bogdinho'

Cine vreti sa conduca echipa din vara ?

57 members have voted

1. 1. Ce antrenor credeti ca este potrivit sa antreneze Steaua din vara ?

• Toni Conceicao
      1
    • Cosmin Olaroiu
      12
    • Victor Piturca
      10
    • Oleg Protasov
      12
    • Petre Grigoras
      9
    • Dan Petrescu
      13

Please sign in or register to vote in this poll.

59 posts in this topic

Eu am incredere in Protasov , el poate schimba jocul echipei intr-unul foarte ofensiv. Dar nu ne putem gandi prea mult la el avand in vedere numele de " mari antrenori " care se vehiculeaza , gen Hagi ,Conceicao sau Zenga :)

Edited by bogdinho'

Ba, tu n-ai murit inca ? termina in plm cu antrenorii. Poate sa vina si Mourinho si ai sa vezi ca va pleca si el cu coada intre picioare. Acum pe bune, esti atat de *** sa crezi ca ar putea face ceva un antrenor la ... echipa de acum ?

Bai eu nu mai rezist, dati-mi warn ca pana la 90% am voie sa iau la plua fix si maxim 9 useri. Incep cu bogdinho.

Edited by axl

Bai baiatule , Oli ar fi reusit sa mai regleze cat de cat ceva la club , dar tie nu am ce sa iti cer.

In momentul in care Dica a fost adus , tu si grupul tau de inadaptati l-ati criticat , iar acum vad ca il lauzi pe topicul lui , esti de-a dreptul amuzant.

Dar ma bucur mult ca Dicanho v-a tras-o :yeahh:

P.S :

Mai nou pe lista antrenorilor a mai aparut si numele lui Marco Giampaolo !

Edited by bogdinho'

Din cate se pare , o sa vina Hagi :)

Hmm , MM + Hagi + Ciobanul = LOVE ! Combinatia mortala pentru a face Steaua praf inca un sezon...

Hagi ori e nebun, ori varianta pe care refuz s-o cred, e prost de-a dreptul daca se gandeste macar sa se mai intoarca langa cioban. Daca o va face nu numai ca nu-mi va parea rau pentru el chiar imi va parea bine, ar merita-o din plin.

Edited by pcsbb

Ce sa merite ma ? A facut el ceva ca antrenor ca sa merite sa antreneze Steaua ? Am explicat mai sus ca a avut mult mai multe esecuri decat realizari :P

Bai, ba, tatica, eu am vorbit acum cu Piti, a zic ca nu stiu ce, ca se mai gandeste.

on : nu-mi fac sperante la mai putini de 3 antrenori pe sezonu viitor, probabil va fi Petre grigoras, si dupa din astia sub anonimat

In concluzie , niciun jucator mare nu a ajuns vreodata sa fie si vreun antrenor mare sau cel putin sunt putine exceptii.Exemple gen Hagi mai sunt si Maradona, Mattheus sau Ilie Dumitrescu :)

Parerea mea e ca Oleg Protasov ar fii cel mai potrivit in momentul asta la Steaua , dar mi-e greu sa cred ca lepra de MM-ul se va gandi la el.

Daca tot il lauzi atat pe Protasov,ia gandeste-te,el nu cumva a fost jucator mare? Nu ca nu as fi de acord cu el,dar te cam contrazici..

Lasati-l pe MM ,va fericeste el cu-n antrenor de-l pomenuti toata viata.Are omul asta un tupeu de-ti vine tot timpul sa-l iei la pumni.

Lasati-l pe MM ,va fericeste el cu-n antrenor de-l pomenuti toata viata.Are omul asta un tupeu de-ti vine tot timpul sa-l iei la pumni.

Daca tot il lauzi atat pe Protasov,ia gandeste-te,el nu cumva a fost jucator mare? Nu ca nu as fi de acord cu el,dar te cam contrazici..

In concluzie , niciun jucator mare nu a ajuns vreodata sa fie si vreun antrenor mare sau cel putin sunt putine exceptii.Exemple gen Hagi mai sunt si Maradona, Mattheus sau Ilie Dumitrescu :)

Ca si chestie...

Daca te uiti bine la ce am spus o sa iti dai seama ca mai exista si " unele exceptii " :

Iti spun asta in caz ca mai te bagi sa comentezi fara sa te informezi cum trebuie.

Edited by bogdinho'

Da' Protasov de cand e mare antrenor? Inafara de un campionat in Grecia a mai castigat ceva?

Nu a zis nimeni ca e mare antrenor , dar cand a venit in Ghencea a aratat ca stie cu ce se mananca meseria , nu ca altii care au distrus fotbalul.

A revenit Bergodi asa cum am citit prin presa sportiva ( ProSport ) sau era doar un articol ''la umplutura'' ?

Ma nu cred ca era . L-am auzit si eu pe Cioban aseara tarziu in noaptea la o televiziune spunand acelasi lucru. Mai mult , aia de pe GSP TV spun ca azi la ora 17:00 va fi numit oficial noul antrenor.

Daca e sa fie Bergodi e bine , ii place sa lucreze cu tinerii , nu e defensiv ca alti italieni si jocul chiar place. Acum sa vedem cum se va intelege cu Ciobanul , dar cred ca mai mult de 2-3 luni nu sta.

Bergodi , sa zavorasti bine usa vestiarului , ca s-ar putea iar sa se deschida in pauza unui meci !

Bun ar fi Grigoras , dar vad ca el e intreg la cap. Bine face.

Eeee,daca l-ar fi ofertat cu adevarat,daca era ceea ce cei mai inteligenti conducatori ai nostri spun ''prima optiune'',venea si Grigoras fara sa respire.

Legat de Bergodi,ma leaga din nou acele sentimente teribile.Mi-a placut enorm cat a stat,a fost un soc plecarea (dar nu o surpriza),m-a alimentat si mai mult impotriva acestei zdrente de patron.Acum imi pun intrebarea : de ce ar accepta sa lucreze din nou dupa acea umilinta ? Banii,sa fie ei ai dracului ! Steaua,inca buna pentru C.V. ?

Degeaba vin antrenori daca n-avem patron.

Ma mir ca nu schimba antrenoru la fiecare etapa avand in vedere ca mai toti au debutat cu victorie.

io unu sincer l-as vrea pe Piturca...nu pot sa cred cum presa devine sclava oierului, oricine are curajul sa declare cv contra lui este desfiintat a doua zi pe la toate posturile, pt ca normal: audienta e cea care conteaza. Omul asta asa s-a obisnuit si e evident ca ii PLACE. deci jur ca sunt la capatul rabdarilor...si asta pentru ca sunt stelist de cand ma stiu si indiferent cat ai incerca sa te dezici de clubul asta, nu poti. Si ceea ce se intampla azi la Steaua e mai mult decat regretabil...

Bai , il refuza astia pe linie pe cioban ! Jiji , iti spun eu cine vine la Steaua , incepe cu "N" si se termina cu "ni" . Te-ai prins?NIMENI !!!

Cu atat mai bine. Hai nea Jiji, fii barbata, odata in mizerabila ta existenta ! Renunta la intermediari (gandeste-te numai la ce economii vei face la factura pentru telefon) si pune-te singur antrenor.

Guest
This topic is now closed to further replies.