatori de seminte iar noi sa nu`i mai bagam bani in buzunar.

Mergem sau nu ?

hmm.. primul meci cu Steaua pe antena1 sezonul asta?.. s-a impacat imparatul cu felix?

nici nu ma mai intereseazaa ce se intampla in campionat.....gandul ma duce doar la finala cupeii...doamneee daca am castiga cupa in fata lu' Dinamo cred ca, ar fi cea mai mare bucurie in ultimi ani....

urc-am si no-i pe rols cu ne-a Gigi?

Edited by Tupac Amaru

unul din cele doua meciuri inutile pe care le mai are Steaua de disputat in acest asa zis campionat ...

probabil ca cei mai multi dintre noi, vom avea ceva mai bun de facut Luni seara decat se vizionam acest "spectacol" fotbalistic

decat 20 de lei in buzunarul maimutei, mai bine pariez banii aia pe victoria targu muresului...

cu fotbalul total ... catastrofal practicat, Steaua poate pierde usor acest meci. sabau a facut echipa acolo la bozgori

sabau a facut echipa acolo la bozgori

watch your tongue.

chiar daca locuiesc in bozgorland, echipa asta n-are legatura cu bozgoria. Da, nu are nici cea mai mica legatura cu ASA Armata dar nici bozgori nu sunt.

Edited by Kellerman

Castigarea Cupei este varianta ideala, dar cum si cu ce atacanti ???
Cand am vazut aseara cum inscrie Eric golurile Gazului ma gandeam la felul cum suteaza la poarta Tanase al nostru, dar si viitorul atacant M. Costea(ambii luati cu multe milioane). In timp ce Eric trimite torpile la vinclu(13 goluri marcate), Tanase paseaza mai mereu mingea in bratele portarului(cate goluri a inscris ???)...In timp ce Eric si Parvulescu dau centrari de mare calitate, ai nostri( Nicolita, Bilasco etc) irosesc orice minge din faza de atac. Cu cine si cum sa mai salvam ce se poate salva ???

Castigarea Cupei este varianta ideala, dar cum si cu ce atacanti ???

Cand am vazut aseara cum inscrie Eric golurile Gazului ma gandeam la felul cum suteaza la poarta Tanase al nostru, dar si viitorul atacant M. Costea(ambii luati cu multe milioane). In timp ce Eric trimite torpile la vinclu(13 goluri marcate), Tanase paseaza mai mereu mingea in bratele portarului(cate goluri a inscris ???)...In timp ce Eric si Parvulescu dau centrari de mare calitate, ai nostri( Nicolita, Bilasco etc) irosesc orice minge din faza de atac. Cu cine si cum sa mai salvam ce se poate salva ???

Mda ai mare dreptate nu avem cu cine, cum a spus si Emerich Ienei (pe multi ii deranjeaza mingea, e dusmanu lor) sper doar ca le-a mai ramas putina onoare in ei si sa castige macar cupa ar fii o umilinta mult prea mare pt noi toti ca Dinamo sa ridice cupa in fata noastra si sa ne bata a 3-a oara intr-un an

Meci greu , urmeaza a 3a remiza cu Oli.

Eu o singura dorinta mai am de la campionatu' asta.

Sa faca Bistrita o rocada cu Craiova si de la vara sa nu-i mai vad in prima Liga pe puricosii astia mici.

in rest vpm.

Macar sa terminam in primele 6 , ca la pomana. Sezonul trecut a fost cum a fost , dar asta este execrabil.

Daca nu luam Cupa o sa intram intr-un anonimat total.

merge cineva la meciu din cupa la Brasov cu Dinamo :-" , eu asi merge dar tare mi-e frica sa nu maiv ad inca o invrangere ...

Sa intram in anonimat,sa se mute pe National Arena si gata,pac-pac.

6 meciuri consecutive fara infrangere are Targu-Mures,atat am tinut eu cont. Nu e exclus sa aiba mai multe.

S-a auzit un "Becali pleaca..." sfios. Macar nu s-a uitat in totalitate tot ce s-a intamplat inainte de returul cu brasovenii. Dicaa goool. :))

Daca nu luam Cupa o sa intram intr-un anonimat total.

Suntem deja...

Cand a inceput returul a spus ca Dica o sa ramana pana in iarna dar acum a marcat si a adus 3 pct echipei sigur o sa il tina si pe Maicon nu il mai tine ca nu a mai jucat :))