Sign in to follow this  
Followers 0
shack3r

article_21421

9 posts in this topic

Mie Durbac mi se pare cea mai competenta persoana din cadrul clubului . De fapt,cred ca singura . Pacat de el..

o fi lansat dl.Durbac mii de puncte de vanzare, insa in Cluj eu n-am vazut niciun produs marca Steaua, cu atat mai putin in supermarketuri.

Edited by dee

Bani stim sa facem!

Dar de ce nu stim sa ii investim?

V<P>M!

In alti ani luam bani din Europa.. acum ca nu mai avem ce cauta acolo.. facem bani din sucuri ! :D Deja.. e o rusine ce se intampla la club.

De fapt e o strategie dstul de buna , nu are de ce sa iti fie rusine , sa vezi cluburile mari de afara vand si ciorapi cu numele echipelor sutiene si alte alea...

Insa am ramas placut surprins cand am citit ca am semnat pateneriatul cu TNT , jos palarian in fata lui Bobby!

Stiu eu sigur ca cei de la TNT au contracte beton cu Totenham si Arsenal.

Marketingul la Steaua e OK pentru ca se ocupa un om competent de el. Chiar nu avem ce sa-i reprosam lu Bobby Durbac. Chiar ar trebui sa-i spunem s-o lase mai moale ca prea face treaba buna.

Felicitari domnului B. Durbac. O persoana mai mult decat competenta in mijlocul albanezilor infecti si opariti. O persoana, poate singura, ce tine cont de parerile fanilor. Marketingul a fost un lucru minunat si bine condus... pana ... pana acum cand a ajuns sef distrusul ala de Teia Sp. Sa speram ca nu distruge tot . Si lasati`o balta ca e Cola ca e ciocolata... asa am vazut si eu in Anglia . Vand aia lenjerii de pat, penare ... si toate minunatiile. Barvo d-nule B. Durbac

Sign in to follow this  
Followers 0