Daniel-Ionut

Pandurii Tg. Jiu - Steaua 1-1 (1-0)

69 posts in this topic

In mod normal Steaua ar trebui sa castige aceasta partida.Daca ar pierde si aici s-ar departa si de obiectivul EL, tinand seama ca sansele pentru Cupa sunt reduse, iar in Ghencea va fi greu de castigat cu cei de la Rapid. Vad ca si CFR se apropie de EL, in cazul in care am pierde, mai ales ca in ultima etapa Steaua joaca la Cluj...

Asa ca, totul pentru victorie !!!

In mod normal Steaua ar trebui sa castige aceasta partida.Daca ar pierde si aici s-ar departa si de obiectivul EL, tinand seama ca sansele pentru Cupa sunt reduse, iar in Ghencea va fi greu de castigat cu cei de la Rapid. Vad ca si CFR se apropie de EL, in cazul in care am pierde, mai ales ca in ultima etapa Steaua joaca la Cluj...

Asa ca, totul pentru victorie !!!

:no::confused: :confused:

Impusca-te si gataaaaaa, impusca-te!

N-are rost sa pierdeti cota pe X ... 2 pauza, 2 final. Motivele s-au tot zis pe aici (Pandurii n-are probleme cu retrogradarea, Steaua are nevoie de puncte si de imagine, Condescu + Gigi = love, samd)

Si pe cat pariem ca Steaua ia bataie azi ? :D

Si pe cat pariem ca Steaua ia bataie azi ? :D

Musca-ti limba :unsure: !

Continuam asa si ne batem cu ei acolo "sus"!

Grigoras nu e las.

Edited by Liviu: VPM

Unde sa te mai bati ma ? :)) Crezi ca daca castigi un meci , gata , incepi sa speri ? Nu mai sunt sanse.

Si decat sa ne calificam cu chiu cu vai,cu valize si alte draci de'ale oierului sa ne bata toti descultii si ospatarii ca pe Dinamo prin Europa sa-i intre oierului ca$hu in buzunar mai bine stam acasa si gata.

Gol valabil anulat pandurilor :chair:

Acest Pintilii parca a fost in probe la Steaua nu?

Edited by zloty

Fix asa mi s-a parut si mie.

Edit: Cred ca ne bat astia rau de tot.

Edited by pytycrys

ce-si bat joc niste necunoscuti de marii jucatori stelisti...

Edited by Bogdan

S-au racit relatiile dintre Condescu si Fariseu? (chiar, ar fi mai bine ca atunci cand se scrie numele patronului, in loc de Oierul, sa apara Fariseul)

A fost asediu, ne-au facut groggy.

ce dreq echipa de Liga a 3 .... nici nu zici ca e Steaua .. tin de mic cu Steaua da cred ca renunt prea multi nervi pt nik..... sia batut Dinamo joc de noi acuma si panduri .. cei mai prosti santem.. rusine echipei... nu merita banii pe care si-i iau... sai chis in freza

f

Doamne dar ce lingau poate sa fie Stoichitaa ,vrei se vede in ochii tai ca vrei sa fii iar presul patronului.

Edited by zloty

La cum jucam nu ii batem nici daca ies toti de pe teren.

E cam ca in bancul ala cu Romania, Olanda si Van der Sar.

Am ajuns sa jucam ca o echipa de pluton, mi-e scarba de actuala echipa a Stelei si mi-e teama ca brasovu o sa faca instructie cu noi in cupa

Foarte bun mi se pare acest Viera de la Pandurii foarte sigur in joc ,ca multi alti jucatori de la Pandurii de altfel.

Nu's aia neaparat foarte buni. Suntem noi pardaf.

Sa basit Bilasco dupa meciul cu Dinamo de la atata efort,iar Onofras a spart-o in 2 cand a tras-o pe nas- sunt mai drogati decat baietii de la sud

Edited by Liviu: VPM