Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Kagawa

"Bogdinho"

21 posts in this topic

Poate ca bogdinho a suparat pe multa lume pe acest forum,insa ceea ce vreau eu sa propun este urmatorul lucru:

Credeti ca mai poate fi iertat si lasat sa inceapa de la zero activitatea aici pe forum ?

Astept parerile voastre,desi nu cred ca merita asa ceva.

M-am gandit mai bine. Da-te-n plm

Edited by MoWeed

Pe 5 lei ca in 2 zile isi face cont nou, la fel de prost facut ca si asta :))

Care se baga la pariu?

Observati cum a bolduit cuvantul "Bogdinho".

Ce-au mai bogdinho baietii cu tine? :(

se poate rezolva, cu conditia sa nu mai postezi mult si prost. ai putea incerca putin si prost sau mult si de calitate. asa ar fi acceptabil...

Nu-l prea stiu eu pe baiatul asta , ca eu stau mai putin pe form, recunosc, dar fata de alte creaturi de pe aici mult mai rele si mai obraznice, care nu stiu de capul lor, care posteaza numai ineptii si enerveaza la maxim multi useri ( printre care ma numar si eu ) asta-i ,,un sfant"........

Nu pot spune cine-s creaturile...... se stiu ele:)))))))

Daca omul chiar vrea sa stea pe aici , eu zic ca merita sa fie iertat , dar sa fie pentru ultima oara.

Nu-l prea stiu eu pe baiatul asta , ca eu stau mai putin pe form, recunosc, dar fata de alte creaturi de pe aici mult mai rele si mai obraznice, care nu stiu de capul lor, care posteaza numai ineptii si enerveaza la maxim multi useri ( printre care ma numar si eu ) asta-i ,,un sfant"........

Nu pot spune cine-s creaturile...... se stiu ele:)))))))

Stai linistit ca ne stim :))) :beer2:

ce cestie si pe la mine tot aceiasi creatura bantuie si face un zgomot infiorator. Eu unul il prefer de o mie de ori pe bogdinio creaturii bantuitoare, cel putin bogdanel scrie pe 2-3 topicuri dar celalat polueaza tot forumul.

Uite-l cum vrea el iar sa ma provoace pe mn :-j

Nu mai zic nimic, nu am chef de cearta in seara asta. Daca esti amabil raspunde-mi la postarea asta maine sau poimanine mai putin in seara asta, ca sa numai primesc mail.

Uite-l cum vrea el iar sa ma provoace pe mn :-j

Nu mai zic nimic, nu am chef de cearta in seara asta. Daca esti amabil raspunde-mi la postarea asta maine sau poimanine mai putin in seara asta, ca sa numai primesc mail.

tu cu cine ai impresia ca vorbesti dorele? ca eu nu te-am bagat in seama? sau esti balbait si cand raspunzi cuiva scrii 7 posturi?

a stiu tu de bagi intr-o discutie ca musca in da partea amuzanta e ca nu vorbeste nimeni cu tine

Am zis sa las topicul sa ne amuzam, dar vad ca trebuie sa va certati. Topic inchis!

incepe paranghelia.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0