Sign in to follow this  
Followers 0
Bogdan4Steaua

Steaua - Betis Sevilla 0-0 :(

Pronostic pentru Steaua - Betis...   199 members have voted

1. 1.

• Victorie Steaua
      157
    • Egalitate
      29
    • Victorie Betis
      13

Please sign in or register to vote in this poll.

470 posts in this topic

deci...toata lumea are zile nasolae....si cred ca ieri au fost zilele cele nasoale a lu nesu si Banel..da asta..sa speram intr-o victorie la Betis acasa

E CLAR CA ECHIPA TRECE PRINTR O PASA PROASTA, SE INTIMPLA, NU NUMAI LA NOI.

E CVLAR CA E NEVOIE DE CEVA, DE O SCHIMBARE A JOCULUI.

APARAREA E SUPER, NU A MAI AVUT Steaua ASA APARARE, PE CENTRU MA REFER, DE PE VREMEA LUI Iovan SI Bumbescu, ASTA E CLAR.DAR NE LIPSESTE CEVA, ACEL CEVA CARE L AM AVUT IN TUR, SI N MECIURILE PRECEDENTE DIN Cupa UEFA.SI INCA ODATA IL REMARC PE Carlos.NU AVUSESE CE APARA PINA ACUM SI ERAM CURIOS, ACUM L AM VAZUT SI MI PLACE.SINCER, AIA DE LA BOAVISTA, L AU TINUT DEGEABA TITULAR?

incearca sa nu mai scri cu litere mari!

ne trebuie incredere! asta ne lipseshte! si suporterilor si jucatorilor!

sorry man dar s a intimplat.si ce ziceai?ca ne trebuie incredere?sa stii ca ai dreptate, ma uitam la ei aseara si parca le era frica sa loveasca mingea.in afara de Bostina, Goian, Ghionea si nebunul ala de Carlos, parca pe toti ceilalti ai ardea mingea.Inclusiv Radoi, care ma asteptam sa traga echipa dupa el, era fricos.De ce?

Ai batea cineva?Nu mai era Piti pe margine.Asta e, trebuie sa suferim.Cu totii.La handbal s a putut, au murit pe teren.La fotbal nu se poate????

Imi este ciuda, rau, rau, pt ca se putea si Betis nu era de nebatut.

Sunati si voi desteptarea poate ser trezesc baietii.

daca din 50.000 de oameni cat au fost aseara pe stadion, 20.000 de injura si te fluiera nu ai o presiune pe umerii tai? nu iti e frica sa nu gresesti?

asa au fost si ei aseara!

Mai baieti, ce credeti ca trebuie sa facem noi suporterii?

Sa nu mai tinem cu Steaua, sa nu mai mergem pe stadion?

Eu zic ca singele apa nu se face asa ca n avem ce face.

Mergem inainte asa cum am facut pina acum

CU Steaua PINA LA MOARTE.Nu?

Parca asa este sloganul nostru.

Si pentru frate miu care a fost la meci aseara si a inghetat de frig de la 5.30, nu mai fii suparat, NOI SUNTEM CEA MAI BUNA, IUBITA SI VALOROASA ECHIPA DIN Romania,nu ne poate lua nimeni ce avem si vom avea.

total de acord cu tine. dar nu toti gandesc asa. toti vor spectacol. ei nu cunosc cuvantul GREU. si atunci Steaua are nevoie de incurajari, nu numai cand cashtiga!

daca din 50.000 de oameni cat au fost aseara pe stadion, 20.000 de injura si te fluiera nu ai o presiune pe umerii tai? nu iti e frica sa nu gresesti?

asa au fost si ei aseara!

Scz-ma dar nu este asa.....fatza de meciul cu Heerenveen a fost o destul de mare diferenta...si noi cei care am fost in tribuna ne-am incurajat echipa...ca sa nu mai spun ca fatza de meciul cu Heerenveen cand daor pel 2 mai canta..acuma tot stadionul a mai miscat

Stii la fel de bine ca mine, si toti stiu asta, ca toate echipele MARI, au zile proaste, nu au incredere, joaca dupa ureche, indiferent ce le spune antrenorul, nu stiu cit de bun e Oli ca antrenor, dar hai sa fim seriosi, daca unul din noi ar fi in locul lui, si ar iubi Steua, poate ne ar fi frica sa nu gresim, toti ne dorim ca Steaua sa fie mare, sunt convins ca si el , la fel de mult ca noi.

Numai el e vinovat, sa bage el mingea in poarta?

Sa io invete acum pe jucatori cum se face o preluare si cum se trage la poarta?

Ai dreptate, cind e presiunea aia fantastica pe umerii tai, parca nu stii cum sa faci sa fie bine si tie frica sa nu gresesti si atunci se intimpla?

tocmai de accea am zis ca 20.000 au injurat echipa. am citit cateva posturi in care se zicea de peluza1, tribuna 2 si 1, si cazul meu in peluza 2, unde am avut in spatele niste specimene pe care nu`i poti numi suporteri!

acelasi lucru se spunea si de Protasov, si de Zenga cand au venit... Nu putem sa`i acordam timp cum le`am dat celor 2?  

E adevarat, la vremea respectiva cu totii ne-am indoit si de Zenga si de Protasov.

Dar uiti ca Olaroiu preia Steaua pentru a doua oara si stilul este acelasi!

Acelasi stil haotic pe care l-a impus si la Timisoara.

Poate asta e si motivul pentru care nu sunt multi suporteri dispusi sa ii acorde timp ... nu a dovedit ca si-a schimbat mentalitatea.

In plus are si un tupeu extraordinar ... sa spuna ca a jucat pe "teren neutru" si ca echipa a avut ghinion ca nu a batut...

Cu ghinionu' daca ma gandesc are dreptate ... echipa are ghinion ca e el antrenor

Nu maui sunt stelisti pe Forum?

Dormiti?

Si inca un rind pt frate miu.....Iti statea bine azi la servici insigna cu Steaua.

Asa da si toti ar trebui sa luam exemplu.

Si ce daca nu au facut un meci straluci?Noi tot stelisti suntem si ne mindrim cu asta.

Altii mai negrii la culoare se mindresc ca au ajuns la cea mai mare performanta fotbalistica in 2006, dar VAI lor, nu au aflat ca v a fi si singura.

Forza Steaua

alinush89 aberezi baiatule nu a fost nici o diferenta decat la inceput!una e tribuna si alta e peluza!in tribuna nu se striga decat "Forzza Steaua" si "Lupta Steaua" si poate "Trup si suflet"!iarasi au fost la stadion niste carpe de suporteri care se imbraca in ros-albastru pentru a se vedea si ei langa cea mai iubita si totusi cea mai invidiata echipa de la noi!am fost un pic cam aspru la alt topic dar cred ca se merita!cei care au fluierat si au injurat si scuipat inspre Olaroiu,Nicolita si Nesu nu sunt decat niste p**** care nu aveau ce face acasa!stati ba nene acasa daca sunteti atat de praf!cei care sunt suporteri adevarati nu se simt la acest articol restul.....mult....respect!nu mi stergeti mesajul va rog...stiu ca nu am vb prea frumos da nu am mai suportat cand am citit azi cate tampenii se spuneau si cat ii mai injurau pe cei care dupa opinia lor au "gresit"!multumesc!respect!

tu, de ex, poti sa`ti dai seama din 3 meciuri ce stil practica? eu unul nu, pt ca nici un meci nu seama cu altul. si de accea eu o sa`i acord toata increderea pana dupa meciul cu Dinamo. atunci, daca nu o sa ma multumeasca o sa strig in gura mare: Oli lasa-ne!

Si din pct meu de vedere consider ca pe National jucam pe un teren neutru. Nu`l suport!

nu mai dati cu noroi in jucatori cei care o faceti.... Ce vina au avut aseara? Au intalnit o echipa buna chiar foarte buna care a jucat o tactica greu de contracarat cu ce vrea sa joace Olaroiu care pentru mine va ramane principalul vinovat. Il urasc ca pe un caine de ieri... Si am sa il urasc pana aduce ceva bun la Steaua... Nu o sa-i scandeze numele tribuna nici de acum in 1000 de ani daca nu face ceva BUN pentru echipa asta...

In acest meci am vazut ce nu stie Olaroiu. Am vazut ca nu stie sa-si asume responsabilitati si sa transmita aceste responsabilitati mai departe jucatorilor. Astfel acesti jucatori care se vedeau zmei, erau zmei pe vreme lui Protasov, aveau mentalitate fratilor, devin pe zi ce trece, cu fiecare meci, niste mielusei... Nu credeam ca un om poate sa fie atat de incapabil... E ca si cum ai da o masina buna pe mana unuia care nu a condus in viata lui si o sifoneaza usor... Dar oare cum e Olaroiu care a izbit masina rau de cum a pus mana pe ea???

Aici cam aveti drepate.Masina da rateuri mari.S a stricat si motorul si transmisia.Vreau si vrem la Steaua sa vedem fotbal, nu miuta, ca n curtea scolii.Avem nevoie de antrenor care sa ne conduca MAIBACH ul, nu de carutasi.

Ori esti antrenor de Steaua, ori te lasi de meserie.INTREBARE pt voi:nume de antronori capabili sa conduca aceasta echipa.

din Romania nu prea vad vre`un antrenor capabil...

din Europa sunt multi, dar prea mari pt noi...

Ati ramas fara glas?

Nu cunoasteti nici un antrenor capabil sa conduca aceasta echipa?

Ba da: Del Bosque, Emerich Enei, Sorin Cartzu, Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color], Oleg Protasov, Tzitzi Dumitriu, Mircea Lucescu, Ladislau Boloni, Gheorghe Hagi....iata catziva antrenori care, in opinia mea, ar putea aduce performanta in Ghencea si care sunt cu sigurantza mult mai valororsi (si potriviti) decat domnul Olaroiu.

tocmai de accea am zis ca 20.000 au injurat echipa. am citit cateva posturi in care se zicea de peluza1, tribuna 2 si 1, si cazul meu in peluza 2, unde am avut in spatele niste specimene pe care nu`i poti numi suporteri!

Sa nu-mi spui ca tu n-ai injurat ieri ca nu te cred. In 90 min e imposibil sa nu injuri, cel putzin o data, la cat de prost au jucat ieri. Deci nu mai fi fals si nu mai mintzi ca n-ai injurat ca nu te crede nimeni. Sau poate lucrezi la CNA si vrei sa nu se mai auda la TV injuraturile?

Imi cer scuze daca te supar dar macar eu am simtzul raspunderii si recunosc ca am injurat si am stat la peluza 2.

Daca te fluiera 20.000 oameni nu inseamna ca ai o presiune pe umeri ci inseamna ca ai jucat prost pana atunci si tre sa ai bunul simtz si sa incerci sa joci mai bine daia esti platit cu zeci de mii de euro. Si daca are salariul de 300.000 Euro cum il are Radoi ar trebui sa-si asume raspunderea si sa-i spuna lu Olaroiu ca nu are ce cauta la Steaua ca deja incep oamenii sa-i injure la cat de prost joaca Steaua cu el antrenor.

Nu e bine ca e prieten Olaroiu cu jucatorii pentru ca daca joaca prost or sa zica "AAAA Oli nu se supara ca suntem prieteni!!". Dar de Protasov le era rusine si pune-au osu.

crede-ma ca nu am injurat! am preferat sa cant altceva decat sa injur! au fost foarte multi care au injurat din minutul 1! eu nu cred ca asta e atitudine de suporter!

eu n-am injurat din min 1. ar fi fost culmea!!! dar dupa mine 70 deja vedeam negru in fatza ochilor ca nu au nici o idee de joc. Parca nu se mai gasesc pe teren. Automatismele pe care a incercat Protasov sa le faca cu pase din prima, devieri si alte scheme rapide au disparut miraculos in 2 luni.

Oare ce a folosit Olaroiu la indepartarea lor? :lol:

Adica mi se pare absurd ca aceeasi jucatori in toamna sa joace frumos, sa ne incate, si acum sa joace lalait, fare idei. Si din cele 10-15 ocazii pe meci care le aveau cu Protasov acum au doar 2-3 pe meci. Oare e Olaroiu de vina? :lol: :lol: :lol:

Gigi a aparut aseara pe la 9:45 la TV...si a recunoscut ca e DEZAMAGIT si SUPARAT...

eu cred ca dak si la sevilla o sa jucam la fel de prost ....Olaroiu va "zbura" de la Steaua...

o sa sarbatorim ;) :lol:

ce sarbatorim?

ca vom juca la fel de prost sau ca pleaca Oli?

sper sa jucam bine,Oli cu treaba lui.

Sign in to follow this  
Followers 0