Sign in to follow this  
Followers 0
shack3r

article_20100

16 posts in this topic

nu si l-a realizat.

Este un jucator obisnuit cu momente bune si foarte rele - avem destui si in Romania, deci nu este o pierdere extraodinara pentru Steaua. (parerea mea, desigur)

Nu isi permite ciobanul oparit sa tina baieti cu caracter la echipa . Da vina pe salariu .. cand ma gandesc ca garoiul de Banel a mancat banii Stelei atatia ani..

Respect Anghelov ! Multumim

Un jucator care si-a facut treaba onorabil atat cat a avut sansa. Multumim si bafta in continuare!

Pentru ce sa-i multumim lui Anghelov ? Pentru ca a fost mai mereu accidentat sau pentruca nu a aratat nimic din acel "Pele alb" al Bulgariei de care au scris atit ziaristii ? Sau ii multumim doar pentruca i-a aratat obrazul mascariciului de la zero si asta ne face placere ? Poate ca mai bine ar fi sa-i multumim pentruca si-a luat o caruta de bani pentrumai nimic si le-a mai dat o teapa celor din conducere aratindu-le ce mult se pricep la transferari.

Vai de capu tau Oierul cand o sa mai ai jucator ca asta cand o sa-ti vedem oile maritate si berbecii insurati ce drq l-ai dat ba omule asta e fotbalistul care a centrat decisiv pentru bonfim la golul cu Liverpool de altfel nici bine nu intrase in teren :))....LA dat si pe Kapetanos,zapata akm urmeaza Apostol,onofras,si cine stie cati o sa mai urmeze dupa ei Bravo Oierul esti de note 10 ce zic eu de 10 de 11

CITAT
ST3L1S7 4 3v3r:

Vai de capu tau Oierul cand o sa mai ai jucator ca asta cand o sa-ti vedem oile maritate si berbecii insurati ce drq l-ai dat ba omule asta e fotbalistul care a centrat decisiv pentru bonfim la golul cu Liverpool de altfel nici bine nu intrase in teren :))....LA dat si pe Kapetanos,zapata akm urmeaza Apostol,onofras,si cine stie cati o sa mai urmeze dupa ei Bravo Oierul esti de note 10 ce zic eu de 10 de 11

ce-mi place cand vad asa suporteri adevarati si care se documenteaza inainte sa scrie prostii pe aici! off :|

PRIETNE!! Apostol nu mai e de mult, Onofras s-a dus si ala saracu.

io` am auzit ca il da afara si pe Dayro moreno :(

pace ;)

Ma daca voi si cu numele lui scris in fata ,STANISLAV ANGELOV scrieti tot Anghelov sunteti incredibili.Unii chiar va meritati porecla de oi.Oi copiatoare,cum zice ciobanu hop si voi.

CITAT
ady.fcsb:

Ma daca voi si cu numele lui scris in fata ,STANISLAV ANGELOV scrieti tot Anghelov sunteti incredibili.Unii chiar va meritati porecla de oi.Oi copiatoare,cum zice ciobanu hop si voi.

Conform regulilor de transliterare din alfabetul chirilic bulgaresc/rus/ucrainean/bielorus in romana, se scrie corect "ANGHELOV".

CITAT
Adrians: Pentru ce sa-i multumim lui Anghelov ? Pentru ca a fost mai mereu accidentat sau pentruca nu a aratat nimic din acel "Pele alb" al Bulgariei de care au scris atit ziaristii ? Sau ii multumim doar pentruca i-a aratat obrazul mascariciului de la zero si asta ne face placere ? Poate ca mai bine ar fi sa-i multumim pentruca si-a luat o caruta de bani pentrumai nimic si le-a mai dat o teapa celor din conducere aratindu-le ce mult se pricep la transferari.
eu cred ca ii se multumeste pentru seriozitatea si normalitatea de care a dat dovada... si apreciat a ajuns pentru ca era probabil unul dintre putinii mijlocasi din echipa care nu incerca sa scape de minge si se chinuia sa faca ceva cu ea. Edited by joseph

CITAT
ady.fcsb:

Pe site-ul oficial e Angelov. www.steauafc.com , poti sa verifici

Cei care scriu la saitul oficial habar n-au.

Sign in to follow this  
Followers 0