Azzido

article_22252

16 posts in this topic

poate sa se joace si marti la 7 dimineata. important este ca in ziua de Pasti sa stai si tu ca omul acasa cu familia. normal ar fi fost sa nu joace nimeni Duminica, dar tinand cont ca traim in Romania unde fiecare face ce vrea si nu are respect pt nimic pe lumea asta, e 'normal' ce se intampla.

Cam asa Azzido.Oricum puteau sa supende etapa asta.

M*IE Gigi!!! VINDE.PLEACA.MORI!!!

Edited by Claudiu 1995

Poate ma ajuta careva cu o informatie. Am avut un meci cu rapid undeva in jur de 99,00 sau 01 chiar de Paste.Nu mai tin minte exact anul, parca am batut. Meciul a fost dimineata undeva pana in 12 , lume putina pe stadion pentru un meci cu tiganii, vreme frumoasa. Stie careva ce sezon era ?

Ps. se gaseste mitica puscarie sa vorbeasca de suporteri si comportamentul lor. asa se comporta seful ligii http://www.youtube.com/watch?v=aoWib2VCJtw...feature=related in curand o sa ne pisam pe mormantul tau, avorton de balcesti.

Articolul respectiv din prosport e de toata jena. Niciun meci nu e mai important decat sarbatoarea de Paste. LPF este de vina pentru ca s-a ajuns aici.

Si mie mi se pare prosteasca ideea de a avea meciuri in ziua de Paste, de fapt prosteste mi se par si meciurile din sambata sau vinerea Pastelui, oricum acei fotbalisti tot nu se vor bucura alaturi de familiile lor de sarbatoare.

Corect ar fi fost ca toate meciurile sa se dispute intr-o zi hai doua sau sa se amane naiba toate etapa ca oricum nu avem turneu final de pregatit si nici echipe in europa.

CITAT
The_Foxes:

Poate ma ajuta careva cu o informatie. Am avut un meci cu rapid undeva in jur de 99,00 sau 01 chiar de Paste.Nu mai tin minte exact anul, parca am batut. Meciul a fost dimineata undeva pana in 12 , lume putina pe stadion pentru un meci cu tiganii, vreme frumoasa. Stie careva ce sezon era ?

sezonul 2001-2002...meciul a inceput la ora 11:00...Steaua-rapid 2-1

CITAT
The_Foxes:

Ps. se gaseste mitica puscarie sa vorbeasca de suporteri si comportamentul lor. asa se comporta seful ligii http://www.youtube.com/watch?v=aoWib2VCJtw...feature=related in curand o sa ne pisam pe mormantul tau, avorton de balcesti.

Cred ca e vorba de sezonul 2002-2003. Stelea si Denis Serban erau nou-veniti la Rapid. Steaua a batut, Cl. Raducanu a dat gol, Martin Tudor a scos multe ocazii de gol. N-am vazut meciul.

Mersi frumos Arian, ce memorie buna ai :)..aveam impresia ca sunt mai multi ani de atunci.

@ Ioane meciul de care zici tu a fost pe nocturna, in tur, chiar de ziua mea. nu o sa uit meciu ala si atmosfera. Remember >

Presupun ca a visat ceva Bkl de vrea el de Pasti sa joace , poate il ajuta credinta.

Se joaca din 3 in 3 zile si tot nu avem timp de parca am fi primera sau premier unde se joaca minim 50-55 meciuri.Sa faca cumva sa oblige toate cluburile din Liga 1 sa isi faca un rahat de teren de fotbal care nu cred eu ca necesita o investitie foarte mare si sa jucam si noi cu o intrerupere a campionatului de doar maxim 1 luna..asa am rezolva multe probleme si am avea si performante mult mai bune in cupele europene.

Nu trebuia programata de Paste o etapa de fotbal...e jignitor ce fac astia!

Ia nu mai fiti asa de voit preacucernici. De Paste ar trebui sa stam toti cu maciulia la soare, nu?, sunt sfintele sarbatori pascale. Gresit. O multime de oameni lucreaza in duminica aia, sanatatea, Armata, politia, etc. Si daca astia pot sa-si faca treaba, aia care dau cu piciorul intr-o minge nu, ca-i pacat?

Si-apoi, ca sa fiu si eu sneaky, aratandu-va indignarea fata de meciul de duminica sunteti de acord cu jegul si cu Mitica, nu? Bravos natiune.

jenant cum asculta LPF de behaila... prosti sunt insa si reprezentantii celor 6 echipe care vor juca de paste. trebuiau sa spuna si ei: nici noi nu jucam de paste! ce, are ciobanul trei c...e? sa-i taiem lui unul, sa fie ca toata lumea! nu trebuie sa ne facem noi toti transplant de un c..i suplimentar...

insa oricand ar juca, tare mi-e teama ca pierdem singurul meci pe care vreau sa il castigam!

CITAT
The_Foxes: Poate ma ajuta careva cu o informatie. Am avut un meci cu rapid undeva in jur de 99,00 sau 01 chiar de Paste.Nu mai tin minte exact anul, parca am batut. Meciul a fost dimineata undeva pana in 12 , lume putina pe stadion pentru un meci cu tiganii, vreme frumoasa. Stie careva ce sezon era ? Ps. se gaseste mitica puscarie sa vorbeasca de suporteri si comportamentul lor. asa se comporta seful ligii http://www.youtube.com/watch?v=aoWib2VCJtw...feature=related in curand o sa ne pisam pe mormantul tau, avorton de balcesti.
Daca nu ma insel, era in primavara lui 2001 si a inceput la ora 11:00.