Guest

A.C.A.B.

485 posts in this topic

Penultima si antepenultima mi se par trucate, adia penultima sigur este, pt ca in prium rand e imposibil sa parchezi masina in spatiul respectiv: ai o borna in fata iar in spate zid, doi dupa cum se vede ar fi trebuit ca masina sa fie praf dar nici macar farurile sau parbrizul nu au nimic, asta ca sa nu mai spun ca borna respectiva e intacta.

Despre poza cu masina cufundata in beton iarasi e aiurea:

lucrarea pare pe o autostrada sau drum express deci sigur era barat, acum se observa cum masina e cufundata in ciment iar la 50 cm in fata muncitorul sta pe acelasi strat de ciment si nu se intampla nimic.

PS: aia din ultima poza chiar si trucata de ar fi tot ar merita gulagul

Lerepee, chestia aia din botu' masinii nu vad sa fie fixata in pamant... In fine, sa te vad cum sustii ca asta e trucata:

n.jpg

Lerepee, chestia aia din botu' masinii nu vad sa fie fixata in pamant... In fine, sa te vad cum sustii ca asta e trucata:

se vede pixelul albastru clar, trucaj pe fata

garda...

Daca atat pot, ce sa le ceri?

Edited by Bogdan

Nu tremurati?

Clipboard02.jpg

Oare toti cei care au intrat pe teren la Galati o sa-si ia interdictie si dosar penal?

evident. si vreo 30 de ani de puscarie. plm, cum indraznesc drogatii aia sa se bucure alaturi de echipa lor favorita ?

Pai, dupa legea lui Mitica, asa trebuie. Ca din cauza lor nu mai vin suporterii adevarati la stadion.

Edited by 1on

Da, dom'le, trebuie batuti de Jandarmerie pana la lesin, animalele dracului de satane descreierate si salbatice!

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg

Clipboard03.jpg

Clipboard04.jpg

Clipboard05.jpg

www.Sport.ro

Atacantul Danko Lazovic a reusit o super pasa de gol si dupa meci s-a dus sa sarbatoreasca impreuna cu fanii. Politistii nu l-au mai recunoscut dupa ce si-a aruncat tricoul in tribuna si l-au tratat ca pe un suporter :)

Atacantului i-au fost administrate electrosocuri si a fost bruscat de catre fortele de ordine. M-am dus sa ma bucur impreuna cu fanii si apoi am simtit cum in spatele meu apare un politist, cu un baston electric in mana. Apoi nu mai stiu ce s- s-a intamplat. Poate au crezut ca sunt un fan, a declarat Lazovic pentru Sport Express.

e epica poza :))

Un fan al "cetățenilor" de la Manchester City a postat pe youtube un clip ce prezintă situatia umilitoare in care a fost pus un suporter de 60 de ani de catre fortele de ordine.

"A refuzat să se aseze pe scaun cand i s-a cerut, dar toti cei din jurul sau si fanii oaspetilor urmareau meciul din picioare, iar stewarzii au hotarat să-l dea pe l drept exemplu (fac asta in fiecare saptamană). Cand Politistii au venit la el, batranul s-a asezat, desi toti cei din jurul sau stateau in continuare in picioare. Au vorbit cu el si el le-a spus că nu a gresit cu nimic. GMP (Greater Manchester Police) a prins momentul propice, sau cel putin asta au crezut ei, să-l scoată cu forta din stadion in momentul in care Balotelli a inscris primul gol. Nu am vazut cum a ajuns la pamant, dar in clip se aude clar spunandu-le Politistilor că ia medicamente pentru o problemă cardiaca L-au agresat, desi nu l-am vazut să opună rezistență. Tratamentul lor e o rusine", spune userul care a postat clipul pe youtube.

E trist. Totusi, asa o sa se ajunga si la noi.

Un fan al "cetățenilor" de la Manchester City a postat pe youtube un clip ce prezintă situatia umilitoare in care a fost pus un suporter de 60 de ani de catre fortele de ordine.

"A refuzat să se aseze pe scaun cand i s-a cerut, dar toti cei din jurul sau si fanii oaspetilor urmareau meciul din picioare, iar stewarzii au hotarat să-l dea pe l drept exemplu (fac asta in fiecare saptamană). Cand Politistii au venit la el, batranul s-a asezat, desi toti cei din jurul sau stateau in continuare in picioare. Au vorbit cu el si el le-a spus că nu a gresit cu nimic. GMP (Greater Manchester Police) a prins momentul propice, sau cel putin asta au crezut ei, să-l scoată cu forta din stadion in momentul in care Balotelli a inscris primul gol. Nu am vazut cum a ajuns la pamant, dar in clip se aude clar spunandu-le Politistilor că ia medicamente pentru o problemă cardiaca L-au agresat, desi nu l-am vazut să opună rezistență. Tratamentul lor e o rusine", spune userul care a postat clipul pe youtube.

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/po0dZfS2CDg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

asta apropo de "civilizatie"...

daca asta inseamna sa traiesti intr-un stat civilizat, atunci eu prefer sa traiesc in pestera sau in "tara asta de rahat", ca tot zic toti terminatii ca Romania e o tara de rahat

Edited by Azzido

nu merge linkul.. probabil au scos articolul.

banuiesc ca era vorba despre iesirea galeriei de la Vaslui dupa ce i-au evacuat pe galateni